>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 28 Fighters Den - 4 pażdziernika

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik



Data: 4 października
Miejsce: Hala Miejska, Szczecin, Polska
Transmisja: Polsat
Walka wieczoru:
Walka o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej
120 kg: Karol Bedorf (10-2) vs. Rolles Gracie (8-2)
Główna karta:
84 kg: Michał Materla (20-4) vs. Jorge Luis Bezerra (19-10)
70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. TBA
77 kg: Rafał Moks (9-6) vs. Daniel Acacio (30-15)
66 kg: Anzor Azhiev (4-1) vs. Helson Henriques (7-2)
66 kg: Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta (0-0)
120 kg: Michał Andryszak (12-4) vs. Michał Włodarek (5-0)
120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. TBA
Pozostałe:
120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Jędrzej Maćkowiak (3-0)
70 kg: Jakub Kowalewicz (3-1) vs. Kamil Gniadek (7-2)
Gala KSW 28: Fighters Den odbędzie się w nowo powstałej hali w Szczecinie przy ulicy Szafera. Wydarzenie ma zostać pokazane za pośrednictwem &quot;otwartego&quot; Polsatu, a pojedynki będą odbywać się w okrągłej klatce.
https://www.youtube.com/watch?v=TL1qwKPlipY
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 326

kurekq

Użytkownik
Kursy będa obstawiam takie:
Bedorf 1,30
Materla 1,20
Moks 1,40
Azhiev 1,15
Jackiewicz 2,30
Andryszak 2,10
Kowalewicz 1,70
Różalski 1,60, choć nie mam pojęcia.
Prawdopodobnie value w tych walkach będzie na:
- Moks, Parcheta, Włodarek, Gniadek.
Ale się okaże.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
James McSweeney nie zawalczy z Marcinem Różalskim na październikowej gali KSW28. Jak podaje portal mymma.pl McSweeney związany jest umową z organizacją OneFC, nie KSW.
źródło: UFC Poland
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
McSweeney zwyczajnie zabezpieczył się przed walkę w One kontraktem z KSW, gdyby wtopił z Kaminishi to pewnie przyleciałby do Polski... a tak Różalowi znowu wypada przeciwnik, szkoda bo młodszy już nie będzie, chociaż on z walki na walkę to lepiej wygląda.
 
S 2

sebek881

Użytkownik
Pojawiły się pierwsze kursy na KSW na betsafe
Michał Materla - Jorge Luis Bezerra 1.28 3.50

Karol Bedorf - Rolles Gracie 1.28 3.50
Polacy raczej powinni wygrać, zwłaszcza Materla po wpadce z Silvą, poza tym przed nim walka w Krakowie ( tam ma być już o pas). Wydaje mi, że Bedorf powinien sobie poradzić z przedstawicielem słynnego rodu, choć raczej odpuszczą walkę wieczoru ze względu na długą przerwę COCO. Ostrzej będę atakował Moks+ Anzor. Czekamy na pozostałe kursy
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Jak to w KSW uderzam zawsze w Polaków, bo jak to z sędziowaniem jest na KSW to każdy kto trochę ogarnia temat wie. POD POLAKÓW! I nie ma się co bawić w analizowanie. Jeżeli walka nie skończy się przed czasem to decyzja idzie na stronę Polaka mimo że często zdarzało się że wcale tak nie powinno być. Przeciwnicy dobrani w zasięgu naszych zawodników, w skrócie wysokie prawdopodobieństwo wygranej. Warto jak zwykle w KSW zainwestować patriotycznie bo walki są dobierane pod &quot;naszych&quot;.
Azhiev+Materla+Bedorf+Moks @2,26 Betsafe.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ciężko się nie zgodzić z Ruą, chociaż ten Anzor mi tyle krwi napsuł ostatnio że wole go nie ruszać, tym bardziej po kursie 1.1. Bez niego kurs na trójkę ze Szczecina to solidne 2.03 i to biorę z pocałowaniem ręki, chociaż z lekką obawą bo już Różalowi rywal odpadł czyli tradycyjne odpadanie rywali ruszyło.
 
F 3

felixor

Użytkownik
Nowe kursy na betsafe!

Michał Andryszak - Michał Włodarek
2.30 1.57

Rafał Jackiewicz - Marcin Parcheta
2.75 1.40

Anzor Azhiev - Helson Henriques
1.11 5.95

Rafal Moks - Daniel Acacio
1.27 3.55

Michał Materla - Jorge Luis Bezerra
1.25 3.75

Karol Bedorf - Rolles Gracie
1.28 3.50
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Ehh myślałem że cos zmieniło się z przeciwnikiem Michała Materli a to chodziło o KSW 29 w grudniu. Zatem post do kasacji. Sorry.
 
F 3

felixor

Użytkownik
Bardzo obiecująca zapowiadają się kursiwa na Jackiewicza i Andryszaka. O ile Andryszaka widziałem w akcji to poważne freak show szykuje się w walce Jackiewicza. Ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat tej dwójki? Opisy jacy to nie są super i oh ah na stronie KSW mnie nie satysfakcjonują. Liczę, że dobre oko typera lepiej opisze mi ten pojedynek.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Dokładnie. Według mnie warto pograć tylko Bedorfa, Materle, Moksa i Anzora. Bedorf w przeciwieństwie do Jewtuszki bedzie dobrze przygotowany do walki z prostej przyczyny, walczy o pas więc K&amp;L wiedzą, że forma po kontuzji wróciła. Na Jewtuszke radzę uważać, bo podchodzą do jego walki z asekuracją, w ogóle mnie nie przekonuje, 2 lata bez startów to bardzo dużo i choć przeciwnik mocno przeciętny to trzeba uważać walka może być wyrównana. Materla dostał przeciwnika typowo pod siebie bez stójki i kończącego ciosu, w dodatku sam ostatnio dużo pracował nad stójką miedzy innymi przez walki ze stójkowiczami, parter miał zawsze dobry więc krzywda się jemu tam nie stanie. Zapewne skończy walkę przez KO. Anzor i Moks mają przeciwników z jeszcze niższej półki, będzie dominacja i walki raczej skończą się przed czasem. Ogólnie przeciwnicy całej piątki sciągnięci po to żeby zrobić show na antenie otwartego Polsatu, bo wiemy jak walczy Vasco i jak się zachowuje zwłaszcza na ważeniach. Reszta sciągnięta po to żeby każdy mógł zobaczyć efektowne poddanie lub ostre KO, żeby przy kolejnej gali KSW 29 jak najwiecej ludzi zabuliło za PPV. Może jeszcze coś pogram po ważeniu gdy będzie wiecej informacji o zawodnikach. Jak na razie:
Bedorf, Materla, Anzor, Moks ako 2.49
Teraz mocno spadło, ale radzę zaczekać na kursy od STS, bo będą lepsze.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Bardzo obiecująca zapowiadają się kursiwa na Jackiewicza i Andryszaka. O ile Andryszaka widziałem w akcji to poważne freak show szykuje się w walce Jackiewicza. Ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat tej dwójki? Opisy jacy to nie są super i oh ah na stronie KSW mnie nie satysfakcjonują. Liczę, że dobre oko typera lepiej opisze mi ten pojedynek.
Andryszak - Włodarek

Tutaj byłbym bliżej typowania Włodarka. Pytanie tylko, jak będzie z cardio. Tyle, że kurs 1.57 nie zachęca do gry. Jeśli wzrośnie do 1.7, pogram.

Jackiewicz - Parcheta

Parcheta ma dobre podstawy. Nie sądzę, by którykolwiek chciał walki w parterze. Uważam, że decyzją wygra Parcheta, choć nie wykluczałbym KO. Marcin jest wszechstronniejszy i z pewnością kondycyjnie będzie górował nad Jackiewiczem.
 
komo-rnik 4

komo-rnik

Użytkownik
evolutive zgadzam się z Twoimi typami w 100%, obstawiał bym nawet na lepsze cardio Włodarka, pamiętam jego ostatnią walke z godzilem, gdzie pokazał się ze świetnej tatycznie strony i cały czas kontrolował walkę w dystansie z dobrym cardio.
szef10 wygranej Bedorfa nie byłbym taki pewny, przypomnijmy sobie walkę z Olim który zmienił tylko pozycje na odwrotną i Coco nie był w stanie nic zrobić, nie mówię już o parterze gdzie leżal przez pol rundy na plecach...
bardziej wolal bym obstawic po kursie 2.20 wygraną Różala, ostatnio pokazał że jest w stanie jeszcze sporo przyjąć, a i tak bedzie szedl po wygraną. Na pewno parterowo jest lepszy od Grahama.
 
Do góry Bottom