>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krok po kroku

S 440

straszaksam

Użytkownik
Ok, w takim razie chyba dużo pracy przede mną, bo o ile trading na nożnej i w tenisie mam dość dobrze opanowany (ogólnie rzecz biorąc, oczywiście mam swoje &#39;lepsze&#39; ligi i drużyny z nożnej, ale to normalne), o tyle na koniach jak próbowałem patrzeć, analizować i wyciągać wnioski, to nie widziałem zbyt dużej regularności i powtarzających się zachowań.
Dzięki za odpowiedź. Temato oczywiście będę śledził, bo mało na forum jest fajnych, konkretnie dokumentowanych dzienników tradingu.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
No dzisiaj na pewno będzie się działo ????
Zrobi się na pewno sporo czerwieni ⛔, ale muszę sprawdzić czy rzeczywiście coś potrafię, czy to po prostu chwilowa dobra passa ????
Dzisiaj znacznie zwiększam ryzyko, podnoszę stawkowanie i postaram się dać z siebie wszystko ????
Zmiana planów, człowiek uczy się całe życie, a ja właśnie zauważyłem mały potencjał w czystym pre, i na tym się dzisiaj skupiam w 100%:
Przykład:

Po lewej liczba i pozycje wejśc/wyjść zakończone 3 sekundy przed teoretycznym startem
Kolejny bieg:
10&#39; do startu

5&#39;47 do startu

2&#39;35 do startu

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Nie mam pojęcia co się tutaj wydarzyło ???? ktoś ma jakieś info? Kurs na 2nd z 3,4 szybuje do 7,4 ???? czekam teraz na wynik gonitwy, bo ciekawość mnie zżera

W rezultacie koń którego grałem wygrał, ja podjąłem jeszcze próbę ratowania sytuacji ale jednak ten rynek był po prostu nietypowy, nic nie zagrało, w rezultacie -10$ na tym rynku.
Ewidentnie odpuszczam dzisiaj ten tor, ktoś tam niesamowicie manipuluje kursami ????

Kurs moim zdanie powinien iść w góre i faktycznie idzie, ale dopiero 4 miunty po planowanym starcie, w momencie kiedy ja już ciąłem straty :p
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Dzisiaj 3 duże straty na jednym torze, nie wiem co miało wpływ na ten rynek, ale był on jak na moje umiejętności nie do przewidzenia, a na koniec jeszcze wycofali Konia i musiałem przyjąć kolejnego reda, bo kursy poleciały... ????

 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Po wczorajszych niepowodzeniach szukałem innych sposobów gry w temacie podesłanym kilka postów wyżej, postanowiłem o 2 w nocy zrobić &quot;zakupy&quot; i odsprzedać rano z zyskiem ????
W efekcie, zacząłem dzień ze stratą 20$
A teraz staram się to jakoś opanować ???? Następny post pod koniec tego nudnego (ilość gonitw) dnia
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
nie kombinuj na razie nic ;) graj po swojemu, a jakieś nowe sposoby to testuj z malutkim zobowiązaniem, np. 2$. Jeden dzień Ci nie wyszedł do końca tylko - trudno. Bądź konsekwentny, bo wiedzę masz sporą i wiesz jak grać, nie zepsuj tego co wypracowałeś.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
nie kombinuj na razie nic ;) graj po swojemu, a jakieś nowe sposoby to testuj z malutkim zobowiązaniem, np. 2$. Jeden dzień Ci nie wyszedł do końca tylko - trudno. Bądź konsekwentny, bo wiedzę masz sporą i wiesz jak grać, nie zepsuj tego co wypracowałeś.
Nie, nie mam jeszcze wystarczającej wiedzy, czego dowodzą 3 wczorajsze rynki, na tym samym torze, działo się coś czego wczoraj nie rozumiałem, no właśnie... wczoraj nie, ale dzisiaj już tak ???? ! Opóźnienia na torze w Southwell, w dniu dzisiejszym wykorzystałem na swoją korzyść! ????
Druga sprawa, że tamten dzień mi wyszedł, czego dowodem jest dzisiejszy dzień, straciłem tylko niecałe ⛔20$⛔ a bardzo dużo się nauczyłem.
No dobra, dzisiejszy dzień opiszę tak:
Zachowałem zimną krew, co cieszy mnie najbardziej. Wygłupiłem się, specjalnie wstawałem w nocy żeby zrobić &quot;zakupy&quot;, nie wiem na jakiej podstawie tak na prawdę oceniłem te kursy tak jak oceniłem, ale okazało się ???? że pomyliłem się w każdym przypadku :p (MISZCZ!)
Mimo startu od ⛔-20$⛔ wyciągnąłem ten dzień na prostą, czekam na rozliczenie ostatnich zakładów i dorzucę screena.

@edit
Screen

Także wczorajsze i dzisiejsze straty to przeszłość ???? a doświadczenie zostaje!!
Piąteczka Panowie ! ????
 
G 5

gracz211

Użytkownik
NicNac&#39;s widze ze moj post Ci umknął wiec sie przypomnę ????
Napisałeś że kiedy Ty wchodzisz na rynek to kurs idzie do góry...
Czyli moge przez to rozumieć że dopasowujesz sie do aktualnego trendu i czekasz na drift?
Czy mógłbyś opisać w jaki sposób rozpoznajesz ze kurs bedzie szedł w zamierzonym przez Ciebie kirunku?
Dlaczego wychodzisz zawsze LAY i używasz zobowiązania a nie stawki?
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
NicNac&#39;s widze ze moj post Ci umknął wiec sie przypomnę ????

Napisałeś że kiedy Ty wchodzisz na rynek to kurs idzie do góry...
Czyli moge przez to rozumieć że dopasowujesz sie do aktualnego trendu i czekasz na drift?
Czy mógłbyś opisać w jaki sposób rozpoznajesz ze kurs bedzie szedł w zamierzonym przez Ciebie kirunku?
Dlaczego wychodzisz zawsze LAY i używasz zobowiązania a nie stawki?
Przepraszam że musiałeś się przypominać ????

Gram zawsze Lay, chyba ze strachu, a może dlatego że ostatni raz jak zagrałem back, to koń w pierwszej sekundzie biegu upadł ???? i było po zawodach :p Lay znacznie bezpieczniej się porusza, nie ma takich wielkich skoków i zawsze można jakoś zareagować ???? Chociaż widzę w tym swoją słabość, muszę się przeprosić z Backiem bo jest łatwiejszy do przewidzenia(kosztem tego że raz na jakiś czas niesamowicie ucieka).

Zawsze czekam na jakiś ruch, jak rynek stoi w miejscu, waha się na przestrzeni 3-4 ticków, no to nie jest to rynek dla mnie, czekam aż coś się wydarzy i reaguję.

Łatwiej jest iść z trendem niż go wykreować, na wykreowanie go mnie nie stać.

W jaki sposób to rozpoznaje? Nie wiem jak odpowiedzieć bo przecież ostatnio 3 razy się pomyliłem, więc nie chce wprowadzać w błąd. Na pewno ma znaczenie ruch Koni &quot;obok&quot;. Ruch jednego kursu, nie zawsze oznacza zmianę trendu, ale poważny ruch 2 (nie wspomnę już o 3) kursów, zawsze oznacza zmianę albo umocnienie się trendu. Niestety przewidywać to ja mogę na 30-45 sekund do przodu, potem wszystko się zmienia i zaczynam analize od nowa.

Kolejna kwestia, i metoda gry której się przyglądam (ale jej nie stosuję jeszcze) to łapanie trendu na jego końcu, bardzo często kurs zmienia swoją wartość troszkę za bardzo. Np. rośnie z 2.12 do 2.28 żeby ustabilizować się na 2.22-2.24. a zanim się ustabilizuje, zjedzie jeszcze do 2.18.

Cały czas się uczę, niestety nie mam gotowej metody ABC. ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Trading skończony, bieganie zaliczone, otwieram piwko i zaczynam analizę kilku rynków:
Po pierwsze:

Zagrałem tutaj Lay pierwszego konia, który na tamtą chwilę był faworytem, i szybko zrobiłem greena, dlaczego?
Po pierwsze, drugi koń był strasznie blisko (kurs)
Po drugie, trzeci koń leciał jak szalony w dół
I po trzecie co najważniejsze, zwróćcie uwagę na Volume:
Na pierwszym wykresie po mocniejszym &quot;uderzeniu&quot; kurs poszybował ostro w górę, na trzecim po podobnym &quot;zagraniu&quot; zaczął ostro spadać, a na drugim raz leciał w górę raz w dól.
Wnioski(po mojemu):
Kurs 2 nie jest do grania, bo nie mamy wyznaczonego trendu.
Kurs 3 back
Kurs 1 Lay
Wczorajsza (anomalia?):

Co tu się właściwie wydarzyło?
Ustalony kurs na konia pierwszego, więc o nim nie dyskutuję.
Koń 2 i 3 kursy również już ustalone, o czym świadczą wykresy, ale nagle stało się coś co zmieniło całkowicie szanse na zwycięstwo, nie mam pojęcia co ale nie jest to istotne.
Jak zareagowałem? pociąłem straty.
Jak powinienem zareagować, po około 5-6 tickach odejścia od kursu 4.2(2 koń) powinienem od razu grać tutaj ostro Lay! Dlatego że kurs na konia 4 (nie mam wykresu) zaczął spadać, koń 1 i 3 bez większych zmian, a koń 2 leci jak szalony w górę, powinienem podłączyć się bezwzględnie na Lay 4,4 - 4,6 i dokupować kolejne kursy. Tutaj nie było już czasu na zmiane trendu. A przede wszystkim nie było żadnych przesłanek ku temu.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Panowie, sytuacja wygląda tak ???? Z przyczyn losowych musiałem pozbyć się swoich pieniędzy z betfair. Wypłaciłem 270$ zostawiając sobie ~~10$.
Pytanie do Was, kontynuować temat, po raz kolejny budując bankroll? czy wrócić jak już go zbuduję ???? ? (myślę że 2-3 tyg.)
Czekam na wasze odpowiedzi ????

Pozdrawiam
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Nie rozumiem pytania. Gra z budżetem 10$ niczym się nie różni od gry z budżetem 250$. I tu i tu chcesz zarobić. Graj swoje, kontynuuj temat, pokazuj jak grasz. Myślę, że na pewno Ci to nie przeszkodzi w budowaniu wyższego bankrollu, a może i pomoże.
Pozdrawiam!
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Jest zasadnicza różnica między graniem bankiem 10$ a bankiem 270$...
Ale ok, niech będzie, za chwilę ostatnia gonitwa dnia dzisiejszego w moim wykonaniu, i wrzucę screena ???? pozdrawiam.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Dzisiejszą grę oparłem na szybkich ruchach kursów ze zobowiązaniem 10$ i ustawionym Offsetem na 3 ticki. Wykorzystywałem wszystkie możliwe ruchy, w razie złego odczytania, natychmiastowe ucinanie straty (na rynku czas nie więcej niż 2-3 sekundy.)
Mniej więcej o takie luki mi chodzi:

A tutaj dziejszy dzień, początek bank 10$

Od dzisiaj aktualizuję również bank (otwarte karty):
23.96


Różnica jest taka że mogę sobie pozwolić na spokojną grę , bo w razie ucieczki kursu, w większości przypadków mogę kontrować dokupując kursy, przy małym banku nie da się tego zrobić ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Muszę przyznać, że imponujące jest Twoje budowanie bankrollu. Wcześniej średnio mi się chciało wierzyć w te 3 tygodnie i zbudowanie 250$ z 20$, ale teraz widzę, że idzie Ci to naprawdę nieźle. Dobry jesteś w scalpingu chyba.
Jestem jak najbardziej za tym, żebyś prowadził taki dziennik, bo jest równie interesujący, co granie, jak już zbudowałeś bankroll ;)
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
ja również jestem za prowadzeniem tematu przy małym bankrollu ????
chciałbym zapytać jak udało Ci się przy zobowiązaniu 10e zrobić greena powyżej 2e (i to trzy razy)? podejrzewam że po prostu trzymałeś zakład lay do końca ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
ja również jestem za prowadzeniem tematu przy małym bankrollu ????
chciałbym zapytać jak udało Ci się przy zobowiązaniu 10e zrobić greena powyżej 2e (i to trzy razy)? podejrzewam że po prostu trzymałeś zakład lay do końca ????
Posądzasz mnie o kłamstwo, więc na starcie masz minusa Kolego :p
Napisałem wyraźnie że na rynku każdorazowo byłem nie więcej niż 3 sekundy ???? Nie trzymam zakładów do końca, bo nie znam się na koniach, nie mam streama i nie wiem co się wydarzy za 5 sekund, a co dopiero na koniec biegu.
Te większe greeny to po prostu kumulacja kilku mniejszych ???? podczas jednego biegu wchodzę na rynek wielokrotnie, na wielu koniach, prawie na każdym rynku mam redy, ale w rezultacie wychodzi green. Te rynki na 2$+ to efekt kilku dobrych wejść na danym rynku i zwykle jest to składowa z kilku koni ????
Powtarzam jeszcze raz, nie jestem na rynku (z otwartym zakladem) dlużej niż 3 sekundy. Pozostawanie na rynku dłużej to już loteria, a ja w życiu nie wysłałem ani jednego kuponu lotto...
@edit:
dzisiaj sporo gonitw, spore pole do popisu a ja mam za sobą ciężko przepracowaną noc i sporo analiz... do 14:30 jestem poza zasięgiem, a potem.... Wracam Do Gry ???? !
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Mówisz, że wchodzisz nie dłużej niż na 3 sekundy...
grasz pre, czy live przy tym małym banku? Jak pre, to ile czasu przed zaczynasz scalping?
No i rozumiem że czekasz max 3 sekundy i jeśli kurs poszedł nie w tym kierunku co chciałeś, to zwyczajnie tniesz stratę i wchodzisz od nowa w lay ktoregos konia, dobrze Cię rozumiem?
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Mówisz, że wchodzisz nie dłużej niż na 3 sekundy...
grasz pre, czy live przy tym małym banku? Jak pre, to ile czasu przed zaczynasz scalping?
No i rozumiem że czekasz max 3 sekundy i jeśli kurs poszedł nie w tym kierunku co chciałeś, to zwyczajnie tniesz stratę i wchodzisz od nowa w lay ktoregos konia, dobrze Cię rozumiem?
In, tylko in ???? w pre nie ma szansy na tak szybkie zamykanie rynku ????

Na dzisiaj koniec, bo się chyba wypaliłem :p Na szczególną uwagę zasługuje mój start ???? niesamowicie owocny (tragedia :cool: ). Oczywiście śpieszę z wyjaśnieniem tej sytuacji, &quot;siedziałem sobie&quot; na 2nd faworycie, a mi się faworyt wywrócił ???? i kursy poleciały na łeb :p Nie zdążyłem zareagować wystarczająco szybko, brałem -2, -3, -5 a dopiero -7$ udało mi się kupić :p

Jeszcze jedno pytanie, do graczy używający geeks&#39;a też mieliście dzisiaj z nim problemu? u mnie bardzo wolno chodził, nie ukrywam że trochę to przeszkadza w handlu, szczególnie in...

Podsumowanie:



Bank:



Amen.
 
Do góry Bottom