>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 16: Pudzianowski (3-1) Vs. Thompson (15-14) - 21.05.2011

Status
Zamknięty.
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik

Walka wieczoru:
125 kg.: Mariusz Pudzianowski (3-1) vs. James Thompson (15-14)
Główna karta:
84 kg.: Mamed Chalidow (22-4-2) vs. Matt Lindland (22-8)
93 kg.: Jan Błachowicz (12-3) vs. Toni Valtonen (24-11)
84 kg.: Michał Materla (14-3) vs. James Zikic (20-7-2)
Open.: Karol Bedorf (6-2) vs. Grigor Aschugbabjan (6-5)
70 kg.: Artur Sowiński (10-4) vs. TBA
Open.: Marcin Różalski (1-0) vs. TBA
http://www.youtube.com/watch?v=zbNALvKvApM&amp;amp;feature=player_embedded
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kursów jeszcze nie znalazłem na KSW , będą to ja albo snoop wrzucimy.
KSW 15 pokazało , że trochę lepsza obsada turnieju i nasi są lani jak leci. Widzę w tej rozpisce dwa nazwiska co były również na poprzedniej konfrontacji. Mianowicie Za porażkę Jurkowskiego będzie chciał zrewanżować się Janek Błachowicz który będzie walczył z Tonim Valtonenem. W sumie Janek będzie również miał coś we własnym imieniu do udowodnienia bo sam ładne baty zebrał od Sokoudjou.
Drugie znajome nazwisko to James Zikic. Tym razem to Michał Materla dostanie szanse z Anglikiem. Zikic również na ostatniej konfrontacji zlał Polaka , tyle że Antka Chemielewskiego.
Ciekawie również zapowiada się walka Khalidowa z Lindlandem , 5 lat w UFC to ogromne doświadczenie , zresztą przekonał się o tym jak pisałem wyżej Janek Błachowicz który walczył z byłym zawodnikiem UFC - Sokoudjou.
Te 3 walki to re &quot;grube&quot; walki. Co do walki Pudzianowskiego ? Dla mnie Pudzian to póki co pozostał w kręgu &quot;spuerfajtów&quot; które mają przyciągać widownie.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Również można myśleć sobie, że mamy mało zawodników i chętnych na KSW. W największej organizacji UFC nie zdarza się, że jeden zawodnik walczy dwa raz w ciągu jednego miesiąca. Zawodnicy z czołówki walczą dwa czasami trzy razy w roku, a jak jest w Polsce ? KSW organizuje dwie gale w ciągu dwóch miesięcy i co mamy ? Praktycznie tych samych zawodników. Co do walki Khalidowa to chyba najbardziej mnie interesuję. Śledzę karierę Polaka i robi na mnie naprawdę duże wrażenie. On ma już umiejętności na UFC i bardzo dobrze, że zszedł do wagi średniej gdzie może spokojnie powalczyć z najlepszymi na świecie w tej kategorii wagowej. Ta walka to następny krok do przodu w jego karierze i wierzę, że wygra tą walkę. Błachowicz dostał zawodnika żeby się odbudować po ostatniej porażce i pokazać się publiczności z dobrej strony. Walką wieczoru będzie pojedynek dwóch koksów i w tym momencie nie ważne ile Pudzian się nauczył i Thomson go ciężko znokautuje. Wiem jak ta walka będzie wyglądała i skończy się jak walka Pudziana z Silva. James rzuci się na Mariusza i pójdzie na wymianę, bo on ma twardą szczękę a Pudzian niestety nie. To by było na tyle w tym momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mariusz Pudzianowski - &quot;James Thompson jest zawodnikiem dla mnie nieobliczalnym...&quot; po tych słowach widać chyba mały strach naszego strongmana. Im bliżej walki tym więcej będzie wywiadów, warto poczekać na kursy, które powinny być wyższe na Pytona. Puki co wydaje mi się że na dzień dzisiejszy szykuje się No-Bet.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Raczej in all James Thomson heh tak naprawdę to może być gorszy pojedynek od tego z Tim Silvą dla Mariusza. Nie widziałem w jego walkach żadnej agresji, natomiast Thomson to &quot;zabijaka&quot; albo on albo przeciwnik. Wiadomo ostatnie pojedynki to same porażki nawet z byłym przeciwnikiem Pudziana na KSW Kawaghucim jednak mimo wszystko umiejętności i doświadczenie po stronie Anglika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
125 kg.: Mariusz Pudzianowski (3-1) vs. James Thompson (15-14)

Główna karta:

84 kg.: Mamed Chalidow (22-4-2) vs. Matt Lindland (22-8)
93 kg.: Jan Błachowicz (12-3) vs. Toni Valtonen (24-11)
84 kg.: Michał Materla (14-3) vs. James Zikic (20-7-2)
Open.: Karol Bedorf (6-2) vs. Grigor Aschugbabjan (6-5)
70 kg.: Artur Sowiński (10-4) vs. TBA
Open.: Marcin Różalski (1-0) vs. TBA


Pierwsze przemyślenia:

84 kg.: Mamed Chalidow (22-4-2) vs. Matt Lindland (22-8)
Mamed powinien bez problemu pokonac była gwiazdę ale gwiazde z poprzedniej epoki. Zapasy Lindlanda to za mało , żeby zagrozić Naszemu Mistrzowi.

93 kg.: Jan Błachowicz (12-3) vs. Toni Valtonen (24-11)
Błachwoicz nie da sobie zrobic krzywdy w parterze a w stójce jest lepszy od Valtonena.
84 kg.: Michał Materla (14-3) vs. James Zikic (20-7-2)
Klasyczny match up: grappler kontra stójkowicz. Normalnie, zwykle grappler wygrywa ale tutaj szanse oceniam 50/50
Zikic to uznana firma, cięzko jest mu zrobić krzywde w chwytach a Materla miał długą przerwę, w ostatniej walce dobrze sie zaprezentował ale wciąż nie iwadomo na 100% w jakiej jest dyspozycji.

Open.: Karol Bedorf (6-2) vs. Grigor Aschugbabjan (6-5)
Walka mniej ciekawa. Bedorf nie ma przyszłości w mma ( słaba stójka pomimo wielu wyjazdów do Holandii - Golden Glory) , przeciwnik to jakiś ogórek.


125 kg.: Mariusz Pudzianowski (3-1) vs. James Thompson (15-14)

Tutaj spodziewam sie fajnych kursów wystawionych przez Tobet. Jak wystawią i obstawię to rozpiszę się co i jak.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Mamed łatwo miał nie będzie, nie umie walczyć z zapaśnikami - pojedynek z Sakuraiem to pokazał dobitnie.
Błachowicz j/w.
Materla j/w, ew. minimalnie większe szanse daję Zikiciowi.
Bedorf IMO powinien szybko odstawić rywala w parterze, a może i nawet w stójce.
Na walkę Pudziana nie mam pomysłu.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Panowie nie piszcie analiz dopoki kursow nie wystawią, bo pozniej bedzie lipa i szybko sie pozmieniaja.
 
hellu 0

hellu

Użytkownik
Myślę że Mamed nie będzie miał większych problemów z wygraniem walki, jest w formie, co pokazał na ostatniej walce z James Irvinem (15-9) na ksw 15 :cool:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tobet jak na razie wystawił tylko kurs na pojedynek wieczoru :

Dla mnie duże zaskoczenie, bo Pudzian jest faworytem tej walki. Spodziewałem się odwrotnych kursów. Do gali jeszcze trochę czasu i raczej te kursy będą się zmieniać, jeśli jednak lubi ktoś długą lokatę to warto już zainwestować w Thompsona po dobrym kursie.​
 
A 16

abcde

Użytkownik
Snoop, chyba jaja sobie robisz z ta twardą szczęką Thompsona ???? To jest szklarz jakich mało, on był 11 razy nokautowany i to w większości przypadków przez co najwyżej średniaków. Jeden dobry cios gasi mu światło tylko fakt, że akurat Pudzian go nie posiada. Jak James będzie bronił obaleń to pewnie wygra ale jednak bardziej prawdopodobne wydają mi się 2 rundy leżenia Pudziana.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
ABCDE spodziewałem się napinek w tym temacie i na temat Pudziana. Wiadomo każdy będzie bronił swojego zdania.
Snoop, chyba jaja sobie robisz z ta twardą szczęką Thompsona
a jaką szczękę ma Pudzian ? On nigdy nie dostał tak naprawdę w MMA, a James nie będzie próbował obaleń tylko pójdzie ostro do przodu licząc, że jeden cios załatwi sprawę.
on był 11 razy nokautowany i to w większości przypadków przez co najwyżej średniaków
A Pudzian ? Dla mnie on jest świeżakiem który nadal nic nie potrafi. Chce się mylić, bo jestem Polakiem i chce żeby wygrał, ale prawda jest taka, że pomimo, że ćwiczy już jakiś czas nadal to jest za mało na takiego zawodnika jak James Thompson.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Pudzian to wygra ja jestem o niego spokojny i kurs może być.To że Pudziao obali Thompsona jest pewne jak podatki a tam już go nie puści.Thompson to leszcz nad leszczami będzie obalany ,Pudziao sobie na nim poleży i tyle.Pudziao w swoim 2 pojedynku poradził z sobie z Kawaguchim który to z kolei pokonał ostatnio Thompsona,to według mnie i tym razem też wygra a będzie przygotowany o wiele lepiej i pod względem technicznym i kondycyjnym, 5 miesięcy treningu do tej walki zrobi swoje.Pudziao w wywiadzie między 10 a 20 tys postawi na siebie.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Robi się to samo co przed walką Pudziana z Tim Silvą. Wtedy Mariusz był najsilniejszym człowiekiem świata i zabije każdego kto mu stanie na drodze do walki o pas ;) Jak się skończyło wszyscy wiem. Silva robił z nim co chciał, a oprócz wygranej walki z Pudzianem przegrywa wszystko jak leci. Dłużej Tim nie walczy jak jedna minuta po czym zawsze otrzymuje ciężkie KO. Teraz jest podobnie. Pudzian ostro trenuje i chce osiągnąć sukces w sportach walki, ale chcieć nie znaczy móc. Każdy będzie wytykał przegraną Thomsona z Kawagucim, ale zobaczmy jaki James prezentuje styl walki ? Do przodu wymiana na wariata, a Kawaguci tak samo jak z Pudzianem jest zawodnikiem defensywnym który bronił się w tych walkach. Mariusz niestety tak dobrze jak Japończyk bronić się nie będzie. Luknijcie na filmik i sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy Pudziana stać na zwycięstwo.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Jak widzę filmiki z treningu bokserskiego Pudziana, to zbiera mi się na śmiech. Walki nie typuję, bo może zdarzyć się wszystko. W sumie nawet mnie specjalnie ta walka nie ciekawi. Bardziej czekam na Michała, Mameda i Janka.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Po obejrzeniu kilku walk Thompsona stwierdziłem(moze błędnie), że walczy dość &quot;głupio&quot; bez jakiegoś większego przemyślenia czy taktyki(czyt. przegrana z Buttebeanem). Szczęki żelaznej to na pewno nie ma.Tytanem kondycji też nie jest, a obrona przed obaleniami czy duszeniami(tutaj nie ma na co liczyc ze strony Pudziana) kuleje. Nie wiadomo jak z przygotowaniem jego do walki-czy wogole cos trenuje. Szczerze po oglądnieciu jego walk stwiedziłem, że Pudzian ma szanse, ale... No właśnie po takim kursie to wole zdecydowanie postawić na Thompsona.Poza tym jego doświadczenie na wielki plus. Z reszta wogóle nie wiem czy postawie na ta walke z tymi kursami. Cinoj co do boksu Pudziana- to u mnie ta sama reakcja ???? Ale chłop się dopiero uczy, a dodatkowo z takimi bicepsami to ciężko;)
Edit. Jednak stawiałbym podobnie jak Snoop. Co do wątpliwości- no właśnie czy on się wogole przygotowuje do tej walki?
 
A 16

abcde

Użytkownik
Snoop, ja nie jestem żadnym fanem Pudziana, w sumie to za nim nie przepadam, ale rozśmieszyła mnie twarda szczęka Thompsona, bo jak już pisałem to szklarz jakich mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom