>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 37: Pudzian vs Popek "Cyrk Bólu"

Status
Zamknięty.
F 0

fullmonk

Użytkownik
Słowa Mariusza z niedawnego wywiadu
&quot;Mam przed sobą jeszcze dwie, trzy, maksymalnie cztery walki. Każdym treningiem idę do przodu, ale zbliża się mój koniec, moja emerytura. Sportowo czuję się spełniony, osiągnąłem to, co chciałem. Przychodzi czas, żeby skorzystać z tego, co zbudowałem. Skonsumować chociaż jedną czwartą.&quot;
Popek u Wojewódzkiego powiedział że ma kontrakt na 4 walki co pół roku.
Jak dla mnie tyle wystarczy żeby dać symboliczną stówkę na Popka po kursie 5 i czekać na &quot;zaskakującą&quot; wygraną. Myślę że jest to 100x lepszy pomysł niż szukać lokaty (hahaha) w kursie 1,2-1,3 na Mariusza. Pozdrawiam
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Racja Pudzian nie jest już tak silny jak kiedyś ale dalej jest mega silny.masa to nie wszystko on siłę robił wiele lat.i nie zgadzam się że tego nie widać, dalej jego przewagą w tym elemencie jest ogromna. Myślisz że dlaczego z taką łatwością sprowadza do parteru? Dlatego ze jest taki w tym obcykany? Oni się bronią ale on po prostu wpada w nich cała siła z całym impetem i nie bardzo mają co zrobić w pierwszej fazie walki. Obalenia pudziana zdecydowanie różnią się od innych zawodników, tu gra tylko i wyłącznie siła a nie umiejetnosci. Pudzian Popka w pierwszej fazie walki z łatwością przewróci a ciężko mi sobie wyobrazić Popka zakladajacego dźwignie pudzianowi albo pięknie wychodzącego z parteru.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Słyszałem,żę jest jakieś takie coś... nie wiem czy to regulamin (wątpię) czy to honorowe (wątpię) ,że jak zawodnik przegra 3x pod rząd to coś tam coś tam - przerwa czy koniec kariery w KSW.
Jest taka nie pisana zasada Kawulski z Ledwandowskim mówili to gdzieś w wywiadach czy konferencjach także wg mnie Pudzian to wygra i będzie nakręcał jeszcze hajs dla KSW na jakieś 3-4 walki góra 2 lata i zakończy karierę. A Popek po porażce dostanie jakiegoś kelnera i będzie robił rekord pompując hajs dla KSW
 
E 293

emarco

Użytkownik
Pudzian to wygra i będzie nakręcał jeszcze hajs dla KSW na jakieś 3-4 walki góra 2 lata i zakończy karierę. A Popek po porażce dostanie jakiegoś kelnera i będzie robił rekord pompując hajs dla KSW
Pudzian też może przegra i jeszcze z jakimś kelnerem powalczyć.
Moim zdaniem walka nie może się zakończyć jednoznaczną wygraną któregoś zawodników. Nikomu się to nie opłaca. Tu w razie czego - może być jakaś przypadkowa kontuzja ;-) jakaś wygrana na punkty (choć nie sądzę, bo obaj musieliby stoczyć 3 rundy).
Stawiałbym na kontuzję, chyba raczej u Popka.
To powodowałoby niedosyt u kibiców i żaden z graczy nie byłby &quot;spalony&quot;. A karuzela kręciłaby się dalej niezależnie od wyniku.
 
U 4

under555

Użytkownik
Dobra, przemyślałem wszystkie za i przeciw i gram na Popka.
Biznesowo może być,że Pudzian wygra bo zasady a może wygrać i Popek i różnie generalnie może być.
Raz grałem pewkę na Pudziana i przegrałem.
Dwie ostatnie walki grałem przeciwko Pudzianowi i zarabiałem krocie.
Dziwi mnie to biznesowo bo albo ludzie z KSW stawiaja u buków przeciw Pudzianowi i zarabiają albo jest aż tak fatalny,ze kelnerom rady nie daje.
Swoją drogą... to walki są - co było z Furym...
Walka logiczna nie będzie wiec wchodzenie w jakieś kursy na Mariusza nie ma sensu - tylko Popek.
Kto daje najwyższy kurs na Popka?
Swoją drogą... to cyrk więc to,że Pudzian jest... wiadomo jak dobry... oprócz biznesu w życiu prywatnym i dobrej kariery jako Strongman to w walkach nie ma tego czegoś.
Ale pomimo to może wygrać.
Ja idę w Popka za kilka stówek tylko szukam najwyższego kursu.
Unibet chyba miał po 5.0
Gdzieś mi się kiedyś o oczy obił chyba kurs 6.0 ale nie wiem gdzie -Betsson? Expekt? Coś chyba takiego.
btw. gdzie można sprawdzić tabelę z kursami wszystich buków na to wydarzenie? Livesports.pl nie ma KSW w ogóle.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
[QUOTEbtw. gdzie można sprawdzić tabelę z kursami wszystich buków na to wydarzenie? Livesports.pl nie ma KSW w ogóle.[/quote]
może betbrain
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Przeraza mnie zainteresowanie ta walka. Bez urazy ale naprawde ogromne brawa dla Kawulskiego i Lewandowskiego, za nakrecenie z KSW maszyny do zarabiania pieniedzy i zainteresowania przez niedzielnych kibicow. Mnie interesuje Sowinski i Mankowski, a nie jakies dno den, muł mułów.. Pudzianowski, zdecydowanie, nie wiem kto może pokladac jakakolwiek nadzieje w Popusiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 4

under555

Użytkownik
Panowie, ponawiam pytanie.
Livesports ani betbrain nie ma rozpisek buków na KSW.
Nie będę przecież 30 buków przelatywał ręcznie - potrzebuje rozpiskę (jak mecze w Livesports).
Ktoś poratuje?
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ze sportowego punktu widzenia ta walka jest wiadoma do przewidzenia, jednak patrząc na to co dzieje się z kursami czuć wałek na odległość, radze tą walkę odpuścić, jak pójdzie sporo kasy na Popka to walka zakończy się tak jak powinna czyli Pudzian przed czasem, grać po 700-800 zł na Popka ?prosimy o ksero kuponu
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Ludzie jak wy naprawdę gracie w stronę Popka to chyba bez kitu coś ciężkiego spadło wam na głowę. Przecież to jest niemożliwe, niewykonalne - jeżeli Popek to wygra to będzie jak szóstka w totolotka. Popek nie ma żadnych atutów po swojej stronie, tak naprawdę nikt nie wie na co stać gościa, który walczył kiedyś tam dawno temu. Pudzianowski jest silniejszy i przede wszystkim kondycyjnie to dwie różne galaktyki.
Nic nie mam o Popusia żeby nie było, ale bądźmy realistami.. Wpłaćcie te pieniądze dla potrzebujących zwierząt, dzieci zamiast dawać je za darmo bukowi. Pozdro.

Co do pozostałych zestawień to osobiście czekam najbardziej na walkę Kornika z Wrzoskiem, elektryzuje między nimi już od dłuuugiego czasu i to na pewno będzie ogień. Nie odważyłbym się typować tego starcia, chyba stać się tutaj może na prawdę wszystko i szansą na zwycięstwo widzę 50/50.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Lukbie kondycyjnie rzeczywiście Pudzian powinien być dużo lepszy, ale bardzo możliwe, że kondycja w tej walce nie odegra żadnej roli, bo walka może się skończyć błyskawicznie. I nie jestem przekonany, że Pudzian z tej dwójki jest tym silniejszym... Mariusz jest faworytem, ale nie widzę w nim wielkiego pewniaka. Popek to też wielki, silny chłop, który bić się potrafi i może akurat na początku walki uda mu się trafić.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ze sportowego punktu widzenia ta walka jest wiadoma do przewidzenia, jednak patrząc na to co dzieje się z kursami czuć wałek na odległość, radze tą walkę odpuścić, jak pójdzie sporo kasy na Popka to walka zakończy się tak jak powinna czyli Pudzian przed czasem, grać po 700-800 zł na Popka ?prosimy o ksero kuponu
Nie kazdy to dwuzlotowiec
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Jak już ktoś pisał wyżej jestem w szoku,że tyle ludzi gra na Popa.Nie ma sportowych argumentów ku temu a co do teorii spiskowych i szukania wałków to argumenty również za tym nie przeemawiają.Mario powinien wygrać w bardzo wyrażny sposób w 1 max 2 rundzie.Tarczować popek se może nawet i 10x5 ale każdy kto choć odrobine coś ćwiczy wie ,że to nie to samo.Dla mnie Pudzian to wygra i tym samym przedłuży swój pobyt w KSW a Popek będzie mial na to czas.Tak samo było przed wałką Silva-Pudzian.Hurra optymizm na mario gdzie doświadczenie go zmiażdzyło.Tak też powinno być w tym wypadku.
Pytanie do bardziej doświadczonych znawców.Co dorzucić do Pudziana warto?Mańkowski i zagranie przeciwko jewtuszce chodzi mi po głowie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom