>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Którego smartfona wybrać?

S 0

strzelec18

Użytkownik
Panowie mam pytanie do Was. Czy obecnie opłacalne jest inwestowanie oddzielnie w nawigację i telefon (smartfon)? Przyznam szczerze, że nie śledzę na bieżąco nowinek technicznych. Robię to co 3-4 lata, kiedy przychodzi mi wymienić telefon na nowy model. Pech chciał, że padła mi też nawigacja.
1. Czy kupowanie dwóch urządzeń ma dziś sens?
2. Czy model Nokia Lumia 520 jest według was ciekawą propozycją?
Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.
 
T 0

teacher

Użytkownik
Potrzebuję telefonu który by mi głównie służył do obstawiania kiedy jestem poza domem. Dużo osób polecało LG Optimus L9 . Cena jest przystępna ale może jest coś lepszego do kwoty ~600zł ?
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
znowu kupiłem smarfona i tym razem na pewno na dłużej. I dlatego, że to czysty android to musze go wyposażyć w ułatwienie życia. Jakie aplikacje sobie pobrać :?: chodzi mi najlepiej o te do sportu przykład z livesport, ale też i do korzystania z niego może macie coś wartego polecenia.
Za pomocne komentarze będę dawał repyty +3,
 
P 323

przemoks

Użytkownik
I koniecznie Adobe Flash Player wgrac ;) Do czego to chyba nie trzeba tlumaczyc ????
Edit: jeszcze Clean Master - aplikacja do czyszczenia telefonu ze smieci, zwalniania pamieci z niepotrzebnego shitu ;)
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
dobrze by było też by w dwóch zdaniach było napisane do czego ta aplikacja..

ten flashscore to widze to samo co livesports a to już mam, czy tam jest więcej wyników :?: porównywałeś to Dawczan :?:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
znowu kupiłem smarfona i tym razem na pewno na dłużej. I dlatego, że to czysty android to musze go wyposażyć w ułatwienie życia. Jakie aplikacje sobie pobrać :?: chodzi mi najlepiej o te do sportu przykład z livesport, ale też i do korzystania z niego może macie coś wartego polecenia.

Za pomocne komentarze będę dawał repyty +3,
jak jeździsz w trasę samochodem to Yanosik polecam. Ze sportowych to aplikacja futbol24 czy aplikacje bukmacherów
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
MobileMpk - rozkład jazdy komunikacji miejskiej z twojego miasta.
Latarka - wiadomo...
Allegro - dobra apka jak się robi zakupy. Nawet, żeby przejrzeć co tam ciekawego to się przydaję.
McD kupony, KFC kupony - kupony rabatowe do McD i KFC.
Twoje Kino - repertuar kin z twojego miasta
Payback pl - Jeśli zbierasz punkty to przyda się do sprawdzania na bieżąco ile masz punktów oraz aktywowaniu eKuponów.
Yanosik - coś jak GPS. Dodatkowo pokazuje gdzie stoją miśki. Parę razy tyłek uratował ;)
ZłapTaxi - Numery oraz cennik taksówek z wielu miast.
Shazam - apka do rozpoznawania piosenek.
Promocje w telefonie - gazetki aktualizowane na bieżąco z największych sieci sklepów w Polsce.
Ja mam telefon w Orange więc Mój Orange. Pokazuje stan kasy na koncie oraz wszystkie pakiety. Inne sieci też pewnie mają coś takiego.
To tyle z ciekawszych moim zdaniem. Ja do słuchania radia internetowego mam jeszcze WinAmpa. Wyniki sprawdzam sobie przez Operę więc apkami od sportu nie pomogę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ZłapTaxi - Numery oraz cennik taksówek z wielu miast.
Często nieaktualne cenniki itd...Ale jeśli ktoś kompletnie nie zna danego miasta a chce TAXI to może się przydać.
Yanosik - coś jak GPS. Dodatkowo pokazuje gdzie stoją miśki. Parę razy tyłek uratował
Apka dobra, ale warto wspomnieć, że trzeba mieć neta ciągle włączonego, żeby miało to sens.
Rzeczywiście o tym zapomnialem, jak ktos zbiera pkt to na biezaco mozna zbierac jeszcze wiecej dzieki kuponom z tej apki.

McD kupony, KFC kupony - kupony rabatowe do McD i KFC.
Z KFC to nie korzystalem...Ale z McDonalda to od dawien dawna nie było żadnych kuponow ???? Raz dali i koniec. A ta kfc aplikacja to jest oficjalna od KFC ? Bo wpisalem w markecie i pojawilo sie pare...Z której korzystasz ?
ten flashscore to widze to samo co livesports a to już mam, czy tam jest więcej wyników porównywałeś to Dawczan
szczerze mówiąc nie porównywałem...ale z opinii to lepszy chyba flashscore - ma m.in. mozliwosc dodawania danych lig turniejow dyscyplin do ulubionych czego livesport nie ma...Musisz zainstalowac i sprobowac, mnie flashscore odpowiada pod kazdym wzgledem. Nie mam zadnego ale...
jakdojade.pl --&gt; wpisujesz lokalizacje poczatkowa i koncowa i pokazuje Ci droge komunikacja miejska jaki bus lub ramwaj gdzie [przesiadka itd. Lokalizacja poczatkowa moze byc tez poprzez punkt w ktorym sie znajdujesz - namierza Ci gps.
youtube - to wiadomo co i jak.
No i komunikatory jeszcze - facebook i do tego jak chcesz pisac wiadomoci to musisz zainstalowac osobny facebook messenger. Przydatna sprawa. No i WhatsApp - tez komunikator. Znajduje Ci z ksiazki telefonicznej po numerze telefonu ludzi ktorzy mamja ta apke.
I koniecznie Adobe Flash Player wgrac
jak to jest z tym adobe ? Do kazdego telefonu mozna to wgrac ?bo jak pamietam mialem z tym troche problemu...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Apka dobra, ale warto wspomnieć, że trzeba mieć neta ciągle włączonego, żeby miało to sens.
Ciężko żeby było bez neta gdy pokazuje natężenie ruchu i aktualizuje gdzie stoją &quot;Niebiescy Panowie&quot;. Do lepszych map potrzeba ciągłego podłączenia do neta.
Z KFC to nie korzystalem...Ale z McDonalda to od dawien dawna nie było żadnych kuponow Raz dali i koniec. A ta kfc aplikacja to jest oficjalna od KFC ? Bo wpisalem w markecie i pojawilo sie pare...Z której korzystasz ?
Naroiło się tego od cholery ale moja jedna jak i druga aktualizuje kupony do sklepów. McD ma żółtą ikonkę z napisem McD gdzie literka c znajduje się w D. A KFC to czerwona ikonka i udkiem oraz napisem firmy. Teraz kuponów nie ma ale myślę, że po wakacjach coś się pojawi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
McD ma żółtą ikonkę z napisem McD gdzie literka c znajduje się w D.
To widzisz ja mam inną...Duża żółta litera M i tyle. I to chyba jest główna i oryginalna - ta moja ???? A w tym kfc niby jakies kupony widze, ale wszystkie wazne do 19.05 ?
Ciężko żeby było bez neta gdy pokazuje natężenie ruchu i aktualizuje gdzie stoją &quot;Niebiescy Panowie&quot;. Do lepszych map potrzeba ciągłego podłączenia do neta.
No tak, ale pytanie jeszcze ile tego neta taki yanosik ściaga ? Bo nie korzystalem, wiec nie wiem...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No tak, ale pytanie jeszcze ile tego neta taki yanosik ściaga ? Bo nie korzystalem, wiec nie wiem...
Dokładnie Ci nie powiem ale sam zazwyczaj jeździłem na najtańszych jednodniowych pakietach (100MB) i jeszcze cały dzień mogłem latać po necie po dotarciu na miejsce. Moim zdaniem nie żre dużo.
A co do oryginalnych czy nieoryginalnych apek McD czy KFC. Ważne, że aktualizują i działają bo korzystam czasem ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tym razem ja mam problem... ???? zainstalowalem tego cleanera - rzeczywiscie bardzo dobry ale cos musialem &quot;zepsuc&quot; bo naciskajac na filmik z youtuba np tu na forum po 1wsze sie nie otwiera a po 2gie wlacza mi sie karta w przegladarce i blad wczytywania...z aplikacja youtuba nic nie majstrowalem tylko tym cleanerem sie bawilem...ma ktos jakis pomysl?sypie reputa za pomoc :razz:
 
Do góry Bottom