>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

krajnicky's trading

K 0

krajnicky93

Użytkownik
Witam. To mój pierwszy temat na forum. Bedę tu wrzucał wyniki mojej pracy.
Stan początkowy 23.40€.

Założenia:
Gram całym budżetem. Codziennie chce zarobić min. 3% kapitału. Gra zarówno in-play i pre-play. Rynki: tenis- zwyciezca i noga- zwyciezca.
Gram tylko te mecze, które ogladam na live.
Wychodze, gdy straty beda wynosisc max. 10%. Jeśli wszystko bedzie szło w dobrą strone ciagne zyski.

Temat bede uaktualniał raz dziennie. Jesli nie zobaczycie wpisu prawdopodibnie przegrałem all. Piszcie na pw wtedy. :p


Edit. Pierwszy green pre-play.


1 green in play:


a tu bonus. zakupiłem przy stanie 6:1, 1:1. ????
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
bede sledzil. mam nadzieje ze sumiennie poprowadzisz wpisy bo co niektorzy wstydza sie bankrutow;-) a to takie normalne haha. powodzonka
 
K 0

krajnicky93

Użytkownik
podsumowanie dnia wczorajszego: +9,66€ / +41,3%.
wiec aktualnie 33,06.
dzis jeszcze nie grałem. byłem zbyt zajety. za chwile przejrze aktualne rynki. ????
jozef taki dziennik dobra sprawa. w pewnym stopniu zmusza do trzymania zasad. ???? tez bede co Ciebie zagladał.

day 2: dzis zagrałem tylko 1 rynek in-play. :

podsumowanie: +10,62€ / +32,12%.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Jeżeli grasz in play, to sprawdź api Geeks Toy, znowu jest darmowy. Od siebie do gry polecam scalpowanie kucyków pre play, moje 2 zeszłoroczne screeny na zachętę (stawka 100$):





edit:
1. Żadne obstawianie tylko trading. Aktualna forma, jockey? Jak mówił House: &quot;That&#39;s irrelevant&quot;. Liczą się tylko cyferki, osobiście pracuję w oparciu o WOM, wykresy świecowe, MA i Bollingera, choć jeszcze w maju pisałem:
To może dorzucę coś odnośnie preplay. Z kucami bawię się od lipca zeszłego roku. Początkowo próbowałem kierować się analizą techniczną wspartą lekkimi fundamentami (takie rzeczy jak forma konia, dżokej, waga...), womem itd. Ale naprawdę dobre wyniki zacząłem osiągać, kiedy przestałem patrzeć na takie rzeczy i zająłem się ladderem. Rzut oka jak rozkłada się kasa, szukanie luk, szybki scalp/cięcie i powtórka. Jedynym minusem jest właśnie &quot;szybkość rozgrywki&quot; i obowiązek trzymania koncentracji. Z tym ostatnim w sumie nie mam takich problemów, bo prawie całe życie grałem wyczynowo (jeśli można tak powiedzieć ???? ) w szachy. Choć ostatnio coraz bardziej odwracam się w stronę basketu, młode rynki=duże zyski.
To najszybsze i najpłynniejsze rynki, większą frajdę daje tylko forex.

2. Na ladderze gra się zdecydowanie lepiej, widać jaka kasa gdzie leży i który jesteś w kolejce (spójrz na linki, obrazki za bardzo rozwalają stronę).

http://sttroybet.ru/images/Bukmeker/Betfair_soft/geeks_toy/geeks_toy%201.1.jpg

http://elixnor.files.wordpress.com/2011/02/trend32.jpg

3. Zmień soft, bo ostatnio w darmowych api znaleziono luki w zabezpieczeniach:
Betfair customers using that product have had their accounts seriously compromised in some way for at least 5 out of the past 6 months without Betfair detecting them. As such, we regret to have to communicate that we currently have zero confidence in Betfair currently being able to maintain a secure and safe environment for its customers when using certified 3rd party API products, and that to date we feel both Betfair and the software provider are seriously failing to act in customers’ interests when these issues are brought to their attention.

I am advised that senior management at Betfair are currently addressing these issues; however, as with all things there this won’t happen immediately. I have also been advised that Betfair customers who have used this product, should have either been contacted already, or be contacted soon. { Hopefully with an apology! }

Because of the strength of feeling on this matter, we will be making Geeks Toy – AGT Pro completely free to use again until such time as our confidence has been restored in the system that is supposed to protect your Betfair accounts when using 3rd party certified products.
4. To jest forum bukmacherskie, nie myślałeś o poznaniu zagadnienia od podszewki? Sprawdź pw.

Kończę, bo wyszedł z tego mały elaborat. Zielonego chłopaki.
 
K 0

krajnicky93

Użytkownik
hmm, nie wiem czy warto probowac bo sprobowałem cymatica.. i jakos nie moge sie w tym połapac. :p jesli chodzi o wykresy to nie sa one mi potrzebne.. jesli o auto stawianie in-play to wole sledzic sam rynek i reagowac. ale dzieki za rade. ???? nie wykluczam, ze kiedys nie skorzystam. ????
co do koni to cóz, musiałbym najpierw poczytac o zachowaniach rynku, najlepiej znac aktualna forme koni i dzokejów(?) - nigdy wczesniej nie typowałem koni.
day 3:
pozwole sobie skomentowac.,
wczoraj obejrzalem cały mecz Monfilisa, byłem przekonany ze gładko zjedzie Dolgopolowa.. wszedlem wiec tuz przed meczem po najwyzszym dotychczasowym kursie 1,64. niestety nie wiem dlaczego poczatek miał bardzo słaby. nie ciałem strat, liczyłem, ze w drugim secie losy sie odwróca. miałem ciac po przełamaniu dolgopolova w 2secie. na szczescie juz pod koniec seta 1 monfilis sie obudził. ???? wyszedłem w tie breku z taki, małym greenem bo net ciał i nie chciałem juz ryzykowac. podsumowujac: nie jestem zadowolony bo wszedłem przed rozpoaczeciem- ryzykowałem. gdybym zagrał przy wysokim prowadzeniu dolgopolowa mogłbym wyciagnac z 50€ bo kurs na monfilisa był ok 3,3.
wczesniej &quot;rozegrałem&quot; jakiegos debla oczywiscie ogladajac go live. wyszedłem + ok 30€.
po zakonczeniu meczu monfilis-dolgopolov zrobie podsumowanie &quot;liczbowe&quot; dnia. ????
edit. day 3 rozliczenie:
stan konta :75,66€.
wzrost dzienny : +31,98€ / +73,21%.
e2. jutro nie gram jakby cos. za chwile przejrze rynki i moze zakupie cos pre-play. ????
dobrej nocy i wysokich wygranych. ????
 
Do góry Bottom