>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krecz w Fortunie.

hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie widziałem takiego oddzielnego wątku w tym temacie.

Aktualnie Fortuna już jako jedyna w moim mieście posiada jeszcze krecz=przegrana kreczującego bo Totomix czy STS posiadają zwrot.

Stary profek jednak ma wnieść nowy system nie wiem czy to będzie zmiana też wizualna czy tylko wewnątrz systemowa i mają wprowadzić od RG krecz=zwrot
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wczoraj po tej informacji zadzwoniłem do centrali Fortuny i rozmawiałem z jakimś analitykiem (o dziwo łączą tam z nimi przez telefon jak się dzwoni na numer ze stronki) ????
Po 10minutowej rozmowie zostałem poinformowany, że nie ma byc zmieniane nic w tenisie, powiedział mi że taka zmiana to musi byc zgłoszona do Ministerstwa Finansów i następnie zatwierdzona a na to się czeka miesiącami.
O nowym systemie też nic nie wiedział, mówił jedynie że co jakiś czas zmienia się system na punktach ale że to są poprawiane błędy w oprogramowaniu itp. - taki update.
Więc jestem w kropce z tymi zmianami - wychodzi na to, że trzeba czekac do RG i zobaczyc co bedzie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tak jak pisałem pare miesięcy temu że zwrot ma być po RG tak go nie ma, chociaz byłem zapewniany przez pewnego znajomego z firmy Fortuny, lecz po tym troche sie zmienilo wraz z ustawami hazardowymi itp.

Jak c1amak napisał zmiany trzeba podać MFu, chociaż ten analityk dużo jednak nie wiedział w tym samym momencie wyszło że Fortuna będzie wchodzić na rynek internetowy większe updaty zostały wstrzymane i jeśli zostały podtrzymane zaistnieją po wejściu na rynek internetowy.

Więc zostało jedynie czekać, a aktualnie w meczu tenisowym jeśli obowiązuje porażka kreczującego, co do handisów gemów czy overów jest zwrot nie wiem jak handicapem setowym jeśli kreczuje się przy 61 36 22 bo regulaminuj jednak nie czytalem.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Mam pytanie dziś postawiłem na Stosur z williams i Williams kreczowała w takim sensie, że nawet nie wyszła na kort.
W takim wypadku Fortuna rozliczy mi to jako zwycięstwo czy będzie zwrot?
Jak zwrot to zwracają kwote pomniejszoną o podatek czyli jak postawiłem 100zł to zwróca mi 88zł?
Wiem, że jutro się dowiem w fortunie, ale może ktoś wie tak będę lepiej spał:p
EDIT:
dobra już nie ważne jest Zwrot.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Z tego co zrozumiałem jeśli stawiam na Handi lub Dokładny wynik to w przypadku krzeczu dostaje zwrot...
A co w przypadku gdy dziś obstawiłem mecz Cirstea - Hercog na dokładny wynik 2:0 dla Hercog, a Ona kreczowała po przegranym pierwszym secie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
§11.
Zakłady bezpośrednio związane z postacią wyników sportowych lub innymi przedsięwzięciami.

Są to zakłady na:
a) dokładny wynik wybranego spotkania,
b) zwycięstwo określonego zespołu w określonym spotkaniu o minimalną różnicę goli,
c) najlepszego strzelca określonego długoterminowego współzawodnictwa,
d) ilość goli w określonym meczu (rundzie spotkań),
e) wynik określonej cząstkowej części meczu (np. połowy),
f) strzelca pierwszego, ostatniego lub innego wcześniej określonego gola danego meczu.
Zakłady wymienione pod literą a) i b) dotyczą wyłącznie regulaminowego czasu gry (bez względu na dogrywkę i ewentualne zmiany), jeśli natomiast spotkanie nie zostaje dograne, to zakłady zostają zwrócone. Spotkania bez regulaminowego czasu gry muszą zostać zakończone pełną ilością określonych setów lub innych wymogów istotnych dla zadecydowania o zakładzie. Jeżeli np. tenisista w trakcie meczu pięciosetowego zrezygnuje z dalszej gry przy stanie 0 : 2, to zakłady na to spotkanie nie tracą ważności, ale zakłady na dokładny wynik zostają zwrócone. Zakłady wymienione pod literą d) są ważne tylko przy założeniu, że wszystkie mecze sportowe rozegrane zostały zgodnie z ofertą - w przeciwnym razie będą one zwracane.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
§11.
Zakłady bezpośrednio związane z postacią wyników sportowych lub innymi przedsięwzięciami.

Są to zakłady na:
a) dokładny wynik wybranego spotkania,
b) zwycięstwo określonego zespołu w określonym spotkaniu o minimalną różnicę goli,
c) najlepszego strzelca określonego długoterminowego współzawodnictwa,
d) ilość goli w określonym meczu (rundzie spotkań),
e) wynik określonej cząstkowej części meczu (np. połowy),
f) strzelca pierwszego, ostatniego lub innego wcześniej określonego gola danego meczu.
Zakłady wymienione pod literą a) i b) dotyczą wyłącznie regulaminowego czasu gry (bez względu na dogrywkę i ewentualne zmiany), jeśli natomiast spotkanie nie zostaje dograne, to zakłady zostają zwrócone. Spotkania bez regulaminowego czasu gry muszą zostać zakończone pełną ilością określonych setów lub innych wymogów istotnych dla zadecydowania o zakładzie. Jeżeli np. tenisista w trakcie meczu pięciosetowego zrezygnuje z dalszej gry przy stanie 0 : 2, to zakłady na to spotkanie nie tracą ważności, ale zakłady na dokładny wynik zostają zwrócone. Zakłady wymienione pod literą d) są ważne tylko przy założeniu, że wszystkie mecze sportowe rozegrane zostały zgodnie z ofertą - w przeciwnym razie będą one zwracane.
Wielkie dzięki za tą odpowiedz ????
Po napisaniu postu na stronie efortuny znalazłem Live Chat i tam pewna Pani Basia udzieliła mi odpowiedzi że krecz = porażka kreczującego...
Zapytałem czy jest tak również w przypadku postawienia Dokładnego Wyniku. Pani odpisała że również.
I żałuje że nie zrobiłem screena tej rozmowy bo przez &quot;Panią Basie&quot; stracił bym 500 zł.
O kuponie zapomniałem, i całe szczęście że mam zwyczaj wkładania nietrafionych kuponów do portfela.
Po przeczytaniu tego posta poszedłem do okienka i bez problemu wypłaciłem wygraną pomniejszoną o zwrot który od początku mi się należał ale zaufałem tej &quot;Pani Basii&quot;.
Słabo prezentuje się firma której pracownicy odpowiedzialni o kontaktakt z klientem nie znają regulaminu...
Ostrzegam wszystkich korzystających z Live Chatu eFortuny....
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jest to ciekawa sprawa, bo ja nie tak dawno zagrałem na stronie Fortuny taki oto zakład:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MTIyMTE4NjAyNzcwMDqAu%2BVA5YeLa3rXI5o%3D
W meczu Verdasco - Nishikori ten drugi kreczował, więc teoretycznie powinienem mieć zwrot, a jednak rozliczyli mi to jako wygraną. Z tego, co kolega wyżej napisał wynika, że on stawiając w punkcie dostał zwrot. Czyżby ta sama firma działająca stacjonarnie i w internecie miała dwa regulaminy rozliczania kreczy?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ale Michał Bajor zagrał dokładny wynik co jest zwrotem w przypadku kreczu a Ty czysty win Verdasco a Nishikori zkreczował=przegrał
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Jest to ciekawa sprawa, bo ja nie tak dawno zagrałem na stronie Fortuny taki oto zakład:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MTIyMTE4NjAyNzcwMDqAu%2BVA5YeLa3rXI5o%3D

W meczu Verdasco - Nishikori ten drugi kreczował, więc teoretycznie powinienem mieć zwrot, a jednak rozliczyli mi to jako wygraną. Z tego, co kolega wyżej napisał wynika, że on stawiając w punkcie dostał zwrot. Czyżby ta sama firma działająca stacjonarnie i w internecie miała dwa regulaminy rozliczania kreczy?
Ich regulamin wygląda na ten moment tak...
Jeśli stawiasz czysty typ na zwycięstwo to w przypadku kreczu przeciwnika wygrywasz, a w przypadku kreczu &quot;Twojego&quot; zawodnika przegrywasz. I nie ma mowy tu o żadnym zwrocie.

Natomiast w przypadku stawiania na dokładny wynik czy też hendicapy niezależnie od tego który zawodnik kreczuje dostajesz zwrot.

I ja właśnie w poście powyżej pokazałem jak zostałem wprowadzy w bład przez Panią z Live Chata, która twierdziła że w przypadku DW nie ma zwrotu stawki...
 
D 0

dzida93

Użytkownik
krecz w trakcie meczu w fortunie
witam mam pytanie
wie ktos moze czy w przypadku gdy postawilem na pare deblowa i ona w trakcie meczu skreczowala to czy bedzie anulowane to spotkanie w fortunie czy kupon nie wejdzie?
 
Do góry Bottom