>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Którego smartfona wybrać?

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Najlepiej napisz konkretnie jakiego telefonu szukasz bo wiadomo że każdy co innego preferuje, jeden potrzebuję telefon z co najmniej 4,3 calowym ekranem, dla drugiego 4 cale to już za dużo. ???? Najlepiej napisz jaki ma mieć system i konkretnie jaki rozmiar ekranu ma być.
Co do baterii, każdy standardowy smartfon wytrzyma maksymalnie 2 dni (może 3 jak się nic kompletnie nie będzie robiło), ale nastaw się raczej na to że jak używasz sporo telefonu to będziesz go musiał ładować praktycznie codziennie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Najlepiej napisz konkretnie jakiego telefonu szukasz bo wiadomo że każdy co innego preferuje
Pisałem o tym tochę w moim pierwszym poście.
Taki smartfon ma dzwonić, pisać smsy, sprawnie latać po necie, jeśli muzyka to przede wszystkim radio, darmowy GPS by sprawdzić drogę.
Zależy by nie mulił się i dość szybko latał. System to chyba najlepiej Android. Co do ekranu myśle, że 4 cale w zypełności wystarczy. Do aparatu dużej wagi nie przywiązuje lecz gdyby było 5 Mpix byłbym bardzo ucieszony. Ten smartfon nie będzie mocno eksploatowany. Kilka rozmów dziennie i smsów. Trochę latania po internecie by sprawdzić jakieś informacje, a nie siedzenie na necie do oporu. Zero gier.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Najlepszy w tej cenie będzie chyba Galaxy Ace 2, ale równie dobrze możesz zainteresować się którymś z tych modeli: Sony Xperia U, HTC One V, HTC Desire HD, Motorola Defy. Dwa ostatnie modele już może trochę stare ale w tym przedziale cenowym ciągle są konkurencyjne. Najlepiej poczytaj sobie recenzję i zadecyduj sam, ja bym tego Galaxy Ace 2 wziął ale każdy ma inny gust. ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Mi Ace trzyma 3 dni, ale wyłączam neta/wifi jak nie używam, tak to muzyka często słuchana i WiFi też.
Na baterii 1350, myślę nad 2700 jednak. Co radzita?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja zależy Ci przede wszystkim na baterii to pomyśl nad Motorolą RAZR Maxx, bateria 3300 mhz wystarcza nawet na tydzień co w smartfonie jest wynikiem więcej niż rewelacyjnym. Przy czym jest to dość mocny smartfon, a tak naprawdę jedynym dużym minusem jest to że ekran jest zrobiony w technologii PenTile.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
@sumada90 jeszcze bardzo dobry jest LG L9 i można go kupić za poniżej 1000zł i jest to o wiele lepszy telefon od wyżej wymienionych z tym że kosztuję trochę więcej niż przedział cenowy podany przez Ciebie. ????
 
F 0

freaxu

Użytkownik
Ja polecam w każdym razie coś z najnowszym androidem. Tak szerokiej funkcjonalności i możliwości rozszerzania o aplikacje nie widziałem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odzywałem się wcześniej. Skupiłem się po naradach nad Ace II ale ostatnio coś mnie ciagnie w strone Galaxy S Advance. Co powiecie o tym drugim?? Za 800zł można juz przebierać w ofertach. Czy to jednak dobry telefon?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
W cenie ok 800zł polecam LG L9. Sam posiadam od poltora miesiaca i bardzo polecam. Szukalem w cenie do 900zł i wybor padł na L9 i jest to w tej cenie najlepszy wybor. Duzy wyswietlacz 4,7cala, rozdzielczosc 960x540px, bardzo dobre kolory, szybki dwurdzeniowy procesor i ogolnie wszystko tak jak powinno. Dobra bateria i wykonanie. W tej cenie nic lepszego z duzym wyswietlaczem nie znajdziesz.
 
N 12

nipek

Użytkownik
W cenie ok 800zł polecam LG L9. Sam posiadam od poltora miesiaca i bardzo polecam. Szukalem w cenie do 900zł i wybor padł na L9 i jest to w tej cenie najlepszy wybor. Duzy wyswietlacz 4,7cala, rozdzielczosc 960x540px, bardzo dobre kolory, szybki dwurdzeniowy procesor i ogolnie wszystko tak jak powinno. Dobra bateria i wykonanie. W tej cenie nic lepszego z duzym wyswietlaczem nie znajdziesz.
Jak z baterią ? Ile trzyma czasu ?
 
adaszet 0

adaszet

Użytkownik
Ja jeszcze polecam od siebie HTC Mozart - telefon dla osób, których cenią sobie wytrzymałość, a jednocześnie funkcjonalność ???? Teraz dostał aktualizację do systemu WP 7.8, która wprowadza nieznaczne detale. Bardzo płynny system, jeszcze nie zdarzyło mi się, by się zawiesił ;) No i aluminiowa obudowa, bardzo wytrzymała. Można go wyhaczyć za ok. 750 zł
 
B 0

brown22

Użytkownik
Jak już to Samsung
Ja polecam Samsunga Galaxy S+, ale ostrzegam. Bo wyszła seria z uszkodzoną płytą główną.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dobra Panowie. Szmal: 500 PLN i chcę sobie kupic za ten szmal smartfona, który:
1. Śmiga fajnie internet.
I chyba tyle :cool: Ano. I może żeby był dotykowy. - Od kilku ładnych lat nie ogarniam za dużo w elektronice, więc chciałbym się Was - Kumatych poradzic. Znalazłem coś takiego i coś takiego by mnie pasowało:
Nie potrzebuje jakiegoś kozaka - tylko właśnie telefon ze średniej półki, który umili mi przemieszczanie się w zatłoczonej stołecznej komunikacji miejskiej. - Mój typ: Galaxy Ace S5830

Co polecacie? Może byc nowy jak i lekko używany.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie żartujcie Panowie z tymi cenami. Kto normalny pójdzie do sklepu i wybuli za telefon ponad 1000 zł? . Rozejrzyjcie się za lombardami w swojej okolicy, a kupicie smartfona za 30% realnej ceny. Ja ostatnio zakupiłem taki oto Soniak Xperia za 400 zł - nówka, gwarancja itd.. Cena w Plusie: 1100 zł ????
Także, wystarczy trochę pomyśleć i nie przepłacać bez sensu.
 
K 15

ksabi

Użytkownik
W cenie ok 800zł polecam LG L9. Sam posiadam od poltora miesiaca i bardzo polecam. Szukalem w cenie do 900zł i wybor padł na L9 i jest to w tej cenie najlepszy wybor. Duzy wyswietlacz 4,7cala, rozdzielczosc 960x540px, bardzo dobre kolory, szybki dwurdzeniowy procesor i ogolnie wszystko tak jak powinno. Dobra bateria i wykonanie. W tej cenie nic lepszego z duzym wyswietlaczem nie znajdziesz.
Samsunga Galaxy S II można znaleźć, tyle, że używanego. Właśnie na ten telefon będę polował, ale poczekam, aż ceny trochę spadną, a wg mnie stanie się to w niedługim czasie.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Dobra Panowie. Szmal: 500 PLN i chcę sobie kupic za ten szmal smartfona, który:
1. Śmiga fajnie internet.
I chyba tyle :cool: Ano. I może żeby był dotykowy. - Od kilku ładnych lat nie ogarniam za dużo w elektronice, więc chciałbym się Was - Kumatych poradzic. Znalazłem coś takiego i coś takiego by mnie pasowało:
Nie potrzebuje jakiegoś kozaka - tylko właśnie telefon ze średniej półki, który umili mi przemieszczanie się w zatłoczonej stołecznej komunikacji miejskiej. - Mój typ: Galaxy Ace S5830

Co polecacie? Może byc nowy jak i lekko używany.
Gystlik, używam tego modelu od prawie dwóch lat, jak chcesz jakieś szczegóły to podbij na priv. pozdro
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dokładnie, ja kupiłem na Allegro swojego LG 4X HD za 1250zł, a w Media Expert był LG L9 za... 1410zł czyli ten mój kosztowałby pewnie z 2k. ????
@Gystlik HTC Desire C albo właśnie Galaxy Ace, w tej cenie dwa najlepsze modele.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
A więc tak:
HTC Desire C: słabe zdjęcia, internet z flashem bardzo słabo śmiga, brak kodeków do filmów i ogólnie nieciekawie.
HTC HD 2: Bardzo dobra maszyna do internetu i filmów. 1 Ghz i ponad 4 cale ekranu. Tylko nie wiem co oznacza system Windows Mobile. - Telefon z wyższej półki.

Jednak największe wrażenie robi na mnie na tą chwilę Samsung Galaxy S I9000. - I do 500 PLN może złapię używanego aczkolwiek w dobrym stanie. Spora rozdzielczośc, więc dobry motyw dla internetu, są jakieś tam kodeki do filmów, video w HD, bardzo duży wyświetlacz - chyba 4.3 cala.

 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
HTC Desire C: słabe zdjęcia, internet z flashem bardzo słabo śmiga, brak kodeków do filmów i ogólnie nieciekawie.
Tylko że w tej cenie nic lepszego nie ma, Galaxy Ace wcale jakoś lepszy nie jest.
Miałem Galaxy S+ i ogólnie jest to dobry telefon, tylko że po kilku tygodniach u mnie zaczął się wypalać obraz. Tak samo miałem w dwóch poprzednich Samsungach, Wave i S7220. Najlepiej dołóż trochę i kup LG L9.
SGS ma tylko 4 cale.
 
Do góry Bottom