>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krótkookresowa analiza formy w hokeju

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kilka lat temu ( już pod koniec sezonu hokejowego ) wpadłem na pomysł gry jedynie takich meczów, w których w ramach indywidualnych bilansów pary rywali ale za ich ostatnie, czyli poprzednie 4 mecze ligowe
( więc nie H2H !!! ) znajdę takie układy wyników, w których jedna drużyna ma minimum 3 wygrane a druga minimum 3 porażki.
Inaczej mówiąc: bazowałem na krótkookresowej analizie formy a pod uwagę brałem kolejne mecze - bez podziału na dom i wyjazd.
Test tego systemu przeprowadziłem w realu, a na pewnym znanym forum bukmacherskim podawałem także te przedmeczowe typy i ich wyniki.
Test zakończył się rewelacyjnie: na 21 meczów dobranych do gry wg w/w kryteriów, trafiłem 16 bądź 17 z nich...
Może ta metoda przyniesie sukces i w tym sezonie - bo trochę o niej zapomniałem, mając ostatnio w bukmacherce inne, wręcz złotodajne obszary do eksploatowania ????
Tak więc wręczam tu chętnym wędkę i życzę złowienia na hokejowej tafli swojej złotej rybki...
UWAGA: grałem na drużyny mające te minimum 3 zwycięstwa w 4 ostatnich meczach - lecz tylko gdy miały grać z drużynami mającymi minimum 3 porażki w 4 ostatnich meczach i miejsce spotkania
( dom lub wyjazd ) nie miało tu znaczenia i by wyłowić takie pary do gry, robiłem przegląd wśród wszystkich lig!

Pzdr.
edi8
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
To są typy na dziś wg. tego co napisał edi8 (chyba ze źle zrozumiałem)
kursy bet365:

niech się darzy;)
CZECHY: Extraliga
Vitkovice - Trinec 1 k:2,25 3:2 ✅
FINLANDIA: SM-liiga
Ässät- Kärpät 1 k: 1,95 1:2 ⛔
Lukko - Jyväskylä 2 k: 2,15 4:1 ⛔
NIEMCY: DEL
Munich – Krefeld 2 k:2,55 4:2 ⛔

NORWEGIA: Eliteserien
Lorenskog - Rosenborg 1 k:1,22 3:4 ⛔

ROSJA: KHL
Dynamo Riga - Khabarovsk 1 k:1,51 2:1 ✅

ROSJA: VHL
Tver - Toross Niznekamsk 2 k:1,80 2:4 ✅

SŁOWACJA: Extraliga
Martin – Skalica 2 k:2,65 5:3 ⛔
Zilina – Kosice 2 k:1,58 2:3 ✅
Zvolen - B. Bystrica 2 k:2,3 5:3 ⛔

SŁOWACJA: 1. liga
Piestany - Pov. Bystrica 1 k:1,40 6:2 ✅

SZWAJCARIA: NLA
Ambri-Piotta – Zug 2 k:1,71 3:4 ✅
Kloten – Fribourg 1 k:1,54 4:2 ✅
sorry
edi8 poprawiłem teraz jest dobrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
tremen &gt;&gt;&gt; z całym szacunkiem dla Ciebie za wkład pracy, ale Ty kolego podałeś antytypy, bo ja grałem w tym podanym sposobie na tę drużynę, która miała te minimum 3 wygrane w 4 ostatnich spotkaniach.... a to co Ty jako typy podałeś jest tego zaprzeczeniem, gdyż wskazujesz tam jako faworytów na zespoły mające porażki ale i takie absolutnie tych moich kryteriów nie spełniające jak Vitkovice - Trinec , bo niby kto tu ma 3 z 4 ostatnio przegranych spotkań w tej parze?
UWAGA: grałem na drużyny mające te minimum 3 zwycięstwa w 4 ostatnich meczach - lecz tylko gdy miały grać z drużynami mającymi minimum 3 porażki w 4 ostatnich meczach i miejsce spotkania
( dom lub wyjazd ) nie miało tu znaczenia i by wyłowić takie pary do gry, robiłem przegląd wśród wszystkich lig!

Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
tremen &gt;&gt;&gt; mam prośbę: jeśli dasz radę i masz na to ochotę i czas, to poprowdź proszę dalej ten wątek, bo już wiesz o co tu chodzi.
P.s: sam przy doborze typów korzystałem ze statystyk na:
www.betexplorer.com
www.H2Hstats.com
( do pełnego korzystania ze wszystkich statystyk ta druga strona wymaga bezpłatnej rejestracji ) .
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro jest to test tego opisanego sposobu doboru typów - to rób to przy otwartej kurtynie, czyli na forum...
Będzie to robota z ogromnym pożytkiem dla ew. innych tym zainteresowanych, bo będą mieli ułatwioną selekcję typów do ostatecznego wyboru.
Mam nadzieję, że wynik tego testu będzie porównywalny z tym o którym pisałem ????
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A może lepsze wyniki da to typowanie oparte o minimum 3z4 zwycięstw i 3z4 porażek, ale jedynie dla wyników nie całych meczów a tylko np. 1. tercji ???
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
To jest przykład ligi na podstawie w/w systemu
Austria,ErsteBank-EHL 10/11
na 23 rundach:
3p- 3 mecze na 4 były przegrane, następny mecz był wygrany(w) lub przegrany(p) w procentach
3w- 3 mecze na 4 były wygrane, następny mecz był wygrany(w) lub przegrany(p) w procentach
BW Linz 3p w 46 p 54
Capitals 3p w 100 p 0, 3w w 63 p 37
Fehervar 3p w 50 p 50, 3w w 0 p 100
Graz 99ers 3p w 50 p 50, 3w w 50 p 50
Jesenice 3p w 33 p 67, 3w w 0 p 100
Klagenfurt 3w w 99 p 1
M. Zagreb 3p w 50 p 50, 3w w 0 p 100
Olimpija 3p w 40 p 60, 3w w 50 p 50
Salzburg 3p w 67 p 33, 3w w 71 p 29
Villach 3p w 34 p 66, 3w w 50 p 50
 
S 0

snajper007

Użytkownik
hej sprawdźmy ten system o to typ na dziś
Znojemsti Orli - Olomouc typ 2 kurs 2,35

a mam pytanie odnośnie remisów - czy jak np. jest 2 wygrane i wygrana po remisie i 1 porażka to wtedy odpuszczamy taki mecz czy tez bierzemy do analizy??
 
S 0

snajper007

Użytkownik
Odnosnie wyżej podanego typy Nashville - Pheonix typ 2
typ jest żle podany bo : Neshville przed tym meczem miał 4 porażki!!!!!!!!!!!! ( więc kłóci sie to z założeniami systemu)
 
itan 21

itan

Użytkownik
Zacytuję &quot;minimum 3 zwycięstwa w 4 ostatnich meczach - lecz tylko gdy miały grać z drużynami mającymi minimum 3 porażki w 4 ostatnich meczach&quot;

Minimum 3 z 4 ,to nie znaczy że nie może byc 4/4 porażek.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Snajper007 &gt;&gt;&gt; założeniem systemu jest minimum 3 porażki lub 3 wygrane w 4 ostatnich meczach - w dorobku pary aktualnych rywali z oczywistym wyszukaniem drużyn o tym przeciwnym dorobku a na siebie na lidze wpadających, czyli tej z lepszym dorobkiem na tę z tym słabszym....
Co do remisów: system był obmyślany do gry u buków przy rozliczeniu końcowego wyniku łącznie z dogrywkami i ew. karnymi - tak więc dobór następuje tu poprzez ostateczny wynik końcowy, bez opcji remisu...
Pzdr.
edi8
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
01/12
CZECHY: 1. liga
Chomutov - Chrudim 1 k:1,2 1:2d⛔ Znojmo-Olomouc 2 k: 2,3 3:0⛔
Tabor – Benatky 1 k: 1,7 2:3⛔
FINLANDIA: Mestis
K-Laser – KooKoo 2 k:2 3:5✅
SZWECJA:
Division 1 A
Bodens – Tegs 2 k:1,5 1:4✅
Bjorkloven - Luleå Rebels 1 k:1,05 2:3d⛔
Clemensnäs – Asplöven 2 k:1,10 3:6✅
Division 1 B
Hudiksvalls – Njurunda 1 k:1,20 6:1✅
Division 1 C
Borlänge – Valbo 1 k:1,2 6:5✅
Division 1 E
Tranås – Hästen 2 k:1,4 2:6✅
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
a jakby stawiać na drużyny z końca tabeli które mają min 2 wygrane że przegrają następny mecz? np:
CZECHY: 1. liga
Vrchlabi – Kadan 2 k:2,9 3:1⛔
SZWECJA: HockeyAllsvenskan
Bofors – Borås 1 k:1,76 7:3✅
niech się darzy;)
 
Do góry Bottom