>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Księgarnia

M 127

matand

Użytkownik
#46 betano
???? Brown - Youzhny DW 2-0 (2.45) ✅
1j.
Sam się sobie trochę dziwię, że wchodzę w Browna w meczu z Youzhnym(!) i to bez straty seta(!), ale: 1. zaimponował mi Brown tym jak wyciągnął mecz z Belluccim, a także gładko ograł Monaco. Czyli jakby nie patrzeć dwóch zawodników specjalizujących się w grze na mączce; 2. niesamowite męczarnie Youzhny&#39;ego z Basiciem, który jest jednak tenisistą zdecydowanie gorszym niż Brown. Typ oparty tylko i wyłącznie na ostatniej dyspozycji - dobra forma Browna w Gstaad, wcześniej niezły występ w Bastad, gdzie pokonał Bedene i Carreno-Bustę a odpadł dopiero z Ferrerem po 3-setówce. To co tym bardziej przekonuje mnie do gry w stronę Browna, to fakt, że z Belluccim nie bardzo siedział mu serwis, czyli tak naprawdę główny jego atut. Mimo to wyciągnął ten mecz grą. Liczę, że dziś doda do tego dobry serwis i podmęczony wczorajszym meczem Youzhny nie będzie miał dużo do powiedzenia. Typ może trochę &#39;życzeniowy&#39; ale kurs wart gry.
 
M 127

matand

Użytkownik
#48 betano
???? Basilashvili - Lajovic liczba setów:3 (2.22) ⛔
1j.
eh, bałem się grać czysto w stronę Basilashviliego, o czym myślałem i dałem na 3 sety, niestety Lajovic okazał się miękką fają.
 
M 127

matand

Użytkownik
Średnio to ostatnio wygląda, trzeba poprawić skuteczność. Mniej typów &#39;na emocjach&#39;.
#51 betano
???? Larsson - Beck 1 (1.80) ✅
1j.
dorzucam live:
#52 betano
???? Larsson - Beck DW 2-0 (2.20) ✅
1j.
i jeszcze raz dorzucam live:
#53 betano
???? Larsson - Beck under 21,5g (1.7) ✅
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#54 betano
⚽ Pogoń - Korona 1 (1.75) ⛔
1j.
#55 betano
???? Berlocq - Chardy 1 (2.30) ✅
1j.
#56 betano
⚽ Arka - Wisła over 2,5 (2.02) ✅
1j.
Skupienie na doborze typów i od razu lepsza skuteczność (5/6). o to chodzi ????
 
M 127

matand

Użytkownik
#57 betano
???? Monflis - Querrey 1 (1.44) ✅
???? Zverev - Paire 1 (1.55) ✅
1j.
Moim zdaniem nie ma co kombinować w tych meczach, liczę na zwycięstwa faworytów. Gael świetnie dysponowany, mimo niedawnej kontuzji. Serwis Querreya to za mało na tak uniwersalnego tenisistę jak Monflis. Do tego Zverev, grający coraz lepszy i przede wszystkim coraz bardziej ułożony tenis z nieprzewidywalnym Paire. Liczę na standardowy już odpał Benoit&#39;a i spokojną głowę młodego Niemca, któremu jeszcze niedawno samemu zdarzało się niepotrzebnie zagrzewać.
#58 betano
Monflis - Querrey DW 2-0 (1.60) ⛔
Zverev - Paire DW 2-0 (2.38) ✅
0,5j.
#59 betano
???? Davis - Giorgi 1 (2.50) ✅
1j.
LIVE:
#60 betano
???? Monflis - Querrey 1(-2,5g) (2.50) ✅
0,5j.
jako, że Monf zepsuł ten drugi, ryzykowniejszy dubel, gram DW na Niemca jeszcze raz, tym razem w singlu:
#61 betano
???? Zverev - Paire DW 2-0 (2.30) ✅
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#62 betano
???? V. Williams - Bellis 2(+1,5s) (2.25) ⛔
1j.
#63 betano
???? V. Williams - Bellis 2 (4.60) ⛔
0,5j.
Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju w Stanford między weteranką kobiecego tenisa, ciągle utrzymującą się w czołówce, Venus Williams, a młodziutką, 17-sto letnią, Catherine Bellis. Bellis dopiero puka do głównego touru kobiecego tenisa, jednak nie sposób nie docenić tego w jakim stylu. Dziewczyna urodzona w roku 1999 (!), obecnie sklasyfikowana na 204. lokacie, jednak chyba kwestią czasu jest wejście do pierwszej setki. Niesamowicie wybiegana, z świetnymi wynikami w tym roku. W Stanford w 1r pokonała inny duży talent - Ostapenko, następnie w 2r po 3 setach, kiedy to wyciągnęła spotkanie z inną amerykańską nadzieją tenisa - Sachią Vickery. Pierwszy raz zaistniała w świadomości fanów tenisa 2 lata temu, podczas US Open, kiedy to mając 15 lat i grając z dziką kartą odprawiła w 1r turnieju Dominikę Cibulkovą. Venus młodsza nie będzie, coraz częściej zdarzają jej się mecze gdzie łatwo oddaje gemy, w konsekwencji całe sety. Przykładem choćby mecz z 2r tego turnieju, kiedy to straciła seta z naszą Magdą Linette. Z całym szacunkiem dla Magdy, bo bardzo ją lubię i kibicuję, jednak w chwili obecnej przynajmniej, nie jest to żadna choćby porządna/regularna zawodniczka. Bellis jest tutaj w stanie coś ugrać, może o mecz będzie ciężko, ale seta? Jak najbardziej. Dodatkowy smaczek, turniej w USA, obie amerykanki, jedna 19 lat, druga 36 - myślę, że tu może być nawet gra pod publikę w stronę Bellis, aby wypromować ją trochę, tak jak swego czasu (przynajmniej moim zdaniem, takie miałem wrażenie) czyniono z Madison Keys.
 
M 127

matand

Użytkownik
W weekend byłem odcięty od świata i internetu stąd cisza w temacie, jednak kilka betów poszło. Ogólnie weekend wyszedł raczej na 0. Kilka niezłych, trafionych zakładów takich jak np. under 2,5 w meczu Legia - Śląsk, Siegemund w meczu z Siniakovą, Karlovic z Johnsonem czy Konta z Venus. Zdarzyło się też kilka niestety nietrafionych np. Wisła Płock x2 czy Davis z Wickmayer.
Lecimy dalej, więc. Dzisiaj nie wybrałem za wiele z oferty. Planuję grubiej przyłożyć na Lechię oraz drobniej na kilka meczów tenisa, ale o tym później.
#64 betsafe
⚽ Łęczna - Lechia 2 (2.00) ✅
4j.
Ostatnie spotkanie w ramach 2. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Łęczna a Lechią Gdańsk. Górnik to moim zdaniem jeden z głównych kandydatów do spadku z ligi. Grają bardzo średnio, kadrowo gorsza jest chyba tylko Korona. Już w zeszłym sezonie długo balansowali na granicy utrzymania, ale jakoś im się to udało. W pierwszej kolejce przegrali 1-2 z Ruchem w Chorzowie. O ile ofensywa w postaci chociażby Bonina czy Piesia jeszcze jako tako daje radę, tak obrona wraz z bramkarzem skazują Łęcznian na pożarcie w tej lidze. Moim zdaniem Pruchnik czy Szmatiuk to parodyści, a jedyne czego może bronić Prusak to kibiców Zawiszy. Lechia natomiast - od kilku już lat ta sama śpiewka. Duże transfery, zespół budowany za porządne jak na nasze warunki pieniądze, piękne miasto i stadion, aktualnie również trener &#39;z nazwiskiem&#39;. Zawsze tylko brak najważniejszego. Wyników. Wydaję mi się, że ten sezon będzie w Gdańsku przełomowy i choć źle gdańszczanie rozpoczęli wreszcie powalczą o najwyższe ligowe laury. Kadrowo na pewno jest to wraz z Legią najsilniejsza drużyna w lidze. Teraz doszła też swego rodzaju stabilizacja, nie ściągnięto wagonów nowych piłkarzy tylko lekko uzupełniono kadrę wartościowymi zawodnikami np Wolski. Ta zgraja pomocników w końcu odpali, bo musi. Zbyt wiele tam piłkarskiej jakości. Myślę, że zrobią to już dzisiaj i Łęczna nie będzie miała czego szukać. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Lechii.
 
M 127

matand

Użytkownik
65 betano
???? Troicki - Anderson 1 (2.70) ⛔
1j.
Pojedynek dwóch &#39;śmiesznych&#39; gości. Pierwszy, jako powszechnie wiadomo, człowiek wałek, prawdopodobnie grubo umoczony, drugi gość, który moim zdaniem totalnie nie potrafi grać w tenisa, tylko serwować. Obaj ostatnio mocno pod formą. Dla mnie ten mecz to takie 50/50, jednak gdy widzę tak wystawione kursy szkoda nie spróbować. Być może podpucha bukmacherów z tym kursem, trudno, w takim razie dałem się złapać. Liczę na Viktora.
66 betano
???? Youzhny - Robert 1 (1.73) ✅
1j.
Spotkanie dwóch bardzo doświadczonych tenisistów. Dla mnie zdecydowanie lepszym zawodnikiem ciągle jest Youzhny. Wiadomo, że to już nie to samo co kilka lat temu, ale ciągle potrafi zagrać na niezłym poziomie, szczególnie na nawierzchni takiej jak hard, gdzie serwis da mu więcej punktów niż clayu. Co ciekawe, mimo iż obaj panowie grają już bardzo długo, nigdy się ze sobą nie spotkali. Wynika to jednak głównie z faktu, że Robert dopiero teraz, w wieku 36 lat wszedł do czołowej setki rankingu i występuje w większej ilości turniejów rangi ATP niż wcześniej.
67 betano
???? Kuznetsov - Harrison 1 (1.50) ⛔
???? Coric - Dodig 1 (1.36) ✅
1j.
Uderzam w zwycięstwa zdecydowanych faworytów. Rusek powinien spokojnie ogarnąć Amerykanina. Mimo iż bardzo doceniam Harrisona i sam dużo ładowałem w niego podczas turnieju w Waszyngtonie, to jednak Kuznetsov to zupełnie inna klasa. Mecz rozegrany zostanie na hardzie, gdzie grali już raz ze sobą podczas tegorocznego Australian Open kiedy to 3-0 wygrał Andrey. Drugie spotkanie to pojedynek młodziutkiego Borny Coricia z Ivanem Dodigiem. Coric mimo, że to ciągle nastolatek, moim zdaniem już teraz na korcie wygląda jak stary wyjadacz. Wszystko funkcjonuje bardzo dobrze, ostatnio fajna forma podczas Davis Cup, gdzie pokonał dużo wyżej notowanego Socka.
68 betano
???? Diez - Edmund DW 0-2 (1.40) ⛔
???? Isner - Sela DW 2-0 (1.40) ⛔
1j.
Tutaj również idę w stronę wyraźnych faworytów. Ciężko mi wyobrazić sobie Selę łamiącego serwis Isnera na hardzie, natomiast przeciwną sytuację już jak najbardziej. Raczej nie wierzę, aby Dudi tu się jakoś mocno postawił. W drugim spotkaniu co prawda spodziewałem się trochę wyższych kursów na Edmunda, jednak bukmacherzy docenili świetną grę podczas ostatniego Davis Cup, gdzie Edmund bez straty seta odprawił Lajovicia i Tipisarevicia. Ja również to doceniam i idę w jego stronę. Bardzo dobry serwis, nawierzchnia twarda, rywal bardzo średni. Dla mnie gładkie 2-0.
 
M 127

matand

Użytkownik
Wczoraj dość szczęśliwie, ale skutecznie Lechia, niestety tenis źle. Teraz w planach gra dużo mniejszej ilości typów, oby bardziej przemyślanych.
#69 betano
???? Stepanek - Paire 2 (1.70) ⛔
2j.
Potencjał u Francuza ogromny, dużo gorzej z głową. Paire to zawodnik, który może wygrać praktycznie z każdym. Niestety podobnie u niego jeśli chodzi o porażki. Głowa to chyba jego największa wada. Bardzo często się grzeje. Umiejętności czysto tenisowe na naprawdę wysokim poziomie - niezły serwis oraz świetny bh. Liczę, że dzisiaj na spokojnie to ogarnie. Stepanek najlepsze lata gry ma już za sobą, jednak ciągle to bardzo uniwersalny gracz potrafiący postawić się nawet najlepszym.
#70 betano
???? Novikov - Delbonis 2 (1.62) ⛔
2j.
Novikov to kwalifikant z USA, gdzie dość niespodziewanie zresztą pokonał Duckwortha w drugiej rundzie kwali. Delbonis ostatnio gra bardzo mało. Wystąpił w turniejach wielkoszlemowych, gdzie zarówno na RG jak i Wimbledonie odpadał w pierwszych rundach. Wydawać by się mogło, że może być cienko z jego formą, jednak w czasie ostatnich spotkań w ramach Pucharu Davisa udowodnił, że ta pauza od występów w turniejach chyba dobrze mu zrobiła, czego efektem było pewne pokonanie Seppiego i Fogniniego, czyli niewątpliwie rywali dużo groźniejszych niż ten dzisiejszy. Liczę na utrzymanie formy z Davisa i pewne zwycięstwo Delbonisa.
E: szkoda gadać, Paire to jednak mentalna Etiopia (z całym szacunkiem dla Etiopczyków oczywiście), a Delbonis to sam nie wiem co zrobił. trudno.
 
M 127

matand

Użytkownik
Wczoraj niestety nie poszło to tak jak miało. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie dużo lepiej. Wziąłem sobie na tapetę kilka spotkań na dzisiaj, zarówno piłkarskich jak i tenisowych. Póki co:
#71 betano
???? Meister - Glasspool 2 (1.75) ✅
2j.
Spotkanie między 27. letnim reprezentantem gospodarzy Nicolasem Meisterem, a 4 lata młodszym Brytyjczykiem Lloydem Glasspool&#39;em. Obaj sklasyfikowani są w rankingu bardzo blisko siebie, gdyż starszy z tenisistów jest na pozycji numer 290., natomiast młodszy 282. Z tą różnicą, że dla Meistera jest to prawie najwyższa lokata w karierze, a z racji wieku raczej już mocno się nie rozwinie i od kilka lat stoi w miejscu. Glasspool z kolei ciągle progresuje i pewnie kwestią czasu jest jego awans choćby i do drugiej setki rankingu. Mecz rozgrywany na nawierzchni twardej, na której obaj tenisiści rozgrywają największą ilość spotkań i z pewnością nawierzchnia ta im siedzi. Meister ma na hardzie bilans 245/125 (43/17 w tym roku), natomiast Glasspool 57/20 (19/6 w tym roku). Głównym argumentem przemawiającym w moim odczuciu za młodszym z graczy jest ich bezpośredni pojedynek, który miał miejsce równo tydzień temu podczas turnieju w Binghamton gdzie w dwóch setach zwyciężył właśnie Brytyjczyk. Dzisiaj liczę na powtórzenie rezultatu.
#72 betano
⚽ Astana - Celtic BTS (2.08) ✅
1j.
Pierwsze spotkanie trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów, między mistrzem Kazachstanu Astaną, a mistrzem Szkocji, Celtikiem Glasgow. Medialnym faworytem tego dwumeczu jest na pewno Celtic, jednak uważam, że czeka ich ciężka przeprawa, szczególnie dzisiaj w meczu wyjazdowym. Celtic cofnął się w rozwoju, degradacja ich lokalnego rywala spowodowała, że to już nie ta sama porządna europejska drużyna jak niegdyś. Należy pamiętać jednak, że ciągle grają tam nieźli piłkarze tacy jak młody napastnik pozyskany z Fulham Moussa Dembele czy doświadczony już i bardzo bramkostrzelny Leigh Griffiths. Uważam, że Szkoci zrobią wszystko by zdobyć bramkę na wyjeździe, mając na uwadze, że jest to rywal z wyższej półki niż ostatnio Lincoln z Gibraltaru. A bramkę gospodarzy też powinniśmy być spokojni, grają może nie efektownie, ale efektywnie i bardzo rzadko zdarza im się mecz bez strzelonej bramki. Bardzo ciężko byłoby mi wytypować wynik tego spotkania, ale o bramkę obu drużyn jestem w miarę spokojny.
#73 betano
⚽ Saransk - Tambov X2 (2.10) ✅
1j.
Spotkanie między rozbitym po spadku Saranskiem, który wymienił cały skład i wszystko wskazuje na to, że będą głównym kandydatem do kolejnej degradacji (póki co 3 mecze, 3 porażki), a beniaminkiem 1. Dywizji Tambov. Goście nieźle weszli w sezon - 7 punktów w 3 meczach. Dzisiaj spokojnie z podpórką, choć uważam, że mogą to wygrać.
Live:
#74 betano
???? Isner - Harrison drugi set:2 (3.50) ⛔
1j.
#75 betano
???? Vinci - Giorgi 2 (1.50) ⛔
1j.
#76 betano
???? Djokovic - Muller over 21,5g (1.90) ✅
1j.
#77 betano
???? Diez - Tomic over 21,5g (1.90) ✅
1j.
#78 betano
???? Radwańska - Niculescu drugi set: 1 (4.00) ✅
0,5j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#79 betano
⚽ Trenczyn - Legia BTS (1.80) ⛔ (eh, wreszcie się Malarzowi bronić zachciało...)
2j.
#80 betano
⚽ Trenczyn - Legia over 1,5 HT (3.10) ⛔
1j.
Dzisiejszy rywal warszawskiej Legii to drużyna bardzo usposobiona ofensywnie. Trenerzy i władze klubu otwarcie mówią o tym, że najważniejszy dla nich jest styl i radość z gry, wyniki schodzą na drugi plan. Jak wiadomo, za radosnym i ofensywnym sposobem gry często idą bramki - tak jest też w tym przypadku. Słowacy potrafią naprawdę sporo zdziałać w ataku, bardzo rzadko nie strzelają bramki w meczu. Legia ostatnio gra dość defensywnie, jednak z uwagi na postawienie wszystkie na atak przez Trenczyn, prawdopodobnie będzie miała dużo miejsca pod bramką Słowaków i liczę również na bramki warszawian. Myślę, że ten mecz rozpocznie się bardzo szybko już do przerwy obejrzymy kilka bramek. Mój typ potwierdza tylko przebieg meczów Trenczyna z poprzedniej rundy kwalifikacji do LM kiedy to w pierwszym meczu byliśmy świadkami aż 6 bramek do przerwy, natomiast w drugim czterech. Dzisiaj nie liczę aż na taką goleadę, ale dwie bramki strzelone przed upływem 45. minuty mi wystarczą.
#81 betano
⚽ Trenczyn - Legia Trenczyn over 8,5RR (2.12) ⛔
1j.
#82 betano
???? Kasatkina - Stosur 1 (1.90) ✅
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#83 betano
???? U. Radwańska - Abduraimova 1 (1.50) ⛔
???? Piter - Witthoeft 2 (1.33) ✅
1j.
#84 BETSAFE
???? Majchrzak - Vatutin 2 (2.12) ✅
1j.
#85 betano
???? Piter - Witthoeft 2 (2.08) ✅
1j.
#86 BETSAFE
???? Majchrzak - Vatutin 2 (2.25) ✅
1j.
#87 betano
???? Sramkova - Allertova DW 0-2 (2.10) ⛔
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#88 betano
???? Whittington - Ramanathan 2 (1.87) ⛔ (co za gość, w każdym secie miał przewagę brejka i to psuł)
1,5j.
#89 betsafe
???? Sock - Wawrinka 1(+1,5s) (1.52) ⛔
???? Harrison - Berdych 1(+1,5g) (1.80) ✅
2j.
#90 betano
⚽ Zagłębie - SonderjyskE 1 (2.00) ⛔
⚽ Hertha - Brondby 1 (1.47) ✅
1j.
#91 betano
⚽ Slavia - Rio Ave over 9,5RR (1.70) ✅
⚽ Oleksandria - Hajduk X2 (1.62) ✅ (ale gładko, że też się bałem dać czysto Hajduk)
1j.
później grane live:
#92 betano
???? Radwańska - Pavlyuchenkova drugi set: 2 (1.90) ⛔
1j.
#93 betano
???? Svitolina - Kerber 1(+1,5s) (1.60) ✅
2j
#94 betano
???? Harrison - Berdych over 21,5g (1.90) ✅
3j.
i teraz live:
#95 betano
???? Rodina - Sremkova 2(-8,5g) (1.70) ⛔
1j
to już raczej nie siądzie, więc stawiam minus, najwyżej później zmienię. podpaliłem się za bardzo i bezsensu pobrałem taką linię.
 
Do góry Bottom