>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszykówka Kobiet - inne ligi poza PLKK i Euroligą

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeżeli UMMC zagra tak jak wczoraj to Wisła znowu dostanie dwudziestoma-kilkoma. Ja poczekam na wystawienie wszystkich linii i progów i będę się wypowiadał. Ale na obecny moment jestem bliżej grania UMMC z handi.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Póki co kursy są tylko na Unibecie na mecze niedzielne. Na finał kursy są wyrównane, po 1.90, także 1x2 raczej nie do gry wg mnie, można co najwyżej zagrać jakiś ✅over 152.5✅. W półfinale obie ekipy rzuciły po ponad 85 punktów, zwłaszcza 87 Spartaka robi wrażenie, bo jednak UMMC grało nieźle w obronie nawet. Także inny typ na ✅over 76.5✅ Spartaka też warty rozważenia.

A co do meczu Wiślaczek to znowu skłaniam się ku temu, że sporo przegrają. UMMC w półfinale bardzo dobrze się zaprezentowało i myślę, że nie będą miały najmniejszych problemów z Wisłą. Także ładnie wygląda ✅UMMC -15.5✅, nawet bardzo ładnie. Poza tym ✅UMMC over 80.5✅ też wydaje się spoko typ. Wisła wczoraj straciła 87 punktów, a trzeba pamiętać, że Ros w 4 kwarcie rzuciło tylko 8 punktów, wyraźnie odpuściły, bo już miały awans do finału, a o to tylko chodziło w tym spotkaniu. UMMC nieco poirytowane pewnie wczorajszą porażką, przegrały tak naprawdę w końcówce. Myślę, że z Wisłą od początku do końca będą grały na maxa, żeby się jeszcze w tym Final Four pokazać. No i wg mnie sporo rzuci Biba, która na pewno będzie chciała się przypomnieć kibicom w Polsce.


Tak póki co tyle ode mnie, później będzie więcej, może jutro.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Wisła over 64 1.85 Expekt wedlug mnie bardzo dobry typ do grania juz z meczu z valencia powinien wejsc ale 3 kwarta zadecydowala ze tak sie nie stalo,no ale wiadomo jak to jest z meczami o 3 miejsce wedlug mnie wisle dzis spokojnie stac na rzucenie 70pkt
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wisła over 64 to wg mnie średni typ, UMMC dobrze broniło wczoraj i nie wiem czy dziś będzie gorzej, dla mnie no bet ten typ wgl.

A z typów na statystyki, które prezentowała wczoraj Rox to ciekawie wygląda coś takiego:

Ros - Spartak over 13.5 trafionych rzutów za 3 1.85 ⛔
Wisła - UMMC liczba zbiórek, Wisła +6.5 1.85 ✅

Co do pierwszego typu, to wiadomo co wczoraj zrobiła Diana, sama rzuciła 8 trójek, dziś w kluczowych momentach będzie brała ciężar gry na siebie, a wiadomo, że potrafi bardzo dużo, więc liczę na co najmniej 5 trójek z jej strony. Liczę, że w końcu wstrzeli się Sue Bird, która też potrafi rzucać za 3, ale wczoraj nie miała po prostu dnia. Co do Ros, to jest tam kilka zawodniczek, które potrafią dobrze rzucać za 3, Valdemoro, Montanana, Delisha, Aguilar, Snell. Wg mnie te 14 trójek to pęknie spokojniutko.

Co do drugiego typu, to liczę na to co było wczoraj, czyli dużo strat Wisły. Wczoraj Wisła miała bardzo dużo strat, przez co mniej rzucały i Ros miało mniej okazji do zbiórek. Dziś spodziewam się tego samego, bo UMMC ma dobrą obronę, która na pewno będzie wymuszała sporo błędów Wisły.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szanse równe, nie gram finału, liczyłam na ROs Casares powyżej 2,20 ale jest 1,95-1,85 także odpuszczam. Taurasi nie do zatrzymania a jak zagra reszta to loteria. Valencia też nie musi grać na takiej skuteczności jak z Wisłą. Jeśli chodzi o statsy to też same ciężkie. Unibet zrobił kilka błedów w pólfinałach i teraz tych błedów nie ma. Taurasi była linia 22.5 a teraz 26.5 sporo kursów na zbiórki.

Milton-Jones 15,5 na styk, z Wisła przecietne statsy ale tylko 25 minut gry tu ewentualnie under 4/11 za 2 z Krakowem bardzo przecietnie.

Snell linia 4,5 na zbiorki, z Wisła mimo tylu strat rywalek miała 6 ale nie czuje tego tak naprawde, linia w meczu UMMC - Wisła ogólnie na zbióki 80.5 i tu troche ludiz gra under 1,72 ale tego tez nie czuje. Chyba tylko Milton 1/10 a reszte odpuszczam.

PS. A jednak widze hita, odpuszczam Milton.

Kto wiecej punktow? De Souza - Fowles 1,85 ✅

Mecz finalowy RS - Spartak. Zdecydowanie ta pierwsza. Z Wisla 23 oczka na mega skutecznosci 10/14 a Fowles tylko 13 punktow ale tez wazne jak grala. Cala pierwsza polowa przespana, malo ruchu, malo dograń wiekszosc punktow z osobistych. Fowles gra strasznie ospale i tak miala rewelacyjna skutecznosc z linii a dziś moze być gorzej. W regularnym czesciej Fowles wiecej pkt wiec 1/10 liczy sie w sumie forma obecna ale to przeciez kosz kobiet...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wszystkie typy do przodu, UMMC -15.5, UMMC over 80.5 i most rebounds Wisła +6.5. Mecz typersko bardzo dobrze się udał, ale do oglądania nie był szczerze mówiąc najlepszy. Wisła nieźle zaczęła, a raczej UMMC słabo zaczęło i Wisła mogła swobodniej grać. Na początku Wisła miażdżyła na tablicach, ale już w 2 kwarcie zespół rosyjski opanował sytuację. Pierwsza połowa generalnie w miarę równa przed długi okres czasu, końcówka już dla UMMC, ostatnie 3 minuty z kawałkiem to 12-2 dla Jekaterynburga, w tym seria 10-0. Z tych 12 punktów 7 Parker i 5 Grudy. Druga połowa to znowu kiepski początek UMMC (pierwsze punkty po ponad 3 minutach), ale na szczęście dziewczyny się dość szybko ogarnęły, znowu w dużej mierze za sprawą Parker, która zaczęła się trochę bawić na parkiecie i nawet komentator jedną z jej akcji, w której minęła świetnym crossoverem obrońcę, skwitował tylko krótkim:
It&#39;s show time baby.
Czwarta kwarta pod dyktando zespołu z Rosji, nawet rezerwowe nie zawiodły i pokryły over UMMC.

Ale generalnie mecz mocno średni, nic specjalnego.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik




Final Four Euroligi kobiet już za nami, oto ostateczna klasyfikacja:







Wczoraj mogliśmy podziwiać mecz o trzecie miejsce i wielki finał Euroligi. O meczu o 3 miejsce z udziałem Krakowskiej Wisły pisałem już wczoraj TUTAJ. Poza tym wiele do powiedzenia nie mam o tym spotkaniu. Muszę tylko dodać, że strasznie podobała mi się gra Candace Parker (która swoją drogą też może się podobać). Grała bardzo swodobnie i widać było w jej akcjach ewidentną różnicę między umiejętnościami jej, a skilem zawodniczek Wisły.


Candace Parker, najlepsza zawodniczka meczu o 3 miejsce Euroligi

Mniej więcej godzinę po zakończeniu wyżej opisanego spotkania mogliśmy zobaczyć wielki finał Euroligi, który wielki był nie tylko z nazwy. Może to moje subiektywne zdanie, ale wg mnie było to fantastyczne spotkanie. Było tam wszystko. Była walka na całym parkiecie, dużo efektownych akcji, świetne rzuty, mocna walka na deskach, super asysty, były zmiany prowadzenia, no było po prostu wszystko. Trochę przeszkadzało mi to, że sędziowie gwizdali tak dużo fauli, mogli trochę odpuścić, bo obie strony grały po prostu twardo. No, ale nie będę już narzekał. Nie będę też narzekał na niektóre zawodniczki, że się po nich spodziewałem więcej, bo mi się bardzo podobał mecz. Podobała mi się gra McCarville, która grała bez respektu dla rywali, rzucała z wielu nie tylko łatwych pozycji, walczyła ostro na tablicach, bardzo dobry mecz z jej strony. Super zagrała Korstin, trochę nadrabiała za Anetkę, która nie miała dnia. Ze strony Ros podobała mi się zwłaszcza gra De Souzy i Valdemoro. Ale zawodniczka z największą zdobyczą punktową mogła być tylko jedna - DeeTee, kluczowa zawodniczka w końcówce, zdobyła 11 z ostatnich 14 punktów dla Spartaka i wbiła gwóźdź do trumny Ros. Dodam jeszcze, że MVP Final Four została oczywiście Diana Taurasi, podobnie zresztą jak w zeszłym roku.


Diana Taurasi, MVP Final Four


Tak na koniec dodam jeszcze, że po tym Final Four mogę powiedzieć, że chciałbym zawsze oglądać takie mecze jak te, które mogłem zobaczyć w piątek albo niedzielę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ostatnio się parę dni skupiłem na nauce, a tu mi 2 mecze w play-offach LFB uciekły.

Avenida w 2 spotkaniu również wygrała z Rivas i zapewniła sobie udział w finale.
A Ros 16 punktami wygrało z Zaragozą, dla której sam udział a play-offach to sukces.
Tak więc obyło się bez zaskoczeń. Następny mecz 19.04 i wtedy powinno być już 2:0 dla Casares.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Już dziś pierwszy mecz wielkiego finału hiszpańskiej LFB, w którym Ros Casares zmierzy się w Valencii z drużyną Avenidy. Faworytem i buków i moim jest zespół Ismaela i sądzę, że wygrają to spotkanie. Handicap ustawiony na poziomie 8.5 punktu wydaje mi się jednak zbyt wysoki. W sezonie zasadniczym były 2 zacięte mecze, jedno spotkanie nawet zespół z Salamanki wygrał. Avenida ostatnio nieco gorzej w półfinałach sobie radziła, ale miała znacznie lepszego rywala. Co prawda Alba ostatnio średnio rzutowo, ale nie wiem czy to aż tak odbije się na wyniku, żeby Ros wygrało aż 9 punktami. Także ode mnie coś takiego:

Avenida +8.5 1.943 ⛔
Pinnacle
Lekko


No i przegrały 9 punktami.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Familia Schio vs. Taranto Cras Basket 1,73 ✅
DoXXbet

Taranto to najlepsza ekipa RS, tylko jedna porażka, Schio aż 6. W RS jeden win Taranto i jeden Schio. Schio u siebie wygrało, ale Taranto nie miało jakiegoś ogromnego ciśnienia na win, bo zdecydowanie prowadzili w tabeli. Taranro mają wg mnie lepszy skład. W miarę wyrównany, z liderującą Brunson. W dodatku Brunson, która odchodzi po sezonie do Ros będzie chciała jeszcze coś zdobyć z tym zespołem, w którym bardzo dobrze sobie radziła (m.in. 2 miejsce w Eurolidze 2009). W Schio rządzi Macchi, ale ona mnie jakoś nie przekonuje aż tak jak Rebekkah. Potrafi mieć słabe mecze między naprawdę bardzo dobrymi. Także wg mnie dziś Taranto win.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas rozpocząć ten sezon i poogarniać co się dzieje w damskim baskecie za granicą. We Francji już 4 niepełne kolejki za nami, do tego niektóre ekipy grały już mecze w pucharach europejskich więc można co nieco pokombinować. Takie typy wykombinowałem:

Tabres -7 - Basket Landes 1.909 ⛔
Pinnacle

Lattes Montpellier - Challes-les-Eaux +7.5 1.926 ✅
Pinnacle

Zacznijmy od Tabres. Póki co w lidze 3 rozegrane spotkania, wszystkie do przodu, ale przeciwniczki nienajlepsze poza Mondeville, które przegrało 6 punktami (w końcu USO jednak w tej Eurolidze gra). Do tego Tabres ostatnio bardzo mnie zaskoczyło w Eurolidze wygrywając z mocną Pragą, gdzie grają przecież takie gwiazdy jak Maltsi, Delisha, Viteckova czy Whalen. Landes 3 wygrane i jeden mecz w plecy z Challes-les-Eaux, co było niemałym zaskoczeniem. Personalnie tu nie mam wątpliwości, że Tabres jest lepszą ekipą. Dubljevic, Lepron, Cata-Chitiga, Matic i Thorn - to pierwsza piątka Tabres, naprawdę silna. Mocne Matic i Chitiga pod koszem, a do tego potrafiące sporo rzucać i nieźle podawać Dubljevic (mocno walczy na desce), Lepron i Thorn. Naprawdę może nie jest to czołówka europejska, ale naprawdę solidna ekipa, jak na ligę francuską top. A Landes personalnie gorsze. Ich gra bazuje głównie na Jennifer Humphrey, której trzeba przyznać, że w kosza grać potrafi. Ma dobry, skuteczny rzut i bardzo dobrze walczy pod koszem. Ciekawe pojedynki będzie toczyła z Chitigą i Matic. Poza tym z bardziej znaczących koszykarek są Manic i Laborde, zwłaszcza Manic. Ale nie jest to ten poziom co zawodniczki na pozycjach 1-3 w składzie Tabres. Myślę, że Tabres personalnie lepsze od rywalek i podbudowane wygraną z Pragą powinno spokojnie wygrać z Landes co najmniej 10 punktami.

A co do drugiego spotkania to po prostu nie widzę w czym Montpellier miałoby być tak lepsze od rywalek, żeby wygrać różnicą 8 punktów. Nie świadczą o tym wg mnie ani personalia, ani obecna forma zespołów.



A teraz czas na hiszpańską LFB.


Zaragoza -6 - Extrugasa 1.926 ⛔
Pinnacle

Zaragoza to 4 ekipa zeszłego sezonu LFB. Czwarta obok wielkiej trójki tamtejszej ligi, czyli Ros, Avenidy i Rivas. W porównaniu do zeszłego sezonu to ekipa ta jest mocniejsza. Przyszły Brown, Zlatanova czy Henry. Okrzepła Ouvina, która za parę lat może być gwiazdą europejskiego formatu. Póki co jednak wyżej w tabeli tegoroczny beniaminek, czyli Extrugasa. Mają na koncie 4 wygrane, przy czym największe wrażenie robi ta wygrana z Rivas (co prawda osłabionym). Zaragoza póki co 3 porażki, ale wszystkie z wielką trójką, poza tym 3 wygrane i to nawet wysokie. Moim zdaniem Extrugasa jest teraz na fali, ale nie utrzyma się w czubie do końca sezonu. Właśnie dwie najbliższe kolejki powinny pokazać beniaminkowi miejsce w szeregu, najbliższa kolejka i mecz z Zaragozą i następna kiedy zmierzą się z Avenidą. Moim zdaniem to jeszcze nie ten moment, kiedy włączą się do czołówki, więc myślę, że Zaragoza powinna pokazać im, że wcale w LFB nie jest tak łatwo.


Z takich innych typów z LFB, to wpadło mi w oko tylko coś takiego:

Soller - Gran Canaria -4 1.926 ⛔
Pinnacle

Po prostu Soller gra straszną padakę póki co, a Kanarki nawet nieźle sobie radzą i myślę, że spokojnie 4 punkty to z palcem w uchu powinny pokryć.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Ramla(-8)-Arras 1 1.62 3/10 Fonbet 18:00
Eurocup kobiet Final
Ramla mozna smialo powiedziec posiada sklad na miare Euroligi kobiet.U siebie zespol jest bardzo mocny i odprawia kolejne dryzyny z kwitkiem.Na przestrzeni calych rozgrywek jeszcze sie nie zdarzylo zeby jakis zespol obronil 8 punktowy handicap.W Ramli padaly takie druzyny jak:
Dec. 22: Elitzur Ramla 103-80 Spartak N.
Jan. 13: Elitzur Ramla 66-57 Dynamo M.
Feb. 3: Elitzur Ramla 78-54 Gran Canaria
Feb. 24: Elitzur Ramla 74-59 Athinaikos(obrona tytulu majacy w skladzie takie gwiazdy jak Latoya Divis,Ruth Riley,repr.Czech Zohnova,repr.Bialorusi Kress i repr.Grecji)
O sile zespolu z Izraela stanowia Tanisha Wright,Willingham, Le&#39;Coe,Amerykanka z izraelskim paszportem Selwyn,wszechstronna Shay Doron oraz Serbka Ivancevic.W skladzie sa jeszcze dwie gwiazdy Kia Vaughn i Charde Houston pozyskana w ostatnim czasie.Jednak niestety te dwie Amerykanki nie sa zgloszone do rozgrywek.
Zespol z Francji opiera swa gre glownie na Amerykance Mitchell,Amant i Gomis(repr.Francji),Akondze i Ukraince Malashenko.
W ostatnim treningu wszystkie zawodniczki gospodyn braly udzial wiec zadna z zawodniczek nie narzeka na urazy.Na mecz w kasach juz nie ma biletow wiec na hali bedzie komplet publicznosci ktory bedzie wspieral swoja druzyne.
GL
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Włochy, kobiety, 20:30

Famila Wuber Schio - Cras Basket Taranto 1.37 ✅
Bwin
5/10


Schio jest w tym sezonie mega mocne. W RS z Taranto 2 wygrane, wyjazd i dom.
To jest 5 mecz finałów, ostatni. Póki co i Schio i Taranto u siebie po 2 wygrane. Ostatnio tylko 1 punktem Schio przegrało, było mega blisko.
Schio ma szerszą kadrę, więcej zawodniczek zdolnych do rozstrzygnięcia spotkania swoim dobrym występem. Schio jest mocniejsze na desce, przez co mają więcej okazji na ponawianie akcji i więcej wolnych. To jeden z dość ważnych elementów. Poza tym lepiej rzucają.
No już nie będę sie rozdrabniał i rzucał nazwiskami, bo pewnie mało komu coś powiedzą. Gram i tyle.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zaczyna się sezon we Francji dziś to i typy będą ;)


Lattes Montpellier - Hainaut Basket 1.20 ✅
Arras - Basket Landes 1.55
Tarbes - Olympique Lyon 1.10
AKO: 2.05
Bwin
3/10



Lattes Montpellier -10 - Hainaut Basket 2.000 ✅
Pinnacle
3/10

Montpellier ściągnęło 2 naprawdę fajne zawodniczki. Edwige Lawson-Wade z Ros, znana rozgrywająca francuskiej kadry. Będzie zdecydowanie wzmocnieniem zespołu. Kristen Mann z Charleville, jedna z najlepszych punktujących ligi. Do tego w kadrze zostały Lelas, Sacko, Skrela, więc ważne postacie zeszłego sezonu. Jest też kilka młodych ponoć obiecujących zawodniczek. Odeszła Perovanovic do Polkowic, ale myślę, że nie będzie to takie mega osłabienie.
Hainaut też nie jest jakieś bardzo słabe, ale nie widzę ich tu. Beikes - filar zespołu dopiero co zaczęła trenować. Nie zagra więc mega dużo. Silbande, która mogłaby ją zastąpić nie powala na kolana. Przyszła z PLKK Carter, ale ona jedna nie wygra meczu. Jest też młoda Solopova, ale to nie jest zawodniczka, która pociągnie zespoł. Generalnie 9 zawodniczek w kadrze i to takich niewybitnych wg mnie. Wąski skład, średnie zmienniczki, Beikes po urazie, nie widzę więc Hainaut w tym meczu.



Nantes Rezé - Challes les Eaux 1.75
Bwin
2/10

Co do tego spotkania to personalia zdecydują wg mnie. Challes ma mocny skład, zmieniony co prawda w porównaniu z zeszłym sezonem, ale mocny. Została Romy Bar, została Mims. Przyszły Podrug czy Lardy. Do tego zmienniczki i zawodniczki zadaniowe i powinno być moim zdaniem ok.
Nantes ma też fajną pakę, ale to składak póki co, nie sądzę, że tak szybko się zgrały, żeby już wymiatać. A wymieniono tak naprawdę sporo zawodniczek.


Mondeville - Charleville-Mezieres 2.40
Bwin
3/10

W Mondeville ostatni sezon był cieniutki. Dlatego w kadrze rewolucja. Brumermane, Williams, Berezhynska, Bonnan. Filary odeszły. Została Sharp. Przyszły Kamba z Hainaut, Tanqueray z Villenueve, ale to nie są zawodniczki o jakimś wielkim potencjale. Przyszły Sulciute i Paugaite, 2 Łotwinki. W kadrze 4 zawodniczki 93-94, które zapewne nie pograją jakoś mega dużo, więc praktycznie ósemka do gry.
Mezieres z kolei wg mnie się wzmocniło. Przyszły Berezhynska z USO właśnie, Sene też z USO, Lacroix z Challes, jest też Dimitrakou. Zostały Bouderra i Diawara. Dla mnie to jest niezła paka. I tu widzę niemałe szanse dla nich w tym meczu.
Ekipy grały między sobą 3 sparingi przedsezonowe. Dwa wygrało Mezieres, w tym ostatni 9 dni temu. To na pewno wzmocni je, wiedzą, że mogą tu na poważnie powalczyć.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bourges -21.5 - Nice 1.962 ⛔
Pinnacle
3/10

Bourges się wzmocniło, przyszły Dummerc, Amant, Kublina, Kiesha Brown. Zostały Ndongue, Miyem, Kaltsidou, Digbeu, Joens. Naprawdę mają mocną pakę. Odejścia Burgurovej nikt nie zauważy pewnie. Odszedł też trener Vincent. I to też wg mnie argument za Bourges. W 1 meczu na bank wszystkie będą chciały udowodnić nowemu kołczowi, że słusznie to je wybrał.
Nice to beniaminek, dopiero co weszły do ligi. Moim zdaniem w 1 meczu zbiorą ostre baty.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Villeneuve d&#39;Ascq +9 - Bourges 2.000 ⛔
Pinnacle
2/10

W 1 meczu gospodynie away win z Aix-en-Provence. Liderują drużynie Breitreiner, Wambe, Emilie Gomis, a więc znane zawodniczki. W Bourges Ndongue dalej chyba kontuzjowana, bo nic nie znalazłem o jej powrocie, Kaltsidou też chyba coś nie tak, ostatnio nie grała. Bourges męczyło się z Niceą ostatnio, nie było łatwo wcale. A w Villeneueve jest mocniejsza paka, poza tym dla nich to 1 mecz w sezonie przed własną publicznością, zawsze motywacja. Bourges to raczej mecze underowe, poza tym.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hondarribia v Gran Canaria 2.40 ✅
Sportingbet
3/10

W obu ekipach sporo zmian.
Zacznę od Irun. Wymieniono praktycznie cały skład poza Thanią Quintero, która pełniła raczej marginalną rolę w ekipie w zeszłym sezonie. Przyszła brazylijska centerka Nascimiento z Cadi La Seu D&#39;Urgell. Tam była ważną zawodniczką (13 ppg, 6.5 rpg). Z tego samego klubu przybyła również Salinero (10 ppg, 4 rpg). Przyszły młode talenty z Avenidy - Gil i Gastaminza, które tam wgl nie grały. Swoją drogą to złote medalistki Euro U20 z wakacji. Keshler, Ygueravide i Mincikova przyszły z niższych klas rozgrywkowych.
Jeżeli chodzi o Canarię to wg mnie tutaj sprawa wygląda lepiej. Została Arguello (10.9 ppg, 3.30 rpg), jeden z filarów zeszłorocznej ekipy. Przyszła Ble z Cadi, również złota medalistka U20, w zeszłym sezonie mało grała, 3 punkty i 3 zbiórki na mecz. Diaz została, w zeszłym sezonie grała mało. Montesdeoca i Leticia Romero również. Ndoye z zespołu młodzieżowego. Są 2 nowe Amerykanki - Aubrey Vandiver i D&#39;Andra Moss. W sparach bardzo ładnie się prezentowały. Jest także Astou Ndour, bardzo utalentowana Hiszpanka z U18, brązowych medalistej Ojro. Wymieniono również sporo zawodniczek, ale jednak nie tak dużo jak w Irun, to przewaga po stronie Kanarków. Pod koszem przewaga moim zdaniem, młode Ndour i Ble będą mocne. Generalnie mają silniejszy skład niż Irun i mogą tutaj zaskoczyć. Ale to tylko moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Spartak Naginsk vs Dynamo Kursk 1.133 ✅
Sparta &amp; K Vidnoe vs Nadezhda +8.5 1.93 ✅
AKO: 2.187
Panbet
3/10

Zacznę od hitu - Spartak - Nadezhda. Tutaj wg mnie close game się zapowiada. Spartak wcale nie jest taki mocny to pokazał w Ojro z Rivas. A Nadzieja ładnie na wyjeździe z Tarbes. Ich siłą pod koszem, tam są Verameyenka, Zakalyuzhnaya i Brunson, a przecież Douglas też czasem gra bliżej obręczy. Na obwodzie MVP Eurobasketu - Danilochkina. Jest Berseneva, doświadczona zawodniczka, co prawda punktować nie punktuje dużo, ale bardzo dobrze podaje. Spartak też nie ma złej ekipy, pod koszem są nazwiska, ale póki co to mogą Varameyence i reszcie buty czyścić. Na obwodzie są Hammon i Augustus, ale w przypadku tej drugiej brak zgrania z zespołem może nie być pomocą. Poza tym Spartak ma w tygodniu mecz w Euro z Gospicem. Powinno niby być izi, ale po tym co pokazały z Rivas można mieć wątpliwości. Także myślę, że Euro ważniejsze od ligi jednak. Nadzieja ma wolne w Eurolidze w tym tygodniu, także mogą na szlagier ze Spartakiem rzucić wszystkie siły. A wg mnie mają tych sił tyle, żeby nie przegrać za wysoko ze Spartakiem, a może nawet pokusić się o wygraną.

A co do Dynama to jest to 4 siła ligi rosyjskiej po UMMC, Spartaku i Nadzieji, a Naginsk to outsider totalny. Powinni być izzi tutaj, to tak na dokładkę.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Szukam strony z wynikami, terminarzem itp do KOSZYKÓWKI ŻEŃSKIEJ - LIGA CZESKA. Nigdzie nie mogę znaleźć, a np. na Fortunie można tę ligę obstawiać. Towarzysze, pomożecie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom