>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kosz

jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Pytanie do moderatora dlaczego typ z wtorku jest anulowany?Bo wszedl?w takim razie badzcie konsekwentni i anulujcie moje typy( nadane po 23.59 czasu polskiegio) ktore nie weszly a uwzgledniliscie je w rankingu( np. colorado-dallas X ) sorry nie chce mi sie dalej szukac.Pozdrawiam
Pytania zazwyczaj kierujemy na PW ale odpiszę tutaj bo widzę że bulwers po całości. Zobacz sobie godzinę edycji tego posta, anulowałem go przed rozpoczęciem spotkania. Co do typów niezgodnych z regulaminem które nie weszły a zostały policzone zawsze masz czas na reklamacje tego wg. regulaminu : &quot;- wszelkie błędy i uwagi można zgłaszać do tygodnia wstecz od dnia w którym zostaną zgłoszone, w innym wypadku podlegają one tzw. &quot;przedawnieniu&quot;, chyba, że moderator uzna inaczej.&quot;
Ogólnie jeszcze raz was serdecznie zapraszam do czytania regulaminu, a pretensje przede wszystkim do siebie za nieprzestrzeganie go.
Pozdrówki - Odi
Wodki razem nie pilismy wiec daruj sobie teksty typu &quot; bulwers po calosci&quot; ,bo nie masz tu doczynienia z dzieciakiem z podworka. To tak na przyszlosc.Poza tym nie bylo sprawy anulujcie co chcecie.
Pozdrawiam
Nie rozumiem co złego w tekście typu bulwers po całości ? Najpierw piszesz post z fałszywymi pretensjami bo z tego co popatrzyłem żadnego typu na minus po czasie nie podliczyliśmy Ci jak twierdzisz (colorado - dallas dopiero przed chwilą podliczałem ten dzień i typ anulowany oczywiście). Nie mówie już o śmiesznym zarzucie, że anulowaliśmy coś bo &quot;weszło&quot;. Czytaj regulamin to będę Cie brał za kogoś bardziej ogarniętego niż dzieciak z podwórka. Nie pasuje, nie bierz udziału, może to jakoś przeżyjemy. - Odi


 
Do góry Bottom