>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
K 326

kurekq

Użytkownik
Mateusz Gamrot - Norman Parke 1 1.75 (unibet)
Mocno zaskakujący kurs na Mateusza Gamrota, które przez ostatnie 5 walk (no może poza Barnouim) był potężnym faworytem i w walce udowadniał, że tak jest w istocie pokonując swoich przeciwników bardzo wyraźnie.
A tu taki kurs. Po pierwsze polecam stawiać ten kurs dla spekulacji, jestem przekonany, że poleci mocno w dół, bo osób, które postawią na Gamrota na pewno kilka się znajdzie, a jakoś nie wyobrażam sobie, by ktoś widział w tych kursach okazje na Parke&#39;a.
Norman Parke to dobry, solidny zawodnik, ale tzw. &quot;nothing special&quot;. W kazdej płaszczyźnie jest dobry, typowy uniwersalny zawodnik MMA. W stójce może mieć lekką przewage nad Gamrotem, aczkolwiek nie koniecznie ze względu na ruchliwość Polaka. W zapasach przewaga Gamrota, na ziemi raczej też. Nie wiem kto i dlaczego kierował się takim kursem, ja spodziewałem się 1.30. Rozumiem, gdyby walka odbywała sie w UFC (to i wtedy spoedziewałbym się niższego na Gamrota, np 1.60), ale na Polskiej ziemi na pewno większym faworytem jest Mateusz Gamrot.
Oprócz argumentów czysto sportowych można przywołać tu dużą niepewność w podejściu Parke&#39;a - tak naprawde nie wiadomo jak podejdzie do tej walki, po zwolnieniu z UFC można było zaobserwować lekki regres formy. Jeśli nie przygotuje się na 100% i nie znajdzie w sobie motywacji, to z całą pewnością przegra. Wydaje mi się, że Parke odcina już kupny, dlatego proponuję stawiać na Gamrota zarówno spekulacyjnie jak i for value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
http://www.mmarocks.pl/popek-rak/popek-rak-treningu-u-roberta-zlotkowskiego-gala-ksw-39wideo

Na prawde ktos stawia pieniadze na popka po takim kursie? Na jakiej podstawie? &quot;bo musi&quot;? Nic nie musi. To tarczowanie z filmiku wyzej juz pokazuje na jakim poziomie jest jego stojka. On nic nie osiagnie w tym sporcie, a ta walka, jak i jego postac w KSW jest tylko po to, zeby i on i promotorzy natrzepali siana. Win-win.

Popek zastosuje taktyke Najmana i Ozdoby z walki z Burneika, albo pojda na wymiane, gdzie jeden lub drugi padnie. Zaden z nich nie jest obity, nie potrafia przyjmowac ciosow. Jak 120 kilowy typek zrashuje Popka wymachujac rekami to ten nie bedzie potrafil trzymac go na dystans lewym prostym, ani praca nog. Burneika pewnie nawet nie zrobi zadnego treningu pod ta walke.

To nie jest walka MMA, tylko loteria. Tu mozna cos zagrac for fun jesli kurs na jednego z nich bylby w okolicy 4.0-5.0.

Jest wiele innych pojedynkow na tej karcie gdzie mozna wygrac pieniadze. Za duzo czasu do gali zeby zabierac sie za analizy, ale kolega wyzej wylapal Gamrota po dobrym kursie. Wyzszy kurs i pewniejszy bet niz Popek.

Pozdro i polecam zaczac sie interesowac MMA, zanim ktos napisze post ze stawia grubo na Popka czy koksa
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Y 0

yuri_boyka

Użytkownik
Przecież Popek to inwalida. Niemożliwe aby uciekał po ringu przed Burneiką ponieważ sam się ledwo porusza. Kilka lujów na początku walki to wszystko na co go będzie stać.
 
K 54

korn85

Użytkownik
A ja tam ide grubo w Kite ???? dla mnie to pewniak wieczoru... W pierwszej walce z Bedorfem to Kita dyktowal warunki lecz jak sam powiedzial zbyt bardzo sie rozluznil i wyladowal na deskach. Kita to profesor.. Traktuje te walke bardzo powaznie. Trenuje nie z byle kim bo z Gustafssonem. Po prostu nie wiem co by sie musialo stac by Bedorf wygral te walke. Bedorf tragiczny na ostatnim KSW. Nie widze tutaj innej opcji jak zwyciestwo profesora. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Podajecie typy na popka bez żadnych argumentów , przestańcie bo ludzie tylko pieniądze przegrają popek zamiast ćwiczyć to sobie na koncerty jeździ i płytę promuje argument że popek musi to nie jestdobrze argument widziałem jak burneika uderza w worek i zmiecie popka , tyle co on cpal i pił nie odbuduje się tego w kilka miesięcy burneika to sportowiec i na pewno lepszy kondycyjnie a kurs na niego jest świetny więc ja w burneike wchodzę grubiej
dobrze pisze polac mu ) a z drugej strony to widze to tak Litwin ktory prowadzi styl zycia typu silka zdrowe jedzenie he steki ale normalny styl nie osmieszy sie raczej przed ludzmi i podlozy sie lub pokona go typek ktory jara blanty i bierze koks to bylo by upokazajce dla Burnejki przegrac z takim degeneratem
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Popek - Hardkorowy koks 1 1.67 (Unibet)
No dobra, to ja też dołączę do zabawy w typowaniu tej walki. ????
Stawiam na Popka z jednego prostego względu, Popek umie się bić, a Hardkorowy koksu nie. Popek wie jak uderzać, co to znaczy prawy, lewy prosty, mniej więcej jak wyprowadzić w miarę poprawne uderzenie. U Hardkora można było zaobserwować w jego walkach prosty fakt - nie ma pojęcia o sportach walki. Jak wyprowadza cios, to jest to stuprocentowy luj, ponadto ma bardzo mizerny zasięg i nie sądzę, by w jego uderzeniach była jakaś duża moc, mimo że oczywiście generalnie jest bardzo silny.
Tą walkę widzę tak - Hardkor rusza jak dzik na Popka, dochodzi do szalonej wymiany w której Hardkor otrzymuje cios na twarz, a że nie jest do tego przyzwyczajony, to robi coś głupiego w stylu odwraca się plecami i walka zostaje przerwana. ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
unchaineddd 30

unchaineddd

Użytkownik
Osobiście uważam, że nie ma sensu obstawiać Popek-Burneika za to widzę value w Pudzianie. Kurs 1,60 zachęca a wątpię żeby przeciwnik sprawił mu trudności. Przepaść w doświadczeniu.
 
K 0

kraks

Użytkownik
Po co tyle postow na temat Popka? Mysle ze zdecydowanie lepiej podyskutowac chocby o wygranej Tyberiusza Kowalczyka z Pudzianem bo i szanse IMO bardzo duze i kurs fajny
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Według mnie:
Wrzosek 1.53 8/10
Janikowski 1.18 9/10
Rodrigues 1.22 7/10
Pudzianowski 6/10
Khalidov 7/10
Kita 2.00 6/10
Wrzoska gram singlem grubo, Pudziana też singlem ale delikatnie, Khalidov, Janikowski i Rodrigues w ako, Kitę tak jak Pudziana.
Analizę dodam jakoś wkrótce, bo jeszcze będę się konsultował ze znajomym ogarniającym mma.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Kita będzie walczył jak coś z Michałem Andryszakiem, bo Bedorf jakieś operacje nogi. Mam nadzieję, że zaktualizują ofertę.
 
K 0

kraks

Użytkownik
Jak ktos ma jakis info albo ciekawe przemyslenia to wrzuccie cos na temat walki pudzian - tyberiusz. Ja poogladalem troche treningow, walk i wywiadow dotyczacych tyberiusza i wydaje mi sie ze moze pozamiatac pudzianem. Jego uderzenia wygladaja o wiele lepiej niz pudziana, do tego potrafi uzywac nog, a zwlaszcza kolan. Widac ze duzo wynosi z treningow z Bartkiem Batra i ciagle sie rozwija. A pudzian jak to pudzian, nie za bardzo slucha rad, rusza jak dzik i wali te swoje cepy. Pozniej puchnie i kaleczy parter. Jak to widzicie? Aktualnie kurs na Kowalczyka w okolicach 2,20
 
K 0

kecik

Użytkownik
Zdecydowanie pójdę w stronę Pudziana. Wg mnie kurs w okolicach 1.5-1.6 w dubelku czy nawet solo to ciekawa opcja. Proszę Cię z kim dotychczas walczył Tyberiusz...z Vaicickas&#39;em z rekordem 1-8, z kulturystą Szostakiem czy Czerwińskim z bilansem 8-13(z czego 4 ostatnie to porażki). Pudzian może i mega fighterem to nie jest i nie będzie, ale Kowalczyka powinien obskoczyć. Sam osobiście na Pudzianie się przejechałem, ale zdecydowanie odradzałbym granie na gościa co trenuje 2-3 lata MMA, również był StrongMan&#39;em i ma o wiele mniejsze doświadczenie niż Pudzian. Gdyby kurs byłby w okolicach 4.0 to można by pograć za jakieś drobne bo jak wiadomo to jest MMA - waga ciężka, gdzie jeden cios może ściąć z nóg.
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Nawet nie wiem jak to skomentować, byłem przed chwilą w punkcie stacjonarnym w Fortunie postawić zdarzenie Gamrot vs Parke za 1000 po kursie 1.6... ... ... komputer mielił i mielił zakład aż w końcu odrzucił go, zredukował max stawke do 176zł (sic!) oraz obniżył kurs do 1.5. Nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać ???? zdecydowanie nie polecam tego buka do grania za normalne stawki.
Mój typ na galę Gamrot.

Jeszcze podaj argumenty./Karciarz
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Zdecydowanie pójdę w stronę Pudziana. Wg mnie kurs w okolicach 1.5-1.6 w dubelku czy nawet solo to ciekawa opcja. Proszę Cię z kim dotychczas walczył Tyberiusz...z Vaicickas&#39;em z rekordem 1-8, z kulturystą Szostakiem czy Czerwińskim z bilansem 8-13(z czego 4 ostatnie to porażki). Pudzian może i mega fighterem to nie jest i nie będzie, ale Kowalczyka powinien obskoczyć. Sam osobiście na Pudzianie się przejechałem, ale zdecydowanie odradzałbym granie na gościa co trenuje 2-3 lata MMA, również był StrongMan&#39;em i ma o wiele mniejsze doświadczenie niż Pudzian. Gdyby kurs byłby w okolicach 4.0 to można by pograć za jakieś drobne bo jak wiadomo to jest MMA - waga ciężka, gdzie jeden cios może ściąć z nóg.
Tylko że to nie jest walka kickboxerska tylko mma. Mariusz nie będzie wchodził w wymiany tylko przy pierwszej lepszej okazji obali i przeleży. Pudziana nie był w stanie ubić w stójce różal czy Graham. Jak się okaże że Tyberian ma kondycję na 1 rundę czy nawet mniej to jego szanse moim zdaniem są malutkie na wygraną. Co by o pudzianie nie mówić obalać i leżeć na rywalu umie najlepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom