>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Książki ... Przez większość zapomniane aczkolwiek godne polecenia ...

P 0

pavlinho

Gość
Temat odświeżam ????
Obecnie czytam P.S. Kocham Cię i polecam ją każdemu kto takie książki lubi czytać ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
P.S. Kocham Cię i polecam ją każdemu;)
I film Nie kłam kochanie lub Tylko mnie kochaj ???? ???? ???? ... bez urazy ;)

Książek dobrych polecać nie będę bo jest ich zbyt wiele by wypisywać... raczej pochwalę tę, którą właśnie czytałem - Czysta anarchia Woody&#39;ego Allen&#39;a. Jak ktoś lubi jego filmy to to jest jakby pigułką jego stylu. Zbiór maleńkich opowiadań, bardzo klimatycznych... ;)
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Robert Ludlum - Dziedzictwo Scarlattich
Robert Ludlum - Krucjata Bourne&#39;a
Naprawdę dwie kapitalne pozycje.Szczególnie Krucjata godna przeczytania , osobiście 2-częściową książkę 600 stron pochłonąłem w tydzień niecały.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Robert Ludlum - Dziedzictwo Scarlattich
Robert Ludlum - Krucjata Bourne&#39;a

Naprawdę dwie kapitalne pozycje.Szczególnie Krucjata godna przeczytania , osobiście 2-częściową książkę 600 stron pochłonąłem w tydzień niecały.
Ja bym może najpierw polecił Tożsamość Bourne&#39;a... i tu apel by odpuścić film bo to kolejny przykład jak bonusowa muza odpada w przedbiegach przy literaturze...
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Szybko i treściwie - jeśli ktoś nie ma alergii na książki a jeszcze nie czytał Stephena Kinga, to MUSI to nadrobić...
Polecam w takiej kolejność: &quot;Miasteczko Salem&quot; (absolutny klasyk i must-read dla każdego), Christine, Smętarz dla Zwierzaków, Bastion, To! (obie ponad 1000 stron), co to dużo gadać, umiejętności Kinga przy innych znanych mi pisarzach to jak drybling Cristiano Ronaldo a drybling Lewandowskiego (bez urazy Lewy).
Polecam go jako wakacyjną lekturę na plażę ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jeśli tak bardzo cenisz umiejętności Kinga to zapewne nie czytałeś nic Umberto Eco? To co prawda całkiem inne kategorie wagowe ale rozumiem że miałeś na myśli umiejętności literackie, więc wspominam o mistrzu ;) Z lekkich jego pozycji polecam &quot;Zapiski na pudełku od zapałek&quot;.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Jeśli tak bardzo cenisz umiejętności Kinga to zapewne nie czytałeś nic Umberto Eco? To co prawda całkiem inne kategorie wagowe ale rozumiem że miałeś na myśli umiejętności literackie, więc wspominam o mistrzu ;) Z lekkich jego pozycji polecam &quot;Zapiski na pudełku od zapałek&quot;.
Odswieżę trochę temat, bo teraz go przejrzałem...
Przyznaję bez bicia, że nie czytałem Eco:-D. Jeśli chodzi o stricte umiejętności literackie jest wielu lepszych pisarzy, natomiast Król jest absolutnym globalnym unikatem jeśli chodzi o budowanie klimatu. ????
Ostatnio przeczytałem jego &quot;Komórkę&quot; i szczerze to mam mieszane uczucia co do tej książki...
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
Jerzy Putrament - Krajobrazy (szczegolnie, jak sie jest wedkarzem!)
Dzielnica Cudow - autora nie pamietam - ksiazka o zyciu na Pradze...
Colin Forbes - Thrillery &quot;polityczno-agenckie&quot; ;o) - fajnie sie czyta zimowymi wieczorami... mam wszystkie ????

---
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jerzy Putrament - Krajobrazy (szczegolnie, jak sie jest wedkarzem!) stara ksiazka - poszukuje i dobrze zaplace!
Putramenta mam tylko &quot;Wrzesień&quot; jeśli Cię interesuje.

Aha, mam nadzieje, ze mnie zaden moderator nie &quot;przeswieci&quot;: szukam ksiazki &quot;Skarzylem Sie Grobowi&quot; - podobno dobra, choc nie obiektywna...
?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Chodzilo mi o to, ze pisze tu &quot;ogloszenia&quot; ;o)
Nie nie, &quot;Krajobrazy&quot; jest ta, ktorej niestety /juz/ nie mam...
Pytać można, byleby później nie mieć pretensji jak ktoś poleci w bambuko ;]

Co do tematu to lubię jeszcze Pilipiuka i jego książki o Wędrowyczu ;) Takie lekkie i przyjemne.
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
&quot;Sprzedawca Broni&quot; Hugh Laurie, doktor House dla niewtajemniczonych;)
Nie wiem jak on to zrobił, ale książkę napisał w 1996 roku, czytając ją mamy wrażenie, że autorem jest serialowy House. Fanom serialu gorąco polecam tą powieść.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
siemka, ma ktos na kompie albo w necie linka do ksiazki
&quot;Fani futbolowi. Historyczno - społeczne studium zjawiska kibicowania &quot; ?
nie chodzi mi o linka do aukcji allegro albo jakiejs w ksiegarni w ktorej mozna te ksiazke kupic, tylko o linka do calej ksiazki do przeczytania ;)
ed: bo ciekawie sie zapowiada :p
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
,,My z poprawczaka&#39;&#39; :-D Nieźle się uśmiałem, kupiłem tą książkę na allegro za 10 zł nową, nieocenzurowana, napady, dziwki itp. a tak na serio z poważniejszych to polecam:
,,Secret&#39;&#39; na prawdę daje do myślenia ;)
 
Do góry Bottom