>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Koszykarski ranking 2012/2013

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Każdy kto trochę patrzył co się działo w rankingu widzi jak jest...
Krótko z mojej strony co proponuję.
Ostatnia ujawniona tabela w tym temacie jest tutaj - #386
Jeśli jakaś osoba podliczy typy, zrobi tabele (do typu #416) zgodnie z zasadami przyjętymi w regulaminie (i ktoś to sprawdzi/zweryfikuje) to nagrody zostaną normalnie wypłacone a ranking uznany za zakończony.
Jeśli nikt się tego nie podejmie to z przykrością muszę napisać, że Koszykarski ranking 2012/2013 okazał się klapą i nagrody nie zostaną wypłacone (bo nie wiadomo komu je wypłacić).
Przykładem udanego rankingu może być ranking hokejowy: #634
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Sorry Panowie,ja ostatnio miałem mało sporo zajęć na głowie i rankingiem zajmował się wilQ, ale on na forum raczej nie wróci no i tak to wszystko wyszło :?

Jako mod mam jeszcze niewielkie doświadczenie z konkursami i niestety ta formuła okazała się błędna. Ale mam kilka pomysłów na przyszłość i jak będę się zabierał za kolejną edycję dokonam odpowiednich poprawek,ewentualnie przeprowadzę ankietę wśród zainteresowanych,żeby wybrać najlepszą opcję.
W weekend podliczę wszystko i ułożę tabelę.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tabela podliczona przez rogerfede93

Końcowa tabela:
1.wilQ 1589pkt
2.rogerfede93 656pkt
3.hunter3 417pkt
4.Esperanza10 148pkt
5.kosmos111 -645pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tabela podliczona przez rogerfede93

Końcowa tabela:
1.wilQ 1589pkt
2.rogerfede93 656pkt
3.hunter3 417pkt
4.Esperanza10 148pkt
5.kosmos111 -645pkt
Dziękuję panowie ????
wilQ został zdyskwalifikowany więc ostateczna kolejność jest:
1.rogerfede93 656pkt
2.hunter3 417pkt
3.Esperanza10 148pkt
4.kosmos111 -645pkt
Całą czwórkę proszę o podesłanie do mnie
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Maila przypisanego do Skrill/Moneybookers, @rogerfede93 Twój mam z rankingu hokejowego ale wyślij na wszelki wypadek, że chcesz dostać środki na ten sam mail lub wskaż na jaki.
Gdy otrzymam wszystkie maile zrobię przelewy i dam znać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nagrody zostały przed chwilą wszystkim wypłacone.
Gdyby coś się nie zgadzało, były problemy mimo, że nie powinno nic być ==&gt; Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie oraz prowadzącym, którzy wywiązali się z obowiązków ????
Gratulacje dla laureatów ????
Mimo pewnych problemów udało się wszystko ostatecznie &quot;spiąć&quot;.
Mam nadzieję, że aż tak źle nie będziecie wspominać tego rankingu ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli znajdzie się ktoś solidny do prowadzenia (bieżące podliczanie i robienie tabeli) to można zrobić ranking na takich samych zasadach jak w poprzednim roku.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Poczekajcie dzien dwa i bedzie wszystko jasne, jesli zalatwie sprawy z betssonem bede miec czas na ranking i moge do poprowadzic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja jestem out, bede sie sadzic z betssonem i do tego czasu moja aktywnosc bedzie zerowa, przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom