>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kredyty - hipoteczny, mieszkaniowy, studencki etc.

sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
kredyt to tak jak w ruletce w obecnych czasach bik nie big itp kolega jest w biku ma zadluzenie a w aig dostal 2000zl a ja nie bralem kredytu i mi nie chca dac ja pracuje a on nie http://piotr85.systempartnerski.pl/
Tobie nie chcą dać bo nie masz historii kredytowej - w takiej sytuacji proponuje zakup na dowolnie niską kwotę np w Saturnie czy Media Markt , gadżet możesz potem szybciej spłacić, ale bank, mimo tego, że kwota może być na niską kwotę, będzie miał informacje o Tobie.
Często się tak zdarza, że student ( bez historii kredytowej), dostaje pierwszą pracę z naprawdę dobrą pensją, po czym udaje się do banku po kredyt i lipaaa...
AIG, Ge Money czy Lukas, &#39;przymykaja oko&#39; na bik, także polecam dla osób, które np miały kilka dni zwłoki z jakąś tam ratą... oczywiście potem odczuwa się to w %, prowizjach i dodatkowych opłatach, no ale jak ktoś ma nóż na gardle...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
W dniu 14 grudnia 2009 r. minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. dr hab. Barbara Kudrycka ustaliła maksymalną wysokość miesięcznego dochodu na osobę w rodzinie, uprawniającego studenta lub doktoranta do ubiegania się w roku akademickim 2009/2010 o pierwszeństwo w uzyskaniu kredytu studenckiego na poziomie 2.500 zł.
W akcji kredytowej w roku akademickim 2009/2010 studenci złożyli w bankach 23.557 wniosków o kredyt studencki (44% więcej niż w roku ubiegłym). Dochody poniżej ustalonego przez Panią Minister progu przedstawiło 22.397 osób.
Kto się łapie niech czeka na list z banku ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Czyli na nasz konta trafi teraz 2500zl czy 3000zl?
moze mi ktos powiedziec
bo liczac 5x600zl wychodzi 3000zl. Jareks89 orientujesz ile dostaniemy?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Myślę, że 3000 na raz.
Dziś bylem w banku bo wyczytałem że im się nie śpieszy z wysyłaniem listów i Pani mi powiedziała że się zakwalifikowałem od razu wziąłem potrzebne wnioski dla żyrantów.
I tu uwaga jednym z Twoich żyrantów mogą być rodzice (jeden wniosek dla rodzica i druga dla współmałżonka, że się zgadza itp.) drugi dla kolejnej pary(i tutaj tak samo jeden wypełnia żyrant, drugi wniosek zaś współmałżonek) lecimy do banku i ponoć znowu czekamy na telefon ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
... i później cały kredyt na bety :jezora:
jakby ktoś był zainteresowany tego typu produktami w ING i miał jakieś pytania zapraszam na priv.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
witam,
ja pobieram kredyt studencki, i muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobry interes.
z punktu widzenia ekonomicznego, BGK ponosi za nas koszty kredytu, płacąc bankowi komercyjnemu większość odseteks. płacimy tylko kilka procent rocznie, do tego mamy karencję spłaty. jeżeli ktoś dostanie kredyt i chce bezpiecznie inwestować, proszę o kontakt - poradzę Wam jak łatwo zarobić na kredycie. oczywiście nie powinien nikt z kredytu finansować działalności bukmacherskiej - nie chcę się wymądrzać, ale strata tych pieniędzy będzie Was bardzo bolała - ja przez pierwszy rok inwestowałem w fundusze, potem sprzedałem wszystko i zainwestowałem w działalność gospodarczą. teraz mam do spłacenia 20 tys. długu z tytułu niegospodarności wspólników. posłuchajcie się mnie i nie wchodzcie w takie interesy, szczególnie za pożyczone pieniądze!
jak ktoś ma pytania odnośnie kredytu, śmiało pukać na PW
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
dostal juz ktos pieniadze z kredytu studenckiego?

Jareks89 Ty jestes na bierzaco masz , wiesz kiedy wplynie ta kasa , mam podpisac umowe we wtorek lub srode , wiec mysle ze juz niedlugo dostane ta kase
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
kredyt studencki ? kilka lat temu o tym myślałem, ale ostatecznie cieszę się, że nie wziąłem - dlaczego ? kończysz studia i masz te 25 lat, powiedzmy - nie wiadomo czy znajdziesz pracę, ile będziesz zarabiał, a co w momencie gdy znajdziesz pracę i będziesz zarabiał 2000 ? gdzie 300 złotych to rata kredytu i tak przez 10 lat ? do 35 roku życia mieszkać z rodzicami ? moim zdaniem zbyt ciężko jest przewidzieć koniunkturę, aby się zdecydować. Na uczelni możecie dostać stypednium socjalne, naukowe - przy odrobinie szczęścia parę stów zawsze ???? różnego rodzaju zapomogi - wiem jedynie jak jest z naukowym bo z reszty nie korzystałem. Jako studenci jesteście mile widzianymi pracownikami - dlatego, że pracodawca nie musi płacić ZUS, odprowadza tylko i wyłącznie zaliczkę na podatek dochodowy, a w każdym mieście gdzie są uczelnie są też biura pośrednictwa pracy - Addeco, itp. Są tam miłe Panie, które z chęcią się wami zajmą bo z każdej przepracowanej godziny mają pieniądze, a i wy nie będziecie musieć się martwić o terminowość wypłat.
TO o czym pisał ktoś powyżej czyli 1500 złotych to karta kredytowa, a nie kredyt studencki - zasadnicza różnica, I jeszcze jedno preferencyjny kredyt studencki, a kredyt studencki ( w banku komercyjnym ) to też różnica.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Kredyt studencki jest najlepszym kredytem dla osoby która ma &quot;inteligencje finansową&quot;
jest mało oprocentowany, dzięki niemu już a początku studiów można zacząć tworzyć wolność finansową, ale jest jeden minus ponieważ jest wypacany w ratach.;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Wie ktos moze od ktorego miesiaca jest wyplacany kredyt studencki jesli biore go juz drugi rok , poprzednio musilem czekac do lutego na kase ale wtedy dostalem odrazu 2400zl , teraz mysle ze bede kase dostawal od pazdzierniak po 600zl , ostatni przelew z 1 roku doszedl mi w lipcu

jesli ktos wie , prosze o odp.
dzieki
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Witam!

W listopadzie pytałem przedstawicieli mBanku o możliwość kredytu odnawialnego i musiałem zaczekać na uzupełnienie historii kredytowej. Widzę, że przygotowali już dla mnie ofertę i chciałbym spytać:
1. Która forma kredytu jest najbardziej opłacalna?
2. Czy ktoś korzystał z formy kredytu odnawialnego?
W tej kwestii głównie chodzi mi o to, gdzie znajduje sie gotówka po przyznaniu. Czy leży na koncie, czy mieści się w jakimś pośrednim punkcie.
Czytałem wiele o kredycie odnawialnym, ale chętnie zwrócę uwagę na Wasze opinie, bo jestem tym zainteresowany. Celem jest pobranie gotówki i wykorzystanie jej w przeciągu tygodnia.
Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Ten kredyt mogę mieć dostępny do 10 000zł.
Od razu pobrana jest prowizja za udzielenie kredytu w wysokości 1%(100zł),
a odsetki są pobierane od kwoty, którą się wykorzystało.
No i właśnie na czym polega ta kwota wykorzystana. Czy to zależy od debetu na koncie, czy dodaje się do kwoty na koncie, czy właśnie pobiera się z oddzielnego źródła?
Historię kredytową już spełniam, chciałbym tylko poznać mechanizm korzystania z kredytu odnawialnego i ewentualnie poznanie stosunkowo wygodniejszej formy kredytu.
Bo jednak 15% jest stosunkowo korzystne przy nagłej potrzebie gotówki.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Witam!
W listopadzie pytałem przedstawicieli mBanku o możliwość kredytu odnawialnego i musiałem zaczekać na uzupełnienie historii kredytowej. Widzę, że przygotowali już dla mnie ofertę i chciałbym spytać:
1. Która forma kredytu jest najbardziej opłacalna?
2. Czy ktoś korzystał z formy kredytu odnawialnego?
W tej kwestii głównie chodzi mi o to, gdzie znajduje sie gotówka po przyznaniu. Czy leży na koncie, czy mieści się w jakimś pośrednim punkcie.
Czytałem wiele o kredycie odnawialnym, ale chętnie zwrócę uwagę na Wasze opinie, bo jestem tym zainteresowany. Celem jest pobranie gotówki i wykorzystanie jej w przeciągu tygodnia.
1.
Kartę kredytową już na wstępie odradzam z tych trzech bo to kompletnie nieopłacalne. Problem w tym , że ten kredyt ma cholernie wysokie oprocentowanie. Praktycznie oznacza to , że większa część 5% obciążenia idzie na obsługę zadłużenia, natomiast część kapitałowa zobowiązania zmniejsza się naprawdę bardzo powoli. Także karta jest raczej produktem przeznaczonym dla osób , że tak powiem zdyscyplinowanych finansowo. W każdym razie klient , który korzysta z takiej karty musi regulować co miesiąc jedynie niewielką część długu, może pozostawać zadłużony w nieskończoność no i ciągle opłacając wysokie odsetki i droga do pułapki stoi otworem. Nie polecam.
Co do odnawialnego to oczywiście jak wiesz jest to kredyt w koncie. Płacisz nie tylko wysokie odsetki od ujemnego salda ale bank pobiera też prowizję za gotowość .
Czyli dobrze zrozumiałeś. Kredyt odnawialny generalnie ma tez swoje dobre strony. Odnawialność kredytu przejawia się w możliwości wielokrotnego wykorzystania przyznanych pieniędzy, gdyż każda spłata zmniejsza zadłużenie i pozwala na ponowne dysponowanie spłaconymi środkami i pozostałą resztą kredytu.

Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Ten kredyt mogę mieć dostępny do 10 000zł.
Od razu pobrana jest prowizja za udzielenie kredytu w wysokości 1%(100zł),
a odsetki są pobierane od kwoty, którą się wykorzystało.
No i właśnie na czym polega ta kwota wykorzystana. Czy to zależy od debetu na koncie, czy dodaje się do kwoty na koncie, czy właśnie pobiera się z oddzielnego źródła?
Odsetki naliczane są od wykorzystanej przyznanej kwoty kredytu i księgowane są automatycznie raz w miesiącu na rachunku eKonto.

Generalnie, kredyt odnawialny to najtańsza i raczej najlepsza forma kredytu z tych trzech.
Trzeba jednak zawsze uważać na to co mówią do nas przedstawiciele banków, gdyż bardzo często kuszą wszystkich atrakcyjnym oprocentowaniem nie wspominając o dodatkowych kosztach takiego kredytu.
Na dodatkowe koszty kredytu składać się mogą ,
– prowizja banku
– ubezpieczenie kredytu np. od śmierci kredytobiorcy,
– ubezpieczenie na wypadek utraty pracy,
– opłata przygotowawcza (rozpatrzenie wniosku).

Kiedy podliczymy wszystko okaże się, że koszt naszego kredytu to nie 12%, ale 18% lub więcej.

Ale to już chyba wiesz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

slawekre

Użytkownik
Czytałem wiele o kredycie odnawialnym, ale chętnie zwrócę uwagę na Wasze opinie, bo jestem tym zainteresowany. Celem jest pobranie gotówki i wykorzystanie jej w przeciągu tygodnia.

Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Ten kredyt mogę mieć dostępny do 10 000zł.
Od razu pobrana jest prowizja za udzielenie kredytu w wysokości 1%(100zł),
a odsetki są pobierane od kwoty, którą się wykorzystało.
No i właśnie na czym polega ta kwota wykorzystana. Czy to zależy od debetu na koncie, czy dodaje się do kwoty na koncie, czy właśnie pobiera się z oddzielnego źródła?
Historię kredytową już spełniam, chciałbym tylko poznać mechanizm korzystania z kredytu odnawialnego i ewentualnie poznanie stosunkowo wygodniejszej formy kredytu.
Bo jednak 15% jest stosunkowo korzystne przy nagłej potrzebie gotówki.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
od zera do milionera...
może warto wziąć maksymalnie wysoki kredyt studencki na rynku i przeznaczyć go na granie bukmacherki, lub forex ???? jak się uda to spokojnie się go odda!
 
simons 646

simons

Forum VIP
Granie za pieniądze pożyczone, tym bardziej od banku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.
MOIM ZDANIEM trzeba grać za tyle, ile możemy sobie pozwolić przegrać, a biorąc kredyt ... no wiadomo. Nikt nie ma 100% skuteczności, a gra za kredyt, może doprowadzić do niezłego zadłużenia. Chyba nikt nie chce tak zaczynać samodzielnego życia (zakładam, że młody student bierze kredyt przeznaczony dla niego)
Co do kredytu studenckiego, to sam dostaje takowy, no i w odróżnieniu od autora tekstu który podał Baqu nie wykrozystuje go do innych celów niż inwestycje (nie bukmacherkę) ... czy się opłaci, powiem za parę lat (o ile nie zapomne o tym ???? )
 
T 4

talented

Użytkownik
kredyt studencki to bardzo ciekawa sprawa. najgorsze są tylko te formalności i niekompetencja pko...
największym plusem jest niewątpliwie taki zysk, że pieniądze mamy u siebie, na naszą korzyść gra inflacja.
Obliczyłem, że wkładając kredyt stopniowo (bo stopniowo go dostajemy) na lokatę 6%, po 7 latach z 30000 robi nam sie 38000+, tak więc spłacamy od razu go po 7 latach, jesteśmy prawie 30%!! do przodu, a odsetek nie zobaczymy, bo spłaciliśmy kredyt od razu ???? polecam właśnie taki sposób ;) oczywiście są inne instrumenty finansowe, na których można więcej zarobić, ale to już kwestia indywidualna.
 
Do góry Bottom