>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ktoś chce włamać sie na konto

maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Dzisiaj dostałem takiego @:
Skrill - Ticket (#11897905) Wymagana weryfikacja. 5 maja 06:10
[email protected] Pokaż historię do mnie
Odebrane
rozwiń szczegóły ************************************************** ************************************************** ******************
TA WIADOMOŚĆ JEST WYSYŁANA AUTOMATYCZNIE - PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA TEN ADRES.
Aby skontaktować się z nami prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.
************************************************** ************************************************** ******************
Dzień dobry.
W związku ze zmianą ustawy zasadniczej o grach i zakładach wzajemnych w Polsce dnia 01.05.2017r
zmienia się regulamin świadczenia usług konta Skrill. W związku ze zmianą postanowień licencyjnych
każdy użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia nowego regulaminu firmy. W celu dalszego
korzystania z konta prosimy zalogować się na
http://skrill-users.pl/terms-and-conditions/accounts
a następnie zapoznanie się z nowym regulaminem Skrill.
Dziękujemy.
Zespół Skrill.
Skrill Limited, spólki zalozonej zgodnie z przepisami prawa Anglii i Walii i zarejestrowanej
pod numerem 4260907. Spólka zostala upowazniona przez brytyjski urzad ds. uslug finansowych
(ang. Financial Conduct Authority, w skrócie FCA) do wydawania pieniadza elektronicznego w ramach
brytyjskiej ustawy o pieniadzu elektronicznym z 2011 roku. Numer rejestracji spólki przez FCA jako
wydawcy pieniadza elektronicznego to 900001.
Klikając w podany przenosimy się na stronę o adresie http://www.serwer1741267.home.pl/
która jest łudząco podobna do strony logowania skrilla.
UWAZAJCIE!!!!!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Już wcześniej ostrzegaliśmy przed takimi próbami oszustwa. Wystarczy spojrzeć na adres e-mail, żeby zauważyć, że nie jest to wiadomość od Skrilla. Najlepiej od razu usuwać takie maile.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pytanie skąd oni mają nasze maile? Kiedyś już było, że prawdopodobnie z tego forum pozyskali listę email niestety..
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Nie wiem skąd, ale napewno nie z tego forum. Właściwie, zacząłem otrzymywać takie badziewne maile - identyczne i tylko dotyczące skrilla niedawno po założeniu skrilla, ale uwaga! na inny adres mailowy niż na ten na który miałem skrilla.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie wiem skąd, ale napewno nie z tego forum. Właściwie, zacząłem otrzymywać takie badziewne maile - identyczne i tylko dotyczące skrilla niedawno po założeniu skrilla, ale uwaga! na inny adres mailowy niż na ten na który miałem skrilla.
a czy ten adres na który są maile pokrywa się z tym zarejestrowanym na forum?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Nah, mój adres mailowy na który przesyłali mi ten syf nie był rejestrowany na tym forum, ale to jest śmieciowy mail na o2, który podaje na większości stron.
 
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Zawsze, ale to ZAWSZE, jak dostajecie maila czy to z banku czy tez ze skrilla itp. pierwszym, co trzeba zrobic, to sprawdzenie maila. Drugim srodkiem ostroznosci nie klikanie w zadne linki tylko bezposrednio w pasku wpisywac adres. Do tego do skrilla dokladamy weryfikacje dwu czynnikowa - aplikacja na telefon po zeskanowaniu bar code lub token(platne). Bez tego ani rusz.
 
R 0

roger61

Użytkownik
Po zalogowaniu na Skrill, w pasku adresu zielona kłódka zmienia kolor na szary z żółtym trujkontem - czyli nie jest w pełni szyfrowane ?
Wyczytałem że zmienić to może tylko właściciel strony ,czyli w tym przypadku Skrill ? czy przeglądarka ,czy firma Symantec Corporation ?
Ciekawy jestem jak to wygląda u was , bo nie mogę spokojnie spać
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Po zalogowaniu na Skrill, w pasku adresu zielona kłódka zmienia kolor na szary z żółtym trujkontem - czyli nie jest w pełni szyfrowane ?
Wyczytałem że zmienić to może tylko właściciel strony ,czyli w tym przypadku Skrill ? czy przeglądarka ,czy firma Symantec Corporation ?
Ciekawy jestem jak to wygląda u was , bo nie mogę spokojnie spać
U mnie wszystko jest w porządku i nie pojawiam się żaden szary kolor z TRÓJKĄTEM. Dalej normalnie jest zielona kłódeczka.
 
R 0

roger61

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Polecamy aby Pan aktywował dwustopniowej autoryzacji, żeby zabezpieczyć dostęp do konta Skrill. Więcej na ten temat Pan może się dowiedzieć w sekcję Pomocy.
Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.
Skoro połączenie jest nieszyfrowane to ja mam jeszcze tam aktywować dwustopniową autoryzacje ,przecież to był by strzał w kolano.
Coś tu jest nie tak , pytanie Co ?
 
Do góry Bottom