>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Którego bukmachera wybrać z MOJEJ LISTY ?

takon 37

takon

Użytkownik
Który waszym zdaniem bukmacher z wymienionych: betsson, betclic, expekt, pinnacle, unibet , williamhill ma najlepszą ofertę live? Czy można wskazać tylko jedngo faworyta? I drugie pytanie, którego byście wybrali pod względem weryfikacji a przede wszystkim wypłat ?
Będę wdzięczny za każdą opinię!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Który waszym zdaniem bukmacher z wymienionych: betsson, betclic, expekt, pinnacle, unibet , williamhill ma najlepszą ofertę live? Czy można wskazać tylko jedngo faworyta? I drugie pytanie, którego byście wybrali pod względem weryfikacji a przede wszystkim wypłat ?

Będę wdzięczny za każdą opinię!
Z tej listy co do LIVE to najlepszy był WilliamHill, ale w Polsce już nie zagramy u tego bukmachera. Natomiast wg mnie kolejny na liście jest Unibet, a następnie Expekt. Betclick ma dość słabą ofertę LIVE, z Betssonem to różnie bywa.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Z tej listy zdecydowanie WH miał fajną ofertę,ale tak jak poprzednik potwierdzam,że już nie da rady u nich zagrać.
Betssony,Betcliki śmiech na sali(limity dostałem po kilku dniach), Expekt bardzo uboga oferta live.
Expekt - 0 problemów z wypłatą,a WH ostatnio żądał dodatkowo rachunku prócz dokumentu tożsamości.
 
Do góry Bottom