>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

krecz w bet-at-home

M 1

m2ciu4

Użytkownik
witam,
orientujecie sie moze czy w bah-u przy kreczu danego tenisisty jest zwrot czy normlanie rozliczany jako porazka badź zwycięstwo ? Najpierwsz mecz tsongi dzisiejszy rozliczyli mi jako zwrot, zakład był na zielono po kursie 1, a teraz jest na czerwono.
 
U 2

ufo21

Użytkownik
BAH
W tenisie za ważne uważa się zakłady, jeżeli mecz został rozegrany w trakcie turnieju. W przypadku zakładu na zwycięzcę, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, za zwycięzcę meczu uważa się drugiego zawodnika, jeżeli piłka została przynajmniej 1 raz odbita. W przypadku zakładu na zwycięzcę pierwszego seta, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, zakład jest ważny pod warunkiem ukończenia pierwszego seta, w przeciwnym razie mecz zostanie rozliczony kursem 1,00. Zakłady na wygraną seta (najlepszy w 3 lub najlepszy w 5), jak również Handicap i inne zakłady specjalne w przypadku dyskwalifikacji zawodnika uważa się za anulowane i będą rozliczane po kursie 1,00. Jeżeli mecz został odwołany nim piłka zostanie 1 raz odbita, zakłady na owe zdarzenie są anulowane i rozliczane po kursie 1,00.
może pomoże rozjaśnić
 
M 1

m2ciu4

Użytkownik
jasne, ciekawe tylko skąd taki błąd, że najpierw rozliczyli zwrot, dodali pieniądze, a później zabrali ;p
 
U 2

ufo21

Użytkownik
Ja mam taką samą sytuacje to znaczy jest krecz rozliczony po kursie 1.00 przy hedicapie narazie na zielono i mam nadzieje ze tak zostanie
 
Do góry Bottom