>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 24 - 28 września

Status
Zamknięty.
szef10 216

szef10

Użytkownik
KSW to idealna okazja do zarobku kasy, bo w ciągu ostatnich 5 gal bodajże 2 razy wszedł typ który był wbrew bukom (porażki Strusa i Pudziana).
Myślę, że do czasu walki kursy na Pudziana i Różalskiego tak spadną, że oni będą faworytami ;) już powoli lecą w dół a wiszą pierwszy czy drugi dzień
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
&quot;Ciasteczkowy Potwór&quot; podpisał kontrakt z KSW
A już myślałem, że powoli będzie zapełniać się kategoria piórkowa ;)
Podoba mi się ten gościu przynajmniej jest szczery, choć mówi o tej gali rzeczy raczej oczywiste.. Po co każdy tam wpada? Po $$$ ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Z typem tak jak z tym, że walczy tydzień przed galą w Australii z jakimś leszczem to zgodzę się, ale to, że nic w parterze nie robił to kłamstwo badź mała niewiedza z twojej strony. Słowiński choć miał 1,5 roku przerwy od walk itd to był ostatnio częstym gościem gymu Blackzillians, tego samego w którym Kamil Waluś szlifował forme do ostatniej walki i tam na pewno miał zróżnicowane treningi w tym parter. Ale to nie zmienia faktu, że w tak krótkim czasie na pewno nie ogarnął parteru, musiał by być jakimś fenomenem mma. A no i w Australii bedzie walczyć jednak w formule MMA więc tam będzie jego debiut, btw ciekawe jak sie zaprezentuje na tle tego zawodnika z Nowej Zelandii. Takie info żeby nie wprowadzać innych w błąd ;)
Różalski będzie klinczował, sprowadzał, punktował. W stójce może bije od niechcenia, ale trafiać się łatwo nie daje, więc przestrzegam przed graniem na 6-ci krotnego Mistrza Świata, bo te tytuły mogą mylić. Z tego co widze to sporo ludzi się na niego napaliło, ale to nie bedzie K-1 tylko MMA...
To trochę zmienia pogląd sprawy, a stało się to z powodu nie mojej niewiedzy tylko błednych informacji, gdyż na oficjalnej stronie KSW pisało że Słowiński właśnie na KSW 24 zadebiutuje w MMA, więc skoro ma walkę przed KSW, to wiadome że będzie w K1 a skoro K1 to raczej do tej walki parteru nie ćwiczy, to oczywiste. Więc troche zmianek, ale myśle ze za drobne można Płockiego Barbarzyńce puścić.
edit. BTW Waluś nie szlifował formy w Blackzillians, tylko był nosi wodą Reema, czego nawet zbytnio nie ukrywał w wywiadach ;)
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
To trochę zmienia pogląd sprawy, a stało się to z powodu nie mojej niewiedzy tylko błednych informacji, gdyż na oficjalnej stronie KSW pisało że Słowiński właśnie na KSW 24 zadebiutuje w MMA, więc skoro ma walkę przed KSW, to wiadome że będzie w K1 a skoro K1 to raczej do tej walki parteru nie ćwiczy, to oczywiste. Więc troche zmianek, ale myśle ze za drobne można Płockiego Barbarzyńce puścić.
edit. BTW Waluś nie szlifował formy w Blackzillians, tylko był nosi wodą Reema, czego nawet zbytnio nie ukrywał w wywiadach ;)
Racja do gali jeszcze dwa tygodnie. Ciśnijcie na Rożala. Dzień przed walką pobiorę Słowińskiego po dobrym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 326

kurekq

Użytkownik
Różalski dostanie wciry w stójce, o czym tu marzyć?
Ani zapasów ani BJJ tu nie będzie ze względu na charakter Różala - on nigdy nie kalkuluje. Poza tym nie uważam, by dał radę obalić, a tym bardziej zrobić krzywdę w parterze Słowinskiemu, jest na to zbyt słaby.
Nie mam wątpliwości kto wygra ten pojedynek.
Dla niedowiarków, porównajcie sobie poziom walk Różalskiego, a Słowińskiego w k1...
http://www.youtube.com/watch?v=6J5UuuGl-_4
http://www.youtube.com/watch?v=QflPMysX7Zo
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Różalski dostanie wciry w stójce, o czym tu marzyć?

Ani zapasów ani BJJ tu nie będzie ze względu na charakter Różala - on nigdy nie kalkuluje. Poza tym nie uważam, by dał radę obalić, a tym bardziej zrobić krzywdę w parterze Słowinskiemu, jest na to zbyt słaby.

Nie mam wątpliwości kto wygra ten pojedynek.
o ile wynik cięzko wytypować o tyle to co piszesz na temat przebiegu walki to głupota, owszem Rózalski zawsze mówił że nie lubi parteru, że jest stójkowiczem itd. ale nawet jak przygotowywał się do dwóch walk z JLB, to mówił że będzie walczył w stójce ale przy nadażającej się okazji sprowadzi do parteru. Charakter charakterem ale chęć wygrania walki to co innego. Glunder był słabszy w stójce a mimo wszystko Różal sprowadzał. A czemu ma nie dać rady obalić? Sowiński napewno nie będzie umiał się zachować w klinczu jak zawodnik mma, tylko jak typowy zawodnik K1 a to już bardzo duże ułatwienie do byle jakiego wycięcia/haczenia
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
o ile wynik cięzko wytypować o tyle to co piszesz na temat przebiegu walki to głupota, owszem Rózalski zawsze mówił że nie lubi parteru, że jest stójkowiczem itd. ale nawet jak przygotowywał się do dwóch walk z JLB, to mówił że będzie walczył w stójce ale przy nadażającej się okazji sprowadzi do parteru. Charakter charakterem ale chęć wygrania walki to co innego. Glunder był słabszy w stójce a mimo wszystko Różal sprowadzał. A czemu ma nie dać rady obalić? Sowiński napewno nie będzie umiał się zachować w klinczu jak zawodnik mma, tylko jak typowy zawodnik K1 a to już bardzo duże ułatwienie do byle jakiego wycięcia/haczenia
Rozumiem, ze jestes jego sparingpartnerem, albo sledzisz jego poczynania? ????
kurekq dobrze mowi, Rozal to juz wypalony zawodnik, stojka to jest zupelnie inny poziom (polecam ogladnac walke z Szemietowem), do parteru nie sprowadzi, wiec Pawel to przez (T)KO to jedyna sluszna opcja. ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Rozumiem, ze jestes jego sparingpartnerem, albo sledzisz jego poczynania? ????
kurekq dobrze mowi, Rozal to juz wypalony zawodnik, stojka to jest zupelnie inny poziom (polecam ogladnac walke z Szemietowem), do parteru nie sprowadzi, wiec Pawel to przez (T)KO to jedyna sluszna opcja. ????
Tak tylko z ciekawości trenujesz coś? Bo jeżeli nie, to raczej bezsensowna dyskusja, Sowiński to zawodnik K1 który całe życie trenował tylko stójke, nawet jeżeli odwiedzał od czasu do czasu Blackzillians to i tak jakichś mega postępów w tych płaszczyznach napewno nie poczynił, najmłodszy też już nie jest. Tydzień przed ma inna walką, gdzie napewno jakiś mikrourazów się nabawi, więc musi zostawić kilka dni na regeneracje. Tak jak pisałem nikt nie jest wstanie przewidzieć wyniku walki, ja tylko nadmieniam że jeżeli ktoś cały czas walcząc w klinczu nie myślał o tym że może zostać obalony, to myślisz że w walce z Różalem będzie o tym myślał?
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Tak tylko z ciekawości trenujesz coś? Bo jeżeli nie, to raczej bezsensowna dyskusja, Sowiński to zawodnik K1 który całe życie trenował tylko stójke, nawet jeżeli odwiedzał od czasu do czasu Blackzillians to i tak jakichś mega postępów w tych płaszczyznach napewno nie poczynił, najmłodszy też już nie jest. Tydzień przed ma inna walką, gdzie napewno jakiś mikrourazów się nabawi, więc musi zostawić kilka dni na regeneracje. Tak jak pisałem nikt nie jest wstanie przewidzieć wyniku walki, ja tylko nadmieniam że jeżeli ktoś cały czas walcząc w klinczu nie myślał o tym że może zostać obalony, to myślisz że w walce z Różalem będzie o tym myślał?
Trenuje &quot;cos&quot;, ale nie wiem co to ma do rzeczy. ;)
A Rozalski to pelnoprawny zawodnik MMA tak? Przypominam, ze wywodzi sie on z K-1, w ktorym nawet w Polsce znajdowal pogromcow w osobie chociazby Jarosza.
Rozalski jest po prostu slabsza wersja Slowinskiego, chyba nie powiesz mi, ze obalanie Glundera (http://www.sherdog.com/fighter/Rodney-Glunder-1521) to jakikolwiek wyznacznik umiejetnosci grapplerskich Marcina.
Co do wieku to sie nawet nie wypowiadam (Polak jest starszy o dwa lata :zoltakartka ????
I ciekaw jestem, skoro tak deprecjonujesz treningi w Blackzillians, to gdzie Rozalski nauczyl sie owego zapasniczego klinczu? ;)
Wiadomo, ze nie mozna przewidziec, ale pisanie takich dyrdymal jak Twoje moze zmylic ludzi, ktorzy szukaja w dziale prawdziwych analiz, a nie bajek.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Trenuje &quot;cos&quot;, ale nie wiem co to ma do rzeczy. ;)
A Rozalski to pelnoprawny zawodnik MMA tak? Przypominam, ze wywodzi sie on z K-1, w ktorym nawet w Polsce znajdowal pogromcow w osobie chociazby Jarosza.
Rozalski jest po prostu slabsza wersja Slowinskiego, chyba nie powiesz mi, ze obalanie Glundera (http://www.sherdog.com/fighter/Rodney-Glunder-1521) to jakikolwiek wyznacznik umiejetnosci grapplerskich Marcina.
Co do wieku to sie nawet nie wypowiadam (Polak jest starszy o dwa lata :zoltakartka ????
I ciekaw jestem, skoro tak deprecjonujesz treningi w Blackzillians, to gdzie Rozalski nauczyl sie owego zapasniczego klinczu? ;)
Wiadomo, ze nie mozna przewidziec, ale pisanie takich dyrdymal jak Twoje moze zmylic ludzi, ktorzy szukaja w dziale prawdziwych analiz, a nie bajek.
to czy trenujesz ma to do sprawy że powinnieneś to łatwiej zrozumieć że jezeli robiłeś coś całe życie to ciężko się przestawić, tak samo będzie miał zawodnik powiedzmy boksu problem w mma z kick boxerem ze wzgledu na postawę i rozstaw nóg. Czy Różalski to pełnoprawny zawodnik MMA? Nie mnie to oceniać ale fakty są oczywiste, że od 2011 roku trenuje przekrojowo MMA, sam wspominał że na 10-12 jednostek treningowych tylko 3-4 są ze stójki reszta to trening zapasów i parteru. Temat stójki zostawiam bo to oczywiste że Słowiński jest o niebo lepszym strikerem. Generalnie naucz się czytać ze zrozumieniem, nie porównywałem ich wieku, tylko podkreśliłem sam wiek Słowińskiego że majać ponad 30 lat trudno będzie przestawić się z K1 na MMA niż majać powiedzmy 25 lat, to chyba oczywiste? A Ty myślisz że tam w blackzillians to nie wiem &quot;magiczne sposoby&quot; jakieś mają? Inna sprawa że na pewno nikt mu jakiejś wielkiej uwagi nie poświęcał o czym wiele osób mówi, że w Blackzillians panuje ogólny bajzel i brak skoordynowania, najlepszy przykład Reem, któremu wydawało się że pozjadał wszystkie rozumy i nie słuchał się trenerów. Inna sprawą jest to że z poziomem parteru/zapasów Różalskiego, spokojnie może się rozwijać w Polsce. Różal słabszą wersją Słowińskiego? Spoko tylko że ich style to zupełna odmiennośc... I najważniejsze na końcu analizy napisałem bardzo ważne zdanie, ale jeżeli nie potrafisz go zrozumieć to już nie mój problem. Skoro moją wypowiedź nazwałeś dydymałami, to co mam sądzic o Twojej? Napisane 3 zdania, bardzo ogólnie, taką analizę to można w pięć minut postawić...????
 
K 0

kiras3

Użytkownik
Z całą sympatią dla Różala ,ale według mojej opinii przegra tę walkę przez KO. Słowiński stójkowo jest przynajmniej o jedną klasę lepszy i umiejętności parterowe Różala też za mną nie przemawiają.Polecam obejrzeć walkę Marcina z Shemetovem zwykły sambista a w stójce robił z nim co chciał.Porażkę Słowińskiego widzę jedynie przez jakąś kontuzje.
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
to czy trenujesz ma to do sprawy że powinnieneś to łatwiej zrozumieć że jezeli robiłeś coś całe życie to ciężko się przestawić, tak samo będzie miał zawodnik powiedzmy boksu problem w mma z kick boxerem ze wzgledu na postawę i rozstaw nóg. Czy Różalski to pełnoprawny zawodnik MMA? Nie mnie to oceniać ale fakty są oczywiste, że od 2011 roku trenuje przekrojowo MMA, sam wspominał że na 10-12 jednostek treningowych tylko 3-4 są ze stójki reszta to trening zapasów i parteru. Temat stójki zostawiam bo to oczywiste że Słowiński jest o niebo lepszym strikerem. Generalnie naucz się czytać ze zrozumieniem, nie porównywałem ich wieku, tylko podkreśliłem sam wiek Słowińskiego że majać ponad 30 lat trudno będzie przestawić się z K1 na MMA niż majać powiedzmy 25 lat, to chyba oczywiste? A Ty myślisz że tam w blackzillians to nie wiem &quot;magiczne sposoby&quot; jakieś mają? Inna sprawa że na pewno nikt mu jakiejś wielkiej uwagi nie poświęcał o czym wiele osób mówi, że w Blackzillians panuje ogólny bajzel i brak skoordynowania, najlepszy przykład Reem, któremu wydawało się że pozjadał wszystkie rozumy i nie słuchał się trenerów. Inna sprawą jest to że z poziomem parteru/zapasów Różalskiego, spokojnie może się rozwijać w Polsce. Różal słabszą wersją Słowińskiego? Spoko tylko że ich style to zupełna odmiennośc... I najważniejsze na końcu analizy napisałem bardzo ważne zdanie, ale jeżeli nie potrafisz go zrozumieć to już nie mój problem. Skoro moją wypowiedź nazwałeś dydymałami, to co mam sądzic o Twojej? Napisane 3 zdania, bardzo ogólnie, taką analizę to można w pięć minut postawić...????
Wybacz chaos i ogolne rozpatrywanie tematu, jestem niestety zmuszony pisac z telefonu, jak bedzie blizej gali to postaram sie skrobnac cos ciekawego ????
Do rzeczy- z tym wiekiem chodzilo mi o to, ze w wieku,w ktorym jest obecnie Slowinski, Rozal zaczynal treningi MMA.
Nie mysle, ze maja magiczne sposoby, ale jestem pewien, ze mozna tam zrobic lepszy camp niz w Polsce.
Nie musze chyba tlumaczyc, ze USA to swiatowy lider, gdzie trenuja najwieksi tego sportu. Wtracenie Reema nie wiem co ma na celu- sam mowisz, ze nie sluchal trenerow, wiec to chyba jednak jego wina ze swoim przygotowaniem niz coachow. Chyba, iz chcesz stwierdzic, ze Rozal trenuje z lepszymi specjalistami niz &#39;The Sting&#39;...
Ja mysle, ze Pawel jest czlowiekiem rozumny i bedzie swiadomy zagrozenia, jakim sa mityczne zapasy Rozalskiego.
Za bardzo na Ciebie naskoczylem, wybacz, ale naprawde nie widze tu Marcina. Jest to wypalony zawodnik, sam o tym mowi, a jego walki to potwierdzaja.
Paul by (T)KO 1st round.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
24. gala Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 28 września w łódzkiej Atlas Arenie dla telewidzów dostępna będzie jedynie w pay-per-view.
Przekaz z wydarzenia w systemie PPV będą mogli obejrzeć abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych i DVB-T (w ramach usługi TV Mobilna) oraz użytkownicy platformy internetowej IPLA. Wydarzenie będzie dostępne na żywo, w IPLA i na dekoderach satelitarnych również w jakości HD, w cenie 40 zł.
Zbyt fajnie by było, jakby taka rozpiska była za darmo ... :|
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Wybacz chaos i ogolne rozpatrywanie tematu, jestem niestety zmuszony pisac z telefonu, jak bedzie blizej gali to postaram sie skrobnac cos ciekawego ????
Do rzeczy- z tym wiekiem chodzilo mi o to, ze w wieku,w ktorym jest obecnie Slowinski, Rozal zaczynal treningi MMA.
Nie mysle, ze maja magiczne sposoby, ale jestem pewien, ze mozna tam zrobic lepszy camp niz w Polsce.
Nie musze chyba tlumaczyc, ze USA to swiatowy lider, gdzie trenuja najwieksi tego sportu. Wtracenie Reema nie wiem co ma na celu- sam mowisz, ze nie sluchal trenerow, wiec to chyba jednak jego wina ze swoim przygotowaniem niz coachow. Chyba, iz chcesz stwierdzic, ze Rozal trenuje z lepszymi specjalistami niz &#39;The Sting&#39;...
Ja mysle, ze Pawel jest czlowiekiem rozumny i bedzie swiadomy zagrozenia, jakim sa mityczne zapasy Rozalskiego.
Za bardzo na Ciebie naskoczylem, wybacz, ale naprawde nie widze tu Marcina. Jest to wypalony zawodnik, sam o tym mowi, a jego walki to potwierdzaja.
Paul by (T)KO 1st round.
Spoko wogole nie odebrałem Twoich wypowiedzi jako atak na mnie, w końcu to jest forum i chyba od tego jest żeby dyskutować, Oczywiście że USA przoduje jeżeli chodzi o MMA, pytanie tylko czy ktoś z zerowym parterem odczuje różnice trenując powiedzmy w Blackzillians a przeciętnym campie w polsce jak np. Ankos Zapasy, dalsza dyskusja nie ma sensu bo chyba wszystko co możliwe to na ten temat napisaliśmy ???? a pozatym na tej gali będą napewno ciekawsze walki jak ta, a co do wyniku przekonamy sie za dwa tygodnie ????
Pozdro
edit: UP to że ta gala będzie w PPV było wiadomo już dawno ????
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Napoleoni – Walus nie był faworytem z Grekiem i wygral, Saidov nie był faworytem z Manskowskim i wygral
Gamrot – Winner (2) - 1.55
Gamer super sie zaprezentowal w ostatniej walce (ale i przeciwnik byl kiepsko przygotowany). Będę mu kibicowal ale postawie na Winnera ze względu na doswiadczenie
Walus – Thompson (2) – 1.45
Walus nie ma prawa tego wygrac. Na pewno zrobil postępy pod okiem Jurasa ale Thompson jest silniejszy i ma większe doświadczenie (oczywiście sila nie walczy w MMA ale obaj nie sa techniczni wiec będzie miała znaczenie). W walce z Bedorfem pokazal ze nie przyjechal tylko po gaze. Poza tym Walus tak dba o diete ze widziałem go jak wpierdala w chinczyku ;-)
Azhiev – Sowinski (2) – 3.6
Nie rozumiem dlaczego Anzor jest faworytem. Kornik dużo bardziej doświadczony, przewaga warunków. Mam kolezke który jest trenerem muay thai i mowil ze widział anzora i szalu nie ma. Chlopaki z ankosu po obozie ksw w te wakacje mówili ze anzor jest slaby w zapasach wiec jeśli zapasnicy tak mowia to na jakiej podstawie ludzie twierdza ze zapasy to bron anzora ??? Mam nadzieje ze Kornik podda i dostanie bonus za poddanie wieczoru
Rozalski – Slowinski – no bet
Wydaje mi się ze Slowinski wycofa się z tej walki i będzie zastępstwo. Walczy tydzień wcześniej. Dziwie się czemu ksw dopuszcza do takich sytuacji.
Kowalkiewicz – Cive – no bet
Karolina pewniak ale to jest mma i nie będę gral po kursie 1.12. Poza tym nie gram sportu kobiet bo kkobiety sa zbyt nieprzewidywalne
Mankowski – Langman (1) - 1.17
Borys pewniak wszyscy już wyżej opisali dlaczego
Materla – Silva (1) – 1.25
Silva miał więcej czasu na przygotowanie ale przegral dwie walki po walce z Michalem. I walka walce nierowna wiec nie opierałbym się na ich pierwszej walce która była bardzo wyrownana ale jak Soszynski powiedział po ich pierwszej walce Silva miał wygrana na talerzu i ta przegrana pokazal ze nie ma serca do walki. Za to Michal sercem nadrabia braki w technice
Nastula – Bedorf – no bet
Będę kibicowal Nastuli. Nie lubie Bedorfa, kolejny sredni zawodnik promowany na sile przez KSW. Faworytem jest Bedorf ale mam nadzieje ze Nastula podda. Nie chce grac przeciwko Nastuli wiec odpuszczam ta walke. Może puszcze za pare zloty z innymi walkami które podalem (ako 42,6 !!!)
Parowa – McCorkle – no bet
Amerykanin nie powinien przegrać ale nie obstawiam walk Parowy po walku z Thompsonem. Sadze ze Mariusz zapłaci za podlozenie Amerykanina ale chciałbym się mylic i zobaczyć ciężkie ko albo zlamana lape po tym jak Mariusz zapowiada ze nie odklepie ;-)
AKO 11,83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mankowski wraca po kontuzji z Saidovem, Langman ogorkiem nie jest co pokazal wlasnie z Aslambekiem.. Fakt ze to KSW ale granie Borysa po 1,15 mija sie z celem a idzie masowka..
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Mankowski wraca po kontuzji z Saidovem, Langman ogorkiem nie jest co pokazal wlasnie z Aslambekiem.. Fakt ze to KSW ale granie Borysa po 1,15 mija sie z celem a idzie masowka..
no właśnie co pokazał z Saidovem? Akurat kręcenie wyniku w walce Mańkowskiego nie miałoby dla KSW żadnego sensu, gdyż jest to jeszcze zbyt mało rozpoznawalna osoba.
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Waluś kontuzjowany. Walka z Oli Thompsonem anulowana!

Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni anulować zaplanowany na galę KSW24 pojedynek pomiędzy Kamilem Walusiem i Oli Thompsonem. Powodem odwołania walki jest naderwanie bicepsa przez Walusia i jego niezdolność do walki przeciwko byłemu strongmenowi z Anglii.

- Mogę tylko przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację. Czekałem na ten pojedynek i bardzo chciałem tej walki. Mam naderwany mięsień i ścięgno prawego bicepsa i nie jestem w stanie wyjść i walczyć z Thompsonem tak, jak chcieliby fani - wyznał Waluś w rozmowie telefonicznej.

Jednocześnie informujemy, że jak tylko zawodnik z Polski będzie w pełni sił i wyleczy kontuzję dojdzie to tego pojedynku w najbliższym z możliwych terminów.

- Rozmawialiśmy z Piotrem Jeleniewskim, który opiekuje się Walusiem i zapewnił nas, że jak najszybciej otrzymamy pełną dokumentację lekarską, a także materiał wideo od zawodnik - informują właściciele Federacji KSW.
konfrontacja.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom