>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 29: Reload

Status
Zamknięty.
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Ja puscilem kupon Kornik, Jay, Nastula.
Kurs 6.66 na betsafe.
Wiem ze to nieprofesjonalne ale kierowalem sie sympatiami do zawodnikow.
Kornik ma lepsze warunki, lubie jego nieprzewidywalny styl. Z walk z Anzorem za duzo nie mozna wywnioskowac bo nie trwaly za dlugo. Zawodnik traktowany troche po macoszemu przez ksw. Vaso zaprezentowal sie bardzo dobrze z Irokezem ale mysle ze wygra Kornik decyzja albo poddanie.
Jay to nie jest topowy zawodnik ale na Strusa wystarczy. Z Karaoglu tragedia. Z Azaitarem pomogli sedziowie a Silvia fajnie zaprezentowal sie z Materla w kazdej z walk. Po wygranej dla Maeda (sportowo bez sensu ale ksw to show). Wydaje mi sie ze Polak spalil sie psychicznie na wazeniu. W wywiadach stanowczo zaprzecza ale co ma powieziec. Stawiam na ko przez czarnego.
Nastula przez sympatie. Walak 2 rundy. Buki tez nie sa glupie ze pytona na faworyta stawiaja. Pewnie walka bedzie ustawona bo Nastula idzie na emeryture a na pytonie jeszcze mozna zarobic. Ale nie bede stawial pieniedzy na tego chama. Nastula zasluguje na to zeby wygrac. Powinien pokazac ze sporty walki sa gora nad koksami z silowni. Maly hajs stawiam wiec nei bede plakal jak przegram. POWODZENIA !!!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jak już spamujmy to się pochwalę.
Wierzcie mi lub nie, ale z kumplem piszemy sobie na facebooku i odkryliśmy teorię, która póki co się sprawdza. Mianowicie póki co wygrywa ten, kto ma lepszą piosenkę na wejście! Kiedy wyszli Silva i Strus z tymi kiepskimi rapsami stwierdziliśmy że będzie remis. Voula ????
Przepraszam za pisanie pierdół ale udzielił mi się duch KSW ???? Nie pozostaje nic innego niż oglądać to z uśmiechem ????
@up
http://fmma.5gbfree.com/1.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
KSW Logic ???? Swoją drogą, jak to logicznie wytłumaczyć, w walce Silvy ze Strusem jest remis po regulaminowym czasie, nie ma dogrywki. W wypadku Pudziana z Nastulą po regulaminowym czasie gry dajemy dogrywkę... Większość buków nie miała opcji z remisem, wiec wchodzi typ na Pudziana, w wypadku tych gdzie była opcja remisu, powinno być zaakceptowane jako remis, tak samo jak robi się w hokeju, piłce nożnej, koszykówce itd.
 
2 6

21invisible

Użytkownik
pograłem w betsafe typ na Pudziana decyzją sędziowską - co w takim przypadku?
remis byłby, gdyby po dogrywce był REMIS? czy remis jest przed dogrywką?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Powinni wszystkie typy na Pudziana przyjąć za wygrane. I tego się trzymajmy, nie róbmy spamu i nie pytajcie 100 razy, w walkach MMA praktycznie nigdy nie podaje się typu na remis bo jest bardzo rzadki, stąd cieszcie się wygranymi jak stawialiście na Pudziana, bez denerwowania się.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bukmachersko ta gala mi w miarę wyszła.
Trafiłem 3.15 że Pudzian wygra decyzją, ale niestety Mamed potrzebował 3 rund a nie 2. Zawiódł Narkun, za Strusa zwrot chociaż moralnie wygrał i co do tego nie mam wątpliwości.
Co tu dużo gadać, liczę że w przeciągu następnych kilku godzin UFC dostarczy mi tyle emocji że wystarczy za obie gale. Czy KSW29 było najlepszym w historii? Wg mnie było jednym z najsłabszych ostatnio ale co ja tam wiem.

@Arjen,
brawo kolego, szacunek dla Ciebie, niełatwo wytypować całą galę ????
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
kierowałem się czystym przeczuciem (oczywiście nie tylko) także nie chciałem mylić pozostałych userów, gdyby tak dobrze nie poszło ???? jednak sporty walki to lubie oglądać, ale do obstawiania to nie jest moja najmocniejsza strona, następnym razem postaram się jednak coś szrajbnąć ????
 
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
Mi też wszystkie przeanalizowane walki weszły. Z nie analizowanych nie wszedł Narkun i Mamed przez poddanie. Pudzilla przez decyzję.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Panowie, jak STS rozlicza wygraną Strusa? Zwrot czy plecy?
Tak a`propos to Strus był aktywniejszy i miał zimną głowę - to trzeba mu przyznać ale Silva to jeszcze nie jego poziom. Ośmieszał jego szybkość oraz siłę fizyczną - zweryfikował po swojemu.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
No to tak jak obiecałem leci podsumowanie.
Niestety gala dla mnie na ogromny minus, gdyż trafiłem tylko dwie walki... No cóż zdarza się. Piskorz strasznie mnie zawiódł bo po pierwsze dobrej rundzie w drugiej poprzez przerwę po prostu zgasł... Czemu nie mam pojęcia może powie coś w wywiadzie po walce, bo jednak jak by walczył tak jak w I to by spokojnie wygrał. Walki Tomasz Kondraciuk vs. Karol Celiński nie oglądałem, ale widziałem twarz Poznaniaka no za ciekawie to nie wyglądało. Co do pierwsze walki z karty głównej no to co mogę powiedzieć Vaso okradziony z wygranej do tego podniesieni walki do stójki w 3 rundzie no bez jaj. Moim zdaniem jak teraz kornik nie dał rady to później tym bardziej sobie nie poradzi. Bakocevica chętnie bym jeszcze zobaczył w Polsce. Potem znowu kolejna wtopa sędziów i gdzie oni tam widzieli wygrana Rejlica? Polak konsekwentnie pracował czy to z pleców czy w sójce i wygrywał na punkty, fakt że Goran więcej był z góry, ale to Polak zadał więcej ciosów nie oszukujmy się. O ile wiadomo Narkun będzie składał protest zobaczymy co wyjdzie bo moim zdaniem Narkun to wygrał. Potem walka Silvy z Strusem jak tam był remis? Nie mam pojęcia o ile Polak widać że był o poziom niżej to dawał rade i nie odpowiadał na denne prowokacje murzyna. Drugą rundę wygrał na pewno. Fakt że Piotrek po walce wyglądał jak wyglądał, ale moim zdaniem nie zawiódł. Niestety werdykt remisu jest dla mnie &quot;taki trochę słaby&quot;. I jeszcze to śmieszne wystąpienie araba po tej walce jak dla mnie kompletna żenada i trochę szkoda mi Piotra było jak tego słuchał. ;) Mańkowski kontra Zawada no nie ma co pisać panie Zawada to jeszcze nie ten poziom. Borys ograł go jak dzieciaka. Niestety na Nastuli się najbardziej zawiodłem bo byłem pewien jego wygranej po prostu nie dopuszczałem do siebie że Pudzian ty wygra. No ale jak Pudzian obalił Nastule to wiedziałem że nie będzie kolorowo. Do tego ta kondycja Nastuli to nie ma co komentować. Szacunek za całą karierę, ale to już koniec niestety słaby. Słaby w odniesieniu do walki jak i oprawy muzycznej. ;) A Pudzian co dalej? Jak bym chętnie zobaczył walkę Pudzian-Bedorf o pas. Czemu nie? Może być rożnie. No i na koniec Mamed i tutaj mam dylemat czy ta kontuzja to była naprawdę czy tylko dla picu. Jednak w wywiadach po walce Mamed mówi więcej o tym i przedstawiał swojego fizjoterapeutę, ale jednak coś im nie wierzę. Na pewno brawa dla Coopera bo dowiedział się o walce stosunkowo późno a stoczył bardzo dobrą walkę wyszedł z dźwigni Mameda, walczył przez 3 rundy. Po walce zapowiedział że teraz chce walki o pas z Materlą. Ja jestem na tak. Ogólnie to na gali się trochę zawiodłem. Werdykty, oprawa muzyczna też słaba, wystąpienie Aziza... Ogólnie słabo 2/6.
 
dx2 223,9K

dx2

Użytkownik
Mialbym tak apel. Nie jestem znawca sztuk walki, ale moze ograniczyc liczbe tych Twoich postow. Osobiscie nie bede pisal w tym dziale analiz, ale czytam to co chca inni napisac. Kiedys bylo tu przynajmniej przejrzyscie i mozna bylo wychwycic to co sie chcialo. Teraz to co chwile pojawia sie Twoj post, ogolnie nic nie wnoszacy i trzeba sie po kilka stron przedzierac do meritum i konkretnych typow. Twoje 6/8 nietrafionych typow dyslwalifikuje Cie jako eksperta i dyskwalifikuje kazdego przy dowolnym sporcie, kto znalazlby sie na Twoim miejscu. Samozwanczy eksperci nic nie wniosza. Dziekuje. Pozniej mozecie ten post smialo usunac.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Hehe dobra beczka, i niezłe od frustrowanie się bo moje typy nie wpadły. Tak nie wpadły ale to ile wpadło to już nikt nie pamięta? I serio że moje posty zaśmiecają ci temat? Jak inni mają tu więcej postów(bez typów) i to nie przeszkadza? Elo bez odbioru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom