>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 21:Ostateczne wyjaśnienie

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
Najlepszym typem tej gali jest wygrana Cipka.
Michał jest w gazie.Żeby odebrać mu pas Wallace będzie go musiał znokautować.Nie ma na to szans.Materla z walki na walkę jest coraz lepszy i bardziej doświadczony.Wiem co mówię bo oglądam go bodajże jak dobrze pamiętam od turnieju na 7 gali KSW.
Dodatkowo mam taka malutką ciekawostkę.Materla na galach w Warszawie wygrał 9 z 10 pojedynków.Przegrał tylko raz w półfinale jednego z turniejów.
Ogólnie myślę że Berserker&#39;s Team da dzisiaj dobre dwa widowiska dla widzów zgromadzonych na Torwarze.Michał podda Wallaca !!!
&quot;Cipao&quot; swoje walki najczęściej wygrywał przez: trzykrotnie duszenie gilotynowe (poddanie Krzysztofa Kułaka, Jana Antoska i Gregorego Babene), trzykrotnie decyzję (James Zikic, Matt Horwich, Jay Silva) i dwa razy duszenie zza pleców (Valdas Pocevicius, Evert Fyeet).
W przypadku wygranej Materli nad Wallace&#39;em i Chalidowa nad Kendallem Grove&#39;em organizatorzy gal KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski będą chcieli doprowadzić do bezpośredniego starcia &quot;Cipao&quot; z Mamedem, którego stawką będzie pas mistrzowski w kat. 84 kg. Do tej pory obaj zawodnicy deklarowali, że ze względu na swoją przyjaźń nie będą ze sobą walczyć
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Dla mnie jedynym sensownym i zarazem bardzo pewnym typem jest Borys Mańkowski. Nie chce mi się rozpisywać, po prostu w tym, w czym Saidov jest dobry, Borys jest jeszcze lepszy(oprócz parteru;) Boks/stójka- mega postęp. Tu zapewne będzie się toczyła ta walka i tu Borys wypunktuje Czeczena. Zapasy także ma lepsze, więc liczę, że nie da sie obalić, gdyż szanse Saidova można upatrywac chyba jedynie w jakimś poddaniu.
Nie polecam grać tych niskich kursów na Mameda, Cipka czy Irokeza(tu najbardziej nieadekwatny kurs i nawet byłbym skołonny dać na Kornika po takim kursie). Może być tak, że wszystkie te walki wejdą, ale po tak śmiesznych kursach nie ma co tego tykać.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dla mnie jedynym sensownym i zarazem bardzo pewnym typem jest Borys Mańkowski. Nie chce mi się rozpisywać, po prostu w tym, w czym Saidov jest dobry, Borys jest jeszcze lepszy(oprócz parteru;) Boks/stójka- mega postęp. Tu zapewne będzie się toczyła ta walka i tu Borys wypunktuje Czeczena. Zapasy także ma lepsze, więc liczę, że nie da sie obalić, gdyż szanse Saidova można upatrywac chyba jedynie w jakimś poddaniu.
Ja tam inwestuję w win Saidova -Unibet 2.40 ✅✅

Wszyscy tu chyba zbytnio sympatyzują z Poznaniakiem. Ja sam go lubię i byłem na ostatniej gali KSW gdy walczył z Moksem (mały,statyczny, bez powera, preety boy dla dziewczyn), ale dziś czeka go dużo trudniejsza przeprawa, a ten kurs to jakaś pomyłka. Powinno być na styk po 1.95 , ale ok - dla mnie to gift ???? Jasne, że Borys jest technicznie lepszy, ale w tej walce atutem Czeczena będzie siła, ma niewątpliwie więcej krzepyi jego punche Borys odczuje i to zdecydowanie. Aslambek będzie częściej obalał Polaka i dzięki temu na punkty wygra na bank. Poza tym będzi zmotywowany na maxa po porażce z Duńczykiem, a wiemy jak zawzięci są Czeczeni. Bez kitu ten kurs to promocja.

Soltysiao - give me 5 ,popieram hehe
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Ja tam inwestuję w win Saidova -Unibet 2.40

Wszyscy tu chyba zbytnio sympatyzują z Poznaniakiem. Ja sam go lubię i byłem na ostatniej gali KSW gdy walczył z Moksem (mały,statyczny, bez powera, preety boy dla dziewczyn), ale dziś czeka go dużo trudniejsza przeprawa, a ten kurs to jakaś pomyłka. Powinno być na styk po 1.95 , ale ok - dla mnie to gift ???? Jasne, że Borys jest technicznie lepszy, ale w tej walce atutem Czeczena będzie siła, ma niewątpliwie więcej krzepyi jego punche Borys odczuje i to zdecydowanie. Aslambek będzie częściej obalał Polaka i dzięki temu na punkty wygra na bank. Poza tym będzi zmotywowany na maxa po porażce z Duńczykiem, a wiemy jak zawzięci są Czeczeni. Bez kitu ten kurs to promocja.

Soltysiao - give me 5 ,popieram hehe
Nie zapomnij o tym gdzie Borys trenuje i kogo ma za trenera ???? Klub zapaśniczy ze strasznym bykiem jakim jest Pan Andrzej. W parterze Mankowski czuje się bardzo dobrze. Moks to grappler i Borys nie dał się sprowadzić. Walka będzie się toczyć głównie w stójce (to mówię ja Jarząbek!) i w tej płaszczyźnie lepiej prezentuje się Borys. Sam Mamed w wywiadach się śmiał, że Borys jest bez formy, to było jednoznaczne ????

Osobiście gram sobie ako Horwich + Mankowski+ Mamed + Jewtuszko + Materla to daje kurs około 3.9 w bwin - 3/10

Co do walki Kułak vs Strus ciągnie w stronę tego drugiego. Kułak nie wygląda jakoś na mocno przygotowanego, sam twierdzi, że jego forma teraz to 40% tej co miał jak wygrywał pas. Myślę, że przez decyzje wygra Strus i gram po całkiem fajnym kursie 1.95 - 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ja tam inwestuję w win Saidova -Unibet 2.40

Wszyscy tu chyba zbytnio sympatyzują z Poznaniakiem. Ja sam go lubię i byłem na ostatniej gali KSW gdy walczył z Moksem (mały,statyczny, bez powera, preety boy dla dziewczyn), ale dziś czeka go dużo trudniejsza przeprawa, a ten kurs to jakaś pomyłka. Powinno być na styk po 1.95 , ale ok - dla mnie to gift ???? Jasne, że Borys jest technicznie lepszy, ale w tej walce atutem Czeczena będzie siła, ma niewątpliwie więcej krzepyi jego punche Borys odczuje i to zdecydowanie. Aslambek będzie częściej obalał Polaka i dzięki temu na punkty wygra na bank. Poza tym będzi zmotywowany na maxa po porażce z Duńczykiem, a wiemy jak zawzięci są Czeczeni. Bez kitu ten kurs to promocja.

Soltysiao - give me 5 ,popieram hehe
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Fakt, walka pewnie będzie dosyć zacięta, ale mam bardzo duże przekonanie, że Borys ją wygra, zapewne przez decyzje. Z tym obalaniem to zupełnie tego nie widzę. Mańkowski jest lepszym zapaśnikiem. Saidov pewnie będzie dużo klinczował i sądzę, że to raczej on będzie na dole po obaleniach Borysa. Tak będzie zaznaczał przewagę, podobnie w stójce, gdzie swoim technicznym boksem będzie punktował czeczena. Poza tym, swoim stylem, robi dobre wrażenie na sędziach. Nowa gwiazda KSW, Borys od dziś będzie mistrzem! To jest materiał na wielkiego zawodnika!
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Bez uzasadnień, bo te podałem w pierwszym poście, zaszły dwie zmiany, więc podaje mój najdłuższy kupon na walkę:
Mamed Chalidow vs. Kednall Grove ✅✅✅
Michał Materla vs. Rodney Wallace ✅✅✅
Aslambek Saidov vs. Borys Mańkowski ⛔⛔⛔//szkoda Borysa, wydawało się, że to może być poważniejsza kontuzja:/
Maciej Jewtuszko vs. Artur Sowiński ✅✅✅
Krzysztof Kułak vs. Piotr Strus ✅✅✅
Matt Horwich vs. Terry Martin ✅✅✅
AKO:7,82 w Unibet.pl
Pójdzie chyba jeszcze jeden bardziej pewny Chalidov+Materla+Horwich
 
batata 12

batata

Użytkownik
Ja puściłem parę dni temu to samo, co kolega Charlson - Mamed, Cipek, Irokez, Horwich i Mańkowski - wierzę, że obędzie się bez niespodzianek. Kułak - Strus no bet, choć liczę na tego pierwszego.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Bez uzasadnień, bo te podałem w pierwszym poście, zaszły dwie zmiany, więc podaje mój najdłuższy kupon na walkę:
Mamed Chalidow vs. Kednall Grove
Michał Materla vs. Rodney Wallace
Aslambek Saidov vs. Borys Mańkowski
Maciej Jewtuszko vs. Artur Sowiński
Krzysztof Kułak vs. Piotr Strus
Matt Horwich vs. Terry Martin
AKO:7,82 w Unibet.pl
Pójdzie chyba jeszcze jeden bardziej pewny Chalidov+Materla+Horwich
Brałeś pod uwagę to że praktycznie na każdej gali są jakieś niespodzianki ??
Mameda nie wiem za ile zagrałeś ale kursy są na poziomie 1,14 - 1,17 co jest totalnym nieporozumieniem.
Jewtuszko &amp; Mańkowski typy są w tym temacie nieco pompowane.Sam byłem zwolennikiem grania na winy obu panów ale się chyba wstrzymam.
 
rafalek_o2 11

rafalek_o2

Użytkownik
Jeżeli ktoś jeszcze nie stawiał, a ma zamiar to polecam podbić sobie kurs kuponu pewną wygrana Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem (były strongmen, zero doświadczenia, musi ostro zejść z wagi, słaba wydolność).. chyba nie trzeba tutaj więcej pisać na ten temat... niestety nie wszystkie buki maja tę walkę na chwilę obecną ale np. na Betsafe kurs jest 1.15 także na podbicie kursu jest w sam raz. Owa walka odbędzie się 16-tego grudnia 2012 roku.

mój kupon z KSW na który pójdzie większa kasa to: Mamed✅✅ + Materla✅✅ + Pudzianowski

życzę wszystkim powodzenia dziś o 20:00 :p
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
jak dla mnie takie typy jak ten na &quot;podbicie&quot; na pudziana to jakiś śmiech na sali. Masz niezłe kursy na &quot;równe&quot; na papierze walki , a karmisz się takimi śmieciami i padliną. daj spokój i pokombinuj trochę...
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Brałeś pod uwagę to że praktycznie na każdej gali są jakieś niespodzianki ??
Mameda nie wiem za ile zagrałeś ale kursy są na poziomie 1,14 - 1,17 co jest totalnym nieporozumieniem.
Jewtuszko &amp; Mańkowski typy są w tym temacie nieco pompowane.Sam byłem zwolennikiem grania na winy obu panów ale się chyba wstrzymam.
1. To nie jest kupon za jakieś duże pieniądze, a jak wejdzie, co nie jest wcale niemożliwe to będzie super. Ogólnie lubię czasami zagrać dłuższy kupon, bo można sporo wyjąć, wiadomo, że ciężej, żeby wszedł, ale w tym przypadku myślę, że szansa jest spora.
2. Mameda zagrałem za 1.15. Nie widzę płaszczyzny, w której Grove mógłby zagrozić Mamedowi, pomijając jakiś lucky punch, wg mnie długie nogi Kendala pomogą Chalidovowi wyciągnąć dźwignię
 
bene 240

bene

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy tak nie doceniają Kendala. Ten zawodnik przetrwał dystans z Boetschem, Maia czy Munozem i jak widać oprócz przegranej z Jay Silva nie ma się czego wstydzić.Gdyby UFC w tym czasie wiedziało z jakimi zawodnikami Kendal przegrał wtedy może do dziś w UFC by walczył . Od ponad roku nie miał się jak sprawdzić z lepszymi zawodnikami, ale II ligowców kończył przed czasem, częste walki mogą wskazywać że jest w dobrej formie. Ma dopiero 29 lat i nie słusznym jest mówienie że najlepsze lata ma za sobą.Stawianie Mameda po takim niskim kursie to moim zdaniem nieporozumienie i stanowczo odradzam. Obstawiam wyrównaną walkę, a może nawet na scenariusz z Ryuta Sakurai gdzie walka zakończyła się remisem.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Nie ma to kompletnie żadnego wpływu.
Mimo wszystko może mieć jakiś wpływ i często ma!
Niemożność zrobienia wagi zazwyczaj ma swoje podłoże w nie wyleczonej kontuzji, problemach zdrowotnych bądź prywatnych, bądź lekceważenia walki, przeciwnika, bądź federacji, a takie już wpływają na wynik walki.
Nawet jeśli zawodnik nie potraktował poważnie zrzucania wagi i przeliczył swoje możliwości to teraz każdy wymuszony kilogram mniej ma według zależności wykładniczej wpływ na kondycje zawodnika.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Jasne, że Kendal nie jest ogórem, ale powiedzmy sobie szczerze, jeżeli Mamed chce dostać dobry kontrakt w UFC musi wygrywać walki właśnie z takimi zawodnikami, myślę, że mu się to uda, bo Kendal nie ma szczęki ze stali, Mamed dosięga na taką wysokość, według mnie wszystko stoi po stronie Mameda. Niespodzianki na KSW ostatnio nie są częstym widokiem ???? (nie licząc Kornika)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Przegra Pudziana z Thompsonem przez wielu nazywana niespodzianka, tak samo Rozala z Overeemem czy Blachowicza z Sokodju. Udalo mi sie wlasnie trafic te walki i kursy rowniez byly wysokie, bo buki faworyzuja naszych. Dzisiaj Mamed bedzie mial naprawde ciezko i stawianie na niego jest troche niepowazne po takim kursie. Chce zeby wygral i trafil do UFC, ale w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty dlatego zagralem na Grove po kursie 6.60. Z tel pisze, wiec bez polskich znakow,.
 
rafalek_o2 11

rafalek_o2

Użytkownik
Przegra Pudziana z Thompsonem przez wielu nazywana niespodzianka.
a wracając do tej walki... która świetnie pokazuje jaką presje polscy kibice wywołują na zagranicznych zawodnikach wygwizdując ich i faworyzując polskich zawodników...
film poniżej przedstawia sytuacje gdy Pudzianowski przegrał z Thompsonem, wygwizdany Thompson ukradł mikrofon i powiedział co o tym sadzi...
zapraszam do oglądania,
youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=g5cK0vxyCgw
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przegra Pudziana z Thompsonem przez wielu nazywana niespodzianka, tak samo Rozala z Overeemem czy Blachowicza z Sokodju. Udalo mi sie wlasnie trafic te walki i kursy rowniez byly wysokie, bo buki faworyzuja naszych. Dzisiaj Mamed bedzie mial naprawde ciezko i stawianie na niego jest troche niepowazne po takim kursie. Chce zeby wygral i trafil do UFC, ale w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty dlatego zagralem na Grove po kursie 6.60. Z tel pisze, wiec bez polskich znakow,.

A czy oni przegrali przez decyzje ?!
Nie , wiec nawet K&amp;L nie mieli jak przekrecic wyniku. Myslisz ze Grove podda albo znokautuje Mameda bo ja watpie a wiec stawianie na Grove nie biorac pod uwage lucky puncha czy jakiejs dziwnej dzwigni nie ma sensu. Mamed na punkty nie przegra i to jest pewne, podobnie sprawa wyglada z Materla.
Nawet jak Mamed by sie nacpal i w ringu przegral to mozna zrobic to co sie zrobili z Thompsonem i pomylonymi kartami i po tygodniu juz kazdy o tym zapomni.
JESLI KTOS LICZY NA WYGRANEJ PRZED CZASEM WALLACE ALBO GROVE TO POWODZENIA W GRANIU JEDNAK JESLI LICZYCIE NA WYGRANA PRZEZ DECYZJE TO ODDAJCIE PIENIADZE NA CHORE DZIECI...
 
bene 240

bene

Użytkownik
Podsumowując Panowie jak powiedział wcześniej snoopgodd. Bukmacherka to nie czas na sentymenty, czysta analiza i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom