>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Książki, książki, książki ...

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jeszcze nie miałem okazji (jest na liście &quot;do przeczytania&quot;), ale z takiego rodzaju książek polecam &quot;Salon - Rzeczpospolita Kłamców&quot; Łysiaka.

tylko cytaty z Miłosza pomiń.
Właśnie zakupiłem tą książke, z tego co o niej czytałem zapowiada się na prawde nieźle , nie wiem czemu o niej wcześniej nie słyszałem ;)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Książka Gra o tron jest świetna - ogólnie cała saga myślę, że będzie fajna
Owszem, trzeba to przyznać. Dla mnie jednak autor w pewnym momencie przekroczył granicę, którą ja toleruję. Nie chcę tu zapuszczać spoilerów, bo pewnie większość z Was jeszcze nie miała okazji, ale ten człowiek jest w pewnym sensie dziwnym fanatykiem śmierci i mordu...
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
&quot;Ochotnik. O rotmistrzu Witoldzie Pileckim&quot; - Marco Patricelli , pięknie opisana historia Pileckiego polecam każdemu, a tak poza tym zna ktoś może jakąś książkę o jednostce GROM lub operacji Market Garden ??
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli chcesz przeczytać coś o Market Garden to najbardziej znana książka Corneliusa Ryana &quot;O jeden most za daleko&quot;. Inna książka, która może Cię zainteresować to wspomnienia gen. Sosabowskiego &quot;Droga wiodła ugorem&quot;. Co prawda tu Market Garden nie jest omówione jakoś wybitnie szczegółowo lecz tylko w tej części w której brali udział Polacy ale za to jest ocena całej operacji i późniejsze próby przerzucenia winy na polskiego generała.
 
Do góry Bottom