>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kosz - najlepszy buk

C 0

cr7

Użytkownik
Witam. Ruszył kosz i zamierzam znów zacząc zarabiac na tej dyscyplinie ale mam dylemat w jakim buku bedzie najlepiej. Moze ktos mi pomóc?? Chdzi zeby w miare wczesnie oferte wystawiał, zeby był u/o i dobre kursy. Grałem kosz zawsze w expekt i nie narzekam ale moze jest lepszy? Czekam na odp. pzdro
 
julez 27

julez

Użytkownik
Zdecydowanie bet365, o/u i handicapy można sobie regulować, co stwarza niezłe możliwości np. faworyt miałby wszędzie handicap 8,5 pkt, normalnie płacą na jego zwycięstwo 1.20 i masz dylemat co zrobić, gdyż handicap wydaje ci się za duży, to sobie ustalasz np próg na 4 pkt, masz kurs z 1.45-1,50 i masz możliwość zwrotu bo linia bez 0,5. Taką samą możliwość masz z linią o/u, więc jak dla mnie buk do kosza nr 1. Ja od połowy poprzedniego sezonu zacząłem grać w tym buku i jestem zadowolony.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Potwierdzam opinię co do unibetu. Ale także bardo dobrą ofertę ma bet365. Można szeroko ustawiać sobie handicapy czy linię under/ over. Mniejszą ofertę niż te dwa poprzednie buki ma pinnacle. Ale za to bardzo dobre kursy.
Top3 buki do kosza to unibet, bet365m pinnacle.
 
Do góry Bottom