>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Który zakład online STS vs Fortuna?

A 0

asdff

Użytkownik
Witam, chciałem się dowiedzieć który zakład będzie lepszy do zakładów online, zdecydowałem się na jakiś polski i chyba już przy tym zostanę, nie chce zakładać kont na zagranicznych zakładach i zastanawiam się który byłby lepszym wyborem do stawiania online. :cool:
Czy ktoś ma konto w STS albo Fortunie? Proszę o opinie na temat tych zakładów . To będzie moje pierwsze konto w zakładach online i nie jestem jeszcze obeznany na ten temat proszę o wyrozumiałość. ;)
Proszę o każdą opinie na temat albo STS albo Fortuny.
Jeszcze chciałem zapytać czy jest sens zakładania tam kont czy lepiej już iść na Bet365 albo coś podobnego? Słyszałem różne opinie na temat tych zakładów szczególnie na STS.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;Proszę o każdą opinie na temat albo STS albo Fortuny.&quot;

Obie te firmy mają na tym forum FB swoje wątki w dziale z bukmacherami naziemnymi , czyli stacjonarnymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

matrix613

Użytkownik
pytasz czy sts czy efortuna? prosze jest i odp.
jestem tu i tu, tzn. gram zarówno w efortunie jak i w sts online...na ta chwile rekomenduje tobie efortune...dlaczego...poniewaz wyplaca kase w ciagu jednego dnia na twoje konto a nie jak konkurent krajowy patrz sts w przeciagu 14 dni...poniwaz efortuna odpowiada na kazde zapytanie emailowe a sts nie bo ma cie w dupie...sts moze ma nieco wyzsze kursy ale z tego co widze sa problemy z wyplata kasy a jest to dla mnie bardzo bardzo duzy minus tejze firmy...pozdr
 
J 5

jastov

Użytkownik
A dlaczego nie chcesz zakładać konta na zagranicznym buku ?Zakłady tam są wolne od podatków więc wygrane są znacznie wyższe. Na tę chwilę najlepszym bukmacherem na rynku jest Bet365 który nie ma sobie równych dlatego polecam ci zacząć właśnie tam
 
Do góry Bottom