>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto chciał zostać piłkarzem?

rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Czy kiedykolwiek marzyliście o zostaniu piłkarzem? Graliście w jakiś klubach? Jeśli nie piłkarzem, to może jakimś innym sportowcem? Jak wyglądała wasza &quot;kariera&quot;? Piszcie, może powstać ciekawy temat!! :mrgreen: Zapraszam do wypowiadania się
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Tak chciałbym zostać piłkarzem. Grałem w Zgodzie Olszowa jako napastnik.

A tak na serio to najlepsze kluby europejskie nie wiedzą co tracą nie biorąc mnie do swoich szkółek :spokodfhgfh: :zy3ou: :zy3ou:

Ale mi sie niechce grac w klubie wiejskim i nigdy piłkarzem nie będę.

Jeszcze miałem napda by jeźdić na desce ale po upadkach i wykonaniu tylko raz poprawnego kickflipa zrezygnowałem
 
W 2

wislak

Forum VIP
tez grałem w Zgodzie jakis czas ;)

ogolnie to w Polsce sie marnuje mase talentow... u nas w okolicy np nie bylo dla rocznika 90 zadnych szkolek i klubow ani klas sportowych nawet ;/ byly dla 89 i 91 ale dla nas nie. ja glownie bylem rezerwowym jak wiekszosc z mojego rocznika, a mialem grac rok pozniej na pprawej pomocy ale sie okazalo ze sie rozpad klub ;p a tak to malo gralem chociaz raz caly mecz zagralem ???? teraz gram jeszcze mniej bo kontuzja doskwiera od poltora roku :zy3ou:
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Ja zaczynalem w Piascie Białystok tam gralem troszke czasu i przenioslem sie do Wlokniarza. Pozniej kilka turniejow. Wygralem miedzy innymi mistrzostwo szkol ponadgimnazjalnych. Trafilem do Jagielloni Białystok. Troche trenowalem i podczas szkolnego turnieju naderwalem sobie wiazadla krzyzowe, ale ze o tym nie wiedzialem to mimo bolu gralem dalej i tak je sobie dobilem. Mialem bardzo dluga przerwe i do pilki juz nie wrocilem.. Szkoda ze medycyna w naszym kraju jest na takim a nie innym poziomie moze cos by ze mnie bylo ;) Teraz gram jedynie dla przyjemnosci.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak się chce zostać piłkażem trzeba zapisać się do szkółki od najmłodszych lat.Ja zaczołem w wieku 15 zaczeło się na boisku szkolnym póżniej zapisy z kumpami : Wisła ,Juvenia,Wawel.Obecnie gram w Krakowskim klubie ligi okręgowej.
Jak to można nazwać jestem szczęśliwy bo sprawia mi to mega przyjemność i wychodzi na zdrowie.POZDRO
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Ja też chciałem zostać piłkarzem, czarującym sztuczkami i bajeczną techniką. Skończyło się na kilku występach w okręgowym klubie, z mego rodzimego miasta. Jednak, bardziej niż piłkarzem, zawsze, ze sportowców, chciałem zostać tenisistą lub fighterem MMA ... :jezora:
 
barket 0

barket

Użytkownik
Ja chciałem, ale z marzeń pozostała tylko gra 4 razy w tygodniu na sali ????
W sumie jeszcze nie wsztstko stracone, Ronal Cup czeka ????
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Moim zdaniem szkoda, że w Polsce nie ma żadnego w pełni profesjonalnego ośrodka szkoleniowego dla piłkarzy-talentów. Ministerstwo Sportu mogłoby coś takiego fundować, ale to tylko marzenia. Nie w tym roku i nie w tym państwie... ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak kazdy chlopiec chcialem byc pilkarzem.
Gralem w juniorskim klubie, ale po tym jak zlamalem noge na nartach przestalem grac w klubie,ale w pilke do dzis gram bardzo chetnie,na wf-ie,boisku czy z kumplami na hali.
Mysle ze dosc dobrze gram na kazdej pozycji i bym sie nadawal do kazdego z polskich klubow. :jezora:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja juz od najmłodszych lat latalem za piła po 2-3 godziny :p.Grałem w klubie 5 lat Hutnik wawa moze ktos zna :p.Lecz klub sie rozpad potem znów za dużo grałem w piłe + rower i sie dorobiłem &quot;martwica kości piszczelowe&quot; juz to takie ostatnie stadium jesli mozna by tak powiedziec .Narazie raz w tygodniu wycchodze na piłe mam andzieje ze nie długo powroce do formy.Choc pilkarzem nie zostane :p troche żaluje ale takie życie.Teraz zamiarzam być trenerem :p
 
E 0

edson91

Użytkownik
Ja grałem w 3 ligowym zespoole dolcan ząbki. Grałem w roczniku 89 i juz w wieku 16lat miałem zagrac w 2 składzie dolcanu i coo....... na treningu ku**s wjechał mi od tyłu odnowiła sie kontuzja długa kuracja nic nie mogłem robic prze pol roku do piłki juz wiecej nie wrociłem i do dzis mam zal ze nie mogłem dalej sie rozwijac piłkarsko.. ale takie jest zycie ;/ teraz gram rekreacyjnie :zy3ou:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ja też chciałem zostać piłkarzem, czarującym sztuczkami i bajeczną techniką. Skończyło się na kilku występach w okręgowym klubie, z mego rodzimego miasta.
I tyle ;) Arkonia Szczecin :mrgreen:
 
goolman 0

goolman

Użytkownik
ja nie chciałem zostać piłkarzem, ale za to trenowałem hokej na lodzie ???? niestety brak czasu zmusił mnie do wyboru - nauka albo sport. Wybrałem naukę i....... nie żałuję! ;)
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
a ja chcialem i &quot;zostalem&quot;
od mlodych lat gralemw pilke w druzynie niegdys Zootechnik Kołbacz obecnie Fagus Kołbacz
trampkarze, juniorzy, seniorzy - A klasa, okregowka, 5 liga
byla rowniez 6 miesieczna przygoda w Gryfie Kobylanka
a obecnie znow trenuje i wracam do gry w Fagusie Kołbacz ktory spadl z 5 ligi wiec teraz okregowka a juz 4 sierpnia zaczynamy nowy sezon od wyjazdowego spotkania do Erhle Dobra Szczecinska
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Ja juz od najmłodszych lat latalem za piła po 2-3 godziny :p.Grałem w klubie 5 lat Hutnik wawa moze ktos zna :p.Lecz klub sie rozpad potem znów za dużo grałem w piłe + rower i sie dorobiłem &quot;martwica kości piszczelowe&quot; juz to takie ostatnie stadium jesli mozna by tak powiedziec .Narazie raz w tygodniu wycchodze na piłe mam andzieje ze nie długo powroce do formy.Choc pilkarzem nie zostane :p troche żaluje ale takie życie.Teraz zamiarzam być trenerem :p
heh sie zna Narew Hutnik dwa bratanki ^^

PS pamietam jak kiedys na mecz Narwi przyjechalo 3 kibicow Z Hutnika i dolaczylo do nas do klubu kibica :spokodfhgfh:
 
emile 16

emile

Użytkownik
o piłce noznej nie myslałem powaznie, poprostu lubiłem grać i zawsze grałem np na zawodach 1 sklad itd do tej pory tak jest, miałem przygode z deskorolka szło mi fantastycznie po 6 miesiacach jazdy umiałem tyle co inni po 3-4 latach. Na pewnym skate jamie miałem 3 miejsce i best trick [b/s flip z 5 i flip przez funbox na plaskie]. ale jakos zajawka przeminela ... a w piłke gram dalej. ????
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Ja gram w takim małym klubie koło mojej miejscowości.Na dziś dzień jest to liga powiatowa lecz w przyszłym sezonie będzie A klasa ????
Gram na pozycji prawy/lewy obronca obojetne mi to ;-) lub pomocnik
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja grałem chwile w klubie,ale zrezygnowałem bo mi sie nie chciało tracic całej soboty na wyjazdy.Grywałem na środkowej pomocy i czaasem na stoperze.Na ten sezon miałem przejsc do Nafty Jedlicze(2 liga juniorow) ale tam wyjazdy do Przemysla itp to jeszcze dłuższe i na tym chyba sie zakonczy moja piłkarska kariera :p
 
Do góry Bottom