>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszt gry w assianconnect

L 7

ludwiczek2

Użytkownik
www.asianconnect.com
Jaki jest koszt gry w takim tworze?
Powiedzmy ze wplacam przez skrilla 1000zl.
Skrill pobiera oplate 1% zostaje mi 990.
Konto w assianconnect moze byc w euro lub w funtach (lub o czyms nie wiem), koszty przewalutowania na euro powiedzmy 6%, z 990 zostaje mi 930zl.
Wyplacam te 930zl. ponownie koszty przewalutowania z euro na zl. z 930zl. pozostaje 874zl.
Cala operacja kosztuje nas 126zl. + koszty wyplaty ze srkilla. Czy sa jeszcze jakies koszty? O czyms zapomnialem? Czegos nie jestem swiadomy?
Na stsach natomiast jest podatek 12%.
Co sie lepiej oplaca? Z moich obliczen, ktore robilem sobie na kartce wynika ze asianconnect, jakie sa wasze doswiadczenia?
 
L 7

ludwiczek2

Użytkownik
Wtedy i tak musze jakos zdobyc euro, aby je wplacic na Skrilla, czyli i tak bede stratny na prowizji w banku lub w kantorze, dobrze rozumiem? Nie wychodzi +- na to samo co przewalutowanie?
 
L 7

ludwiczek2

Użytkownik
Tego nie wiem, jeszcze sie tym nie interesowalem, narazie interesuja mnie koszty i czy da sie je jakos zmniejszyc i tak wychodzi lepiej (z moich obliczen) niz z 12% podatkiem, ale nadal koszty sa znaczace. Jesli ktos korzysta z tego cuda to prosze o opisanie jak to wszystko dziala, jakie sa koszty i jak kolega wczesniej pytal minimalna kwota zakladu.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
zamawiasz karte w euro w sklepach placisz bez prowizji w bankomacie wyplacasz po kursie mastercard.
Good day!
Thank you for your interest in our services.
We have recieved your registration. In order to have an account with us, you need to make a deposit amounting to 10 EUR/GBP as the minimum deposit for all major books (Maxbet, SBObet, Pinnacle/Pinbet88, Singbet, BetISN,GA288, and Matchbook), 100 EUR/GBP minimum deposit for Asianodds Platform, and 150 EUR/GBP minimum deposit for Skype Betting.
Once we received your deposit we will provide an account for you and credit the whole amount of your deposit to your entire account.
We will send your account credentials via email within five (5) minutes after we received your deposit.
Our different Money Gateways (payment method) that you may use for deposit are Neteller, Moneybookers/Skrill, Ecopayz, Bank Wire and Bitcoin.
Let us know if you want to make a deposit and may we know your preferred payment method.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Te gigaprowizje co wymieniles to oplaty Skrilla a nie asianconnect a Skril czesze tak:
1. Od wplaty na konto
2. Od przelewu na AC
3. Przewalutowanie
4. Jeszcze raz przewalutowanie
5. Ew wyplata od AC
6. wyplata ze skrilla na konto
Najwiekszy problem i koszt to przewalutowanie wiec koniecznie unikaj zlotowek, w polskim banku zaloz konto walutowe albo gdzies za granica w euro i smigaj sobie
Udanego wygrywania bez podatkow i pasienia mafii hazardowej Grzegorza Schetyny ????
zamawiasz karte w euro w sklepach placisz bez prowizji w bankomacie wyplacasz po kursie mastercard.
A niby jak unikniesz przewalutowania jesli ceny w Polsce sa podane w zlotych a konto Skroila masz w euro?
Kazdy &#39;kurs&#39; jest zbojecko zanizony. Tylko wyplata bezposrednio w euro i samemu sprzedawaj w kantorze
 
domell 454

domell

Użytkownik
Na wstępie zaznaczę, iż nie korzystałem z asianconnect i wszysto co będzie zawarte w tym poście, proszę traktować jako formę pytającą.
Wszystko ładnie wyliczyłeś, chciałbym jednak sprostować pewne nieścisłości. Wpłacasz kasę do AC (pobierają prowizję, przewalutowywują Ci pieniądze) i z tysiąca zł. robi się 223 euro (przy dzisiejszym kursie). Wykręcasz bankroll do 500 euro na AC, wypłacasz swoje (około 250 euro, aby dostać do ręki włożony tysiąc). Załóżmy, że tak to zrobiłeś. Jaką masz sytuację? Włożony tysiąc dostałeś z powrotem i posiadasz 250 euro na grę (Twój bankroll). Skoro posiadasz już środki na AC, nie opłacasz już prowizji za wpłatę oraz za przewalutowanie (za wpłatę). Jedyne co Ci pozostaje to przewalutowanie za wypłatę. Jeśli jest tak jak myślę, to zdecydowanie więcej korzyści ma AC, niż podatkowicze. Zakładam, być może mylnie, że jednak zarabiasz. W takiej sytuacji nie ma problemu. Bo jeśli ktoś ciągle wpłaca, to bez znaczenia, gdzie będzie grał.
Teraz chciałbym zadać kilka pytań do korzystających z AC:
- Rozumiem, że można zdeponować środki na swoje utworzone konto, aby były one cały czas dostępne. Chodzi mi o fakt, czy widnieje nam stan konta, tak jak u bukmacherów?
- Jakie opłaty pobiera AC?
- Jak wygląda gra live?
- Jaka jest oferta (porównując ją z BF, 365)
- Jak podaje się typy?
P.S Na AC jest bonus (20% od depozytu), tak więc koszty przewalutowania, opłata za wpłatę idą w zapomnienie.
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Spokojnie Panowie. Niedługo zleci się tyle Polaków, że być może rozważą wprowadzenie PLNów do swojej oferty ???? . Jeszcze póki macie(mamy) czas to grajcie normalnie za pośrednictwem bukmacherów. Będzie problem to otworzy się konta na asianconnect.
Pozdrawiam.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
@viren
Czyli najlepiej zalozyc konto skrill w euro, zamowic karte w euro i wyplacac w bankomatach eurosy i z nimi isc do kantora.
Jak sie gra na grubsza kase to ma to sens, ale ja np. do bankomatu, ktory wyplaca eurosy mam 70km nie jest to jakis wielki problem tam dojechac, ale dla mniejszych wygranych na piwo i czipsy szkoda czasu, lepiej robic zakupy w lidlach,biedronach,tesco czy nawet na allegro placac karta
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
ktory wyplaca eurosy mam 70km
jeżeli chodzi Ci o bankomaty Euronet wypłacające euro to niestety nie wypłacisz w nich. Jedyne rozwiązanie to np. bankomaty na Słowacji(sam tak wypłacam), czy każdym innym kraju z walutą euro.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
@viren

Czyli najlepiej zalozyc konto skrill w euro, zamowic karte w euro i wyplacac w bankomatach eurosy i z nimi isc do kantora.
Jak sie gra na grubsza kase to ma to sens, ale ja np. do bankomatu, ktory wyplaca eurosy mam 70km nie jest to jakis wielki problem tam dojechac, ale dla mniejszych wygranych na piwo i czipsy szkoda czasu, lepiej robic zakupy w lidlach,biedronach,tesco czy nawet na allegro placac karta
tyle ze jak masz konto w euro to to euro bedzie strasznie nisko wyceniane przy placeniu

tracisz 10% na przewalutowaniu na moje oko
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
ale nic nie trace przy wplatach i wyplatach bo skrill i asianconnect jest w euro, tak czy innaczej oplat sie nie da ominac na tym zarabia skrill, na placeniu karta na bank nie ma takiej prowizji przy kasie jak i w bankomacie pytaja sie ciebie czy chcesz kurs wyznaczony przez bankomat zwykle jest zlodziejski wybierasz 2 opcje i jest git
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
no wlasnie oprocz przewalutowania jest prowizja od oplaty karta skrilla w sklepach w Polsce
wiec jest jeszcze gorzej niz jak to ujalem wczesniej
Ja jak ostatnio bylem w Polsce to funty w kantorach moglem sprzedac po 4,75 a w bankomacie moglem wyplacic po kursie przeliczeniowym 4,29. Czyli jesli bym przywiozl funty w kieszeni recznie to dostalbym za nie w kantorze 475 zlotych a w bankomacie tylko 429
Zgaduje ze opcja wplaty w Polsce na angielskie konto zlotowek, zeby po podobnym kursie przeliczylo na funty - czyli wplacajac nawet te 430 kilka zeby na angielskim koncie przybylo 100 untow - dziwnym trafem nie jest mozliwa ;)
Wiec nawet wiecej niz 10% kroja a dochodzi jeszcze prowizja za oplate karta jak mowisz
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
nie ma zadnej prowizji za placenie karta tylko za przewalutowanie i masz wybor albo ten niski kurs co ci daje bankomat lub 2 opcja bez przewalutowania, gydbys przy wyplacie tych funtow wybral ta 2 dostal bys wiecej bo wtedy przewalutowanie jest po stronie mastercard a ona zlodziejskiego nie ma
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jak moze byc bez przewalutowania jak z bankomatu wyciagasz zlotowki ewentualnie w sklepie placisz w zlotowkach a konto skrill masz w euro?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
nie w usd, no to ci mowie bankomat sie pyta czy chesz przewalutowana kase po ich wyznaczonym kursie ty wybierasz nie i wtedy przewalutowanie jest po stronie mastercard ktora ma normalny kurs pewnie jakis kantor dal by z 5 groszy wiecej
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Ja jak ostatnio bylem w Polsce to funty w kantorach moglem sprzedac po 4,75 a w bankomacie moglem wyplacic po kursie przeliczeniowym 4,29
Bo gdybyś wypłacił bez przeliczenia to miałbyś kurs od Skrilla, a biorąc z przeliczeniem to po złodziejskim kursie banku. Nie wychodzi to aż tak źle w rzeczywistości wybierając opcję bez przeliczania. W skrócie z przeliczeniem bank w PL pobiera Ci funty z karty kurs jest przeważnie złodziejski, a bez przeliczenia ściąga złotówki i przewalutowania dokonuje Skrill.
 
Do góry Bottom