>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KRZYŻ spod Pałacu Prezydenckiego

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jarosław Kaczyński złożył wieniec. Tłum: oddajcie ukradziony krzyż
Politycy PiS, z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim, złożyli rano - pół roku po katastrofie pod Smoleńskiem - wieniec na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego i odmówili modlitwę. Wieniec został złożony w miejscu, gdzie wcześniej stał krzyż, obecnie znajdujący się w kaplicy pałacu. Przed Pałacem pozostała grupa kilkudziesięciu osób, modląca się i od czasu do czasu wznoszących okrzyki, m.in &quot;Panie Michałowski, proszę oddać nam ukradziony krzyż. Jest on własnością narodu&quot;.
Na miejscu zebrało się kilkadziesiąt osób, w chwili składania wieńca było ich kilkaset. Znicze palące się przed pałacem ułożono w kształt krzyża, ustawione są barierki odgradzające teren budynku.
Politycy PiS oddali hołd ofiarom katastrofy samolotu Tu-154 po mszy w sąsiadującym z Pałacem Prezydenckim kościele seminaryjnym. Zebrani zapalili znicze, odmówili krótką modlitwę za ofiary tragedii i odśpiewali hymn oraz pieśń &quot;Boże, coś Polskę&quot;.
Prezesowi PiS towarzyszyli m.in. szef klubu PiS Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński, szef parlamentarnego zespołu ds wyjaśniania katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz oraz kilkunastu innych posłów PiS.
Od razu po uroczystości Jarosław Kaczyński udał się na miejsce pochówku części ofiar katastrofy smoleńskie na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.
Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak zapowiedział, że uroczystość składania wieńców i wcześniejsza msza święta będą odbywały się co miesiąc. - To najlepsza forma. W ten sposób okazujemy, że jesteśmy solidarni, że pamiętamy o poległych 10 kwietnia - powiedział.
Źródło: onet.pl

Myślałem że to już koniec tej szopki, a jak przeczytałem ten artykuł to się rozczarowałem. Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, nie można Jarka nie wpuścić pod pałac, co on zamierza do końca życia co miesiąc okupować Pałac Prezydencki. To jakaś kpina jest :;/:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Źródło: onet.pl
Myślałem że to już koniec tej szopki, a jak przeczytałem ten artykuł to się rozczarowałem. Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, nie można Jarka nie wpuścić pod pałac, co on zamierza do końca życia co miesiąc okupować Pałac Prezydencki. To jakaś kpina jest :;/:
Wie że stracił sporo poparcia &quot;ludzi myślących&quot;, bo nie wyszło budowanie polityki na katastrofie smoleńskiej. Za to gromadzi wokół siebie ciemnotę tego kraju oraz moherową armię którym to grupom społecznym można wcisnąć wszystko i tak próbuje ratować kolejne punkty procentowe w sondażach. Wystarczy po prostu ładnie gadać a ludzie pójdą za tobą.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wie że stracił sporo poparcia &quot;ludzi myślących&quot;, bo nie wyszło budowanie polityki na katastrofie smoleńskiej. Za to gromadzi wokół siebie ciemnotę tego kraju oraz moherową armię którym to grupom społecznym można wcisnąć wszystko i tak próbuje ratować kolejne punkty procentowe w sondażach. Wystarczy po prostu ładnie gadać a ludzie pójdą za tobą.
Dokladnie, Jarek bedzie jechal na &#39;wojnie o krzyz&#39; jak dlugo sie da. Podejrzewam ze szybciej bedzie duzy rozlam w PiSie niz zmiana retoryki politycznej.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A wyobraźcie sobie co będzie w święto zmarłych, nie wiem co Kaczyński wymyśli ale sadzę że tego dnia będzie głośno tylko o jednym polityku.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
A wyobraźcie sobie co będzie w święto zmarłych, nie wiem co Kaczyński wymyśli ale sadzę że tego dnia będzie głośno tylko o jednym polityku.
Mam nadzieję że w ten dzień o pro polityce Kaczyńskiego nic nie usłyszę, a może zabrzmi to dziwnie ale wolę słuchać o tragicznym bilansie wypadków niż kolejnej wypowiedzi Jarosława o tym że powinniśmy stosownie upamiętnić katastrofę smoleńską. Mimo że jestem człowiekiem słabiej wiary to chcę aby w tym dniu pamiętało się (we własnym zakresie, bez celebrowania tego w telewizji) o tych których już nie ma...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ponaddwumetrowy krzyż, wykonany przez ludowego artystę, przyniosło przed Pałac Prezydencki w Warszawie kilkadziesiąt osób ze Społecznej Inicjatywy Obrońców Krzyża.

 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Snajper ta fota mnie rozwaliła zwłaszcza ta pani w czerwonym płaszczu po prawo :] jakby chroniła się przed wampirem ???? .

To co drugi sezon telenowel, a premiera we Wszystkich Świętych. Dali by już spokój nikt tego krzyża tam nie chce, a to stało się już niesmaczne ;) .
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Takie samo zdanie ma zdecydowane większość Polaków, a większość ma głos decydujący ;).
to nie pisz &quot;NIKT&quot; tylko Ja i moi znajomi nie chcemy tego krzyża bo jeśli uważasz 49,99% społeczeństwa za nikogo to o czym my dyskutujemy...
 
W 0

wirujacydeszcz

Użytkownik
panowie nie unoście się, bo zaraz będzie katastrofa i wielka bitwa. w ogóle jestem przeciwny poruszaniu tego tematu, ale jednak nosi mnie, żeby odpowiedzieć... krzyż jest zawłaszczony politycznie, problem w tej chwili polega na tym, że nie bardzo wiadomo, komu jest to bardziej na rękę. osobiście uważam, że PO - buduje negatywny elektorat Jarka, pokazując go jako bęcwała od krzyża
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
panowie nie unoście się, bo zaraz będzie katastrofa i wielka bitwa. w ogóle jestem przeciwny poruszaniu tego tematu, ale jednak nosi mnie, żeby odpowiedzieć... krzyż jest zawłaszczony politycznie, problem w tej chwili polega na tym, że nie bardzo wiadomo, komu jest to bardziej na rękę. osobiście uważam, że PO - buduje negatywny elektorat Jarka, pokazując go jako bęcwała od krzyża
Przecież PO to było na rękę ta cała &quot;walka&quot; ;). Po pierwsze Jaro stracił sporo poparcia, a po drugie w czasie akumulacji tego bagna nazwanego &quot;wojna o krzyż&quot; media krzyczały tylko o tym pokazując kolejnych mocherków tym samym nieumyślnie kładąc nam klapki na oczy bo nie patrzyliśmy na to co PO robi czy to w kwestii krzyża czy przede wszystkim temu że nikt im nie zarzuci że nic nie robią, nic nie zmieniają bo wszyscy byliśmy omroczeni walką z nawiedzonymi ludźmi. Jakby chcieli to szybko zakończyć to by sprowadzili inspektora budowlanego (samowola budowlana) albo od razu ich siłą usunąć pod pretekstem zagrożenia bezpieczeństwa prezydenta :grin: Ostatnie zdanie brzmi bardzo śmiesznie ale taka jest prawda.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
to nie pisz &quot;NIKT&quot; tylko Ja i moi znajomi nie chcemy tego krzyża bo jeśli uważasz 49,99% społeczeństwa za nikogo to o czym my dyskutujemy...
49,99?! Ojjj nie uznajemy tu rzetelnych sondaży radia miłosciwie nam panującego ojczulka Taduesza. Amen.
 
Do góry Bottom