>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kosz

levarek 2

levarek

Użytkownik
Knicks izi przecinają znowu + 15 przed ostatnią kwartą. Napisałem na nich w typach dnia ale tu zapomnialem.
Orlando specjalnie sie podkłada i+ nagle tyle kontuzji w zespole. Chca uniknac gry z Bostonem w 1 rundzie. Dużo latwiejszy przeciwnik to Indiana.
Nie ma mowy o żadnym podkladaniu meczy, oni są po prostu beznadziejni. Oby Atlanta na nich trafiła to pokonają ich bezproblemowo tak jak w poprzednich play offach i tak jak w tym sezonie. Pozdro dla fanów Atlanty, a kurs 2.45 jak w masło
 
K 0

klips

Użytkownik
Ja dziś zrobie AKO: Denver i Dallas do tego dorzuce tenisa: typ Isner. Myśle że się nie zawiode łacznie około 4,5 kurs.
 
K 0

klips

Użytkownik
Co na dziś proponujecie zagrać z NBA ?

ja myślę nad OKC, Utah, Lakers, Atlantę, Miami i Milwaukee hmm?
Jeżeli zrobisz w AKO to pewnie się zdenerwujesz ;p Ja proponuje Dallas i Denver... Z Twojej listy najbardziej nie pasuje mi Maiami. Mamphis są bardzo nieobliczalni. OKC i Utah brzmi przyjemnie.
 
F 0

fcb1899

Użytkownik
Jeżeli zrobisz w AKO to pewnie się zdenerwujesz ;p Ja proponuje Dallas i Denver... Z Twojej listy najbardziej nie pasuje mi Maiami. Mamphis są bardzo nieobliczalni. OKC i Utah brzmi przyjemnie.
No powiem CI że denver i dallas też słusznie w sumie ???? ale myślę i tak że miami dziś wygra swoje spotkanie no i myślę że sztywno LA a gram za grubszy pieniądz więc ako nie musi być duże : )
 
half 4

half

Użytkownik
Dodałbym jeszcze Denver. Phoenix nie ma w tym sezonie fazy na wygrywanie. Są za słabi na Nuggets. Do tego kuszący kurs 1.65. Po ostatniej wpadce z Nowym Orleanem pewnie będą chcieli się odbić.
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Jeżeli zrobisz w AKO to pewnie się zdenerwujesz ;p Ja proponuje Dallas i Denver... Z Twojej listy najbardziej nie pasuje mi Maiami. Mamphis są bardzo nieobliczalni. OKC i Utah brzmi przyjemnie.
dlaczego nie pasuje Ci Miami?
fakt niedźwiadki są nieobliczalne i można by było mieć wątpliwości co do wygranej Heat gdyby mecz odbywał się w Memphis a nie w Miami.
23-2 to bilans Heat u siebie.
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dlaczego tak przekreślacie PHX? Po all star weekend w bardzo dobrej formie, wygrane między innymi z Clippersami, wczoraj na wyjeździe pokonali Utah, a Denver bez Nene już nie gra tak dobrze.
 
Do góry Bottom