>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kto gra na under/over

J 3

jogurt78

Użytkownik
Witam , mam pytanie do ludzi co graja under/over , ogolnie chodzi czy wychodzą na tym, i co myslicie zeby wybrac 2 druzyny i grac na nich under/ over 2.5, i to na progresje
 
M 0

me001

Użytkownik
sadze ze dobra opcja jest granie under 2.5 w lidze francuskiej tam czesto sa wyniki z taka linia, nie wiem czy zespol czy wszystkie spotkania ale ja podobnie myslalem
 
michal6393 3

michal6393

Użytkownik
długo tak na progresji nie pograsz
progresje najlepiej się gra na 1 mecz z wynikiem remisowym
poczytaj o tym w dziale systemy
 
J 3

jogurt78

Użytkownik
no widzisz, a ja slyszałem ze wcale nie jest najlepsza progresja na remis, chociaz sam to gram , na auxerre i everton. O progresji na remisy to wiem o co chodzi tylko szukam kogos kto mi powie wiecej o tym under/over
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
sadze ze dobra opcja jest granie under 2.5 w lidze francuskiej tam czesto sa wyniki z taka linia, nie wiem czy zespol czy wszystkie spotkania ale ja podobnie myslalem
jasne ..
FRANCJA
z 1 Ligi
na 20 ostatnich spotkań 11 zakończyło się z wynikiem + 2,5 [OVER]
z 2 ligi
na 21 ostatnich spotkań 11 zakończyło się z wynikiem + 2,5 [OVER]
Na przyszłość proponuje poprzeć jakimiś danymi &quot;albo być pewnym&quot; tego co się pisze ..
Pozdrawiam
co do grania na dwie drużyny jeśli mowa o AKO to Bankrut na 101%
jeśli mowa o 2 progresjach to gratuluje super budżetu bo bez kilku Kafli bym tego nie tykał tymbardziej że kury na under są w granicach 1,5 i dla przykładu progresja z 4 poziomem i stawkami *3 by miało to jakiś zysk i łatwo się liczyło
1 :
50 x 1,5 = 75 // wtopa
150 x 1,5 = 225 //wtopa
450 x 1,5 = 675 //wtopa
1350 x 1,5 = 2025 // w przypadku wygranej mamy 25 zł na czysto jak wtopimy to 2000zł w plecy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 85

aksior

Użytkownik
jeśli progresja to tylko na overy ???? . śmiało można złapać kursy w granicy 2 albo 1,9 najlepiej grac na live- widzisz wówczas czy drużyny grają ofensywnie czy defensywnie. jeśli masz kapitał na co najmniej 8-9 kroków to śmiało można zaczynać ???? Opłacalne jest wygrywanie na powyżej 4-5 kroku ???? bo ako wówczas wychodzi ponad 3zł (zależnie od kursów) i Zaczynając np od 2,3 zł. Jeśli nie masz kapitału min. na 8-9 zagrywek- możesz sobie darować. Bumkacherka to jedna wielka niewiadoma- raz wchodzi innym razem nie, a jeszcze innym dostajesz niemal zawału serca gdy psv strzela w 93 min gola na over ???? 2:1 i zostało 15 sek do gwizdka ????
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
Najwięcej overów jest w niższych ligach angielskich. Drużyny najpewniejsze moim zdaniem do tego typu gry to Peterborough, Sheffield W, Crewe Alexandra, Norwich, Luton, Kiddeminster
 
A 85

aksior

Użytkownik
Nie ma zasady i nie ma konkretnej ligi- chociaż faktycznie np w 2-4 angielskiej pada dość dożo over-ów. progresją na over jak pisałem trzeba mieć zabezpieczenie na min 8-9 kolejek. generalnie jest to obecnie najlepszy sposób gry na którym dodatkowo i dla zabawy wyciągam sobie miesięcznie 800-1500 zł. - bez spinki. Jeśli ktoś ma dobrą skuteczność może łączyć 2 mecze overowe. Podstawa to dobra analiza, ale przede wszystkim dobry&quot;nos&quot;.
Jeśli słabsza skuteczność można spróbować na over o kursie min 1,8
1 2,50
2 8,13
3 20,78
4 48,26
5 109,92
6 248,83
7 561,57
Ale wiadomo zyski wówczas są nie wielkie, jednak zwiększona jest szansa trafienia overa ???? I w tym przypadku trzeba być naprawdę osłem albo mieć totalnego pecha żeby nie umieć w 7 krokach ustrzelić overa ????
jeśli ktoś ma czas na oglądanie wielkiej ilości meczy live- to opłaca się grać na over 3,5 gola. Jednak trzeba oglądać dużą ilość meczy i umieć dostrzec zespoły bardzo ofensywne. Bowiem to właśnie w takich meczach- nastawionych na ostrą ofensywę pada dużo goli. I jest ciekawe widowisko jak drużyny oddają cios za ciosem i kąsają ???? osobiście wg mnie granie overów to najlepszy sposób gry. I fajnie że ktoś założył wątek bo może znajdzie się ktoś kto ma swoje spostrzeżenia albo metody z tym związane
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
1 2,50
2 8,13
3 20,78
4 48,26
5 109,92
6 248,83
7 561,57
Problem taki jak w każdej progresji.

Przy 7 kroku trafiasz kurs 1.8 i masz 1010 zł wygranej, czyli na czysto jesteś 10 zł. Żeby wyciągnąć miesięcznie to 800 zł trzeba zamknąć masę progresji. To oznacza wiele spotkań i tu czai się ryzyko długiej serii underów.

W sumie to 7 kroków kosztuje 1000 zł i nie skusiłbym się ciągnięcie takiej progresji dla tak niskiego zysku. Wolałbym już grać płaską stawką i liczyć na wysoką skuteczność.

Jeśli jesteś w stanie miesięcznie wyciągnąć od 800 do 1500 zł w ten sposób to mnóstwo pieniędzy przechodzi Ci obok nosa.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Bludek - ja głownie gram 2 mecze 1,7-2,0 najczęściej 2 overy jako ako czasami over+under (rzadziej). Tu już trzeba mieć większą skuteczność. Staram się utrzymać ako w granicy 3 i grać progresją x2 (na pomnożenie stawki poprzedniej). ten 2 sposób przedstawiłem jako bardziej bezpieczny- dla ludzi którzy boją się gry 2 meczy jako ako. Nie jest możliwością nie trafić na 7 -8 kolejek overa ???? kiedyś grałem tym sposobem -tj. na 1,8 i stawiając tak jak podałem wyżej. I z tego co pamiętam nigdy nie doszedłem - do 6 progu (kilka razy miałem 5 próg). Wygranie może nie sa wielkie ale niemalże pewne ???? Zaczynałem od zrobienia kilku zł na 1 etapie progresji. czasami wieczorem typowałem a w dzień podczas pracy na 3 min logowałem sie na www żeby postawić meczyk. W ten sposób mając wytypowane mecze można zamknąć czasami 2-3 progresje dziennie. np do 2-4 poziomu. to wersja dla mniej odważnych- pewniejsza ale jak widać i zyski są mniejsze ???? I naprawdę trzeba być cymbałem żeby nie trafić overa raz na 7 strzałów ???? Bo statystycznie najczęściej zakończy się to między 1-4 strzałem.
Przy 2 meczach jest trochę trudniej- 2 razy byłem na 7 progu. czyli mogłem wiele stracić! Ale gram za $ wypracowaną na takich właśnie metodach gry- czyli nie za swoją ???? swoją wypłaciłem i nadwyżki wypłacam regularnie- a gram za kaskę ugraną i wyznaję zasadę- łatwo przyszło, łatwo poszło. Nie satysfakcjonuje mnie 200-300 zł miesięcznie tylko min. kilka - kilkanaście stów. zeby miec na teatr, koncerty, jakąś elektronikę itp.
teraz lekko gram over 3,5 - gdzie kursy są świetne- lekko bo za małe stawki i raczej płasko n pykam, obserwując kursy, rynek, mecze. kursy są super a są mecze i ligi gdzie pada dużo goli. Bo powiem tak- na początku interesowało mnie 10 zł zysku dziennie, potem więcej i więcej. teraz te powiedzmy min 800 miesięcznie tez już staje się mała sumką ???? Apetyt rośnie w miarę wydatków i potrzeb. I szukam sposobu na większe zyski.
Dlatego uważam że fajnie że powstał temat under/over - może znajdę nowe natchnienie albo ktoś mi podsunie gotowe lepsze rozwiązanie niż korzystam z dotychczasowego ???? także zapraszam do wspólnej debaty!
 
A 85

aksior

Użytkownik
tak dla zabawy za 30 zł Bari-Inter M. over 3.5 - 2,95 zł
oglądałem ostatnio mecz Interu z znakomicie wg mnie grającym Palermo. 2:0 do połowy dla palermo, po czym po opierd...u w szatni inter grał akcję za akcją-narażając się na kontry palermo. Pomimo kontr i niewykorzystanego przez palermo karnego zdołali wyciągnąć wynik na 3:2. Napastnicy dwoili się i troili, a podania szły z obrony odrazu na atak, pomijająć drugą linię. Bari to słaby przeciwnik- do spadku z tabeli, ale czasami coś tam uszczknie w golach. Myślę że dzisiaj inter spokojnie 3:1 (ps. na over 2,5 jest kurs 1,75)
 
J 3

jogurt78

Użytkownik
witam witam , niechce zakładac nowego watku wiec mam do was pytanie, wiem ze juz pytałem o to ale nie uzyskałem wystarczajacych informacji.
Jaki bukmacher ma zakłady na czerwona kartka czy bedzie czy nie. Wiem ze ma je bet-at-home 1.20 na lige włoska hiszpanska angielska niemiecka. Ma tez czasami expekt i bwin ale to na wybrane mecze, a bet-at home ma rególarnie co kolejke. Znacie takiego buka co ma na to zakład
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Polecam tą stronkę KLIK wybierasz interesujący Cie mecz , klikasz &quot;all odd&quot; dalej klikasz &quot;more bets&quot; i potem rozwijasz zakładkę &quot;view all markets&quot; i tam masz wszystkie zakłady jakie są dostępne na dane spotkanie , i duża ilość bukmacherów wraz z kursami jakie oferują na dane spotkanie.
edit // o właśnie to co bludek napisał ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
wybierasz mecz i klikasz przy nim all odds &gt; more i view all markets

na dole będziesz miał: Other i tam znajdziesz: Sending Off In Match

im bliżej meczu tym, większa ilość bukmacherów może wystawiać takie zakłady.
 
J 3

jogurt78

Użytkownik
&quot;Istnieje również typ na under/over 2 bramek. Jeżeli nie ma „połówki” w zdarzeniu wtedy nasz typ jest wygrany (w przypadku overa) tylko wtedy, gdy padną 3 bramki. W przypadku 2 bramek otrzymujemy zwrot postawionej stawki. Jak wcześniej wspomniałem ustalone granice mogą być znacznie większe, mowa np. o koszykówce. Tutaj mamy sumy punktów sięgające nawet 200 punktów. Jeśli gramy np. over 201,5 punktu w meczu Utah – Lakers wygrywamy tylko wtedy, gdy obie drużyny rzucą więcej jak 201,5 punktu, czyli 202 i więcej. W przypadku 201 punktów lub mniej zakłada jest przegrany.&quot;

Widzialem takie cos na bet365 i własnie sie zastanawialem o co chodzi z tym 2 i 2.5 , myslałem ze to łan ch.j
Czyli jak powiedzmy postawie na 2 bramki 10 zł to jak beda 3 gole to wygram, 2- zwróca mi kase, 1 lub mniej przegram??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czyli jak powiedzmy postawie na 2 bramki 10 zł to jak beda 3 gole to wygram, 2- zwróca mi kase, 1 lub mniej przegram??
Tak jak napisałeś. Jeżeli postawisz OVER 2 (lub UNDER 2) to przy dwóch bramkach w meczu będziesz miał zwrot całej stawki.

Tylko nie pomyl tego z z zakładem &quot;Powyżej 2, 2.5&quot; bo to inny rodzaj zakładu. Gdzie w wypadku dwóch goli połowa stawki będzie zwrócona, a druga połowa przegrana.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tu masz wykaz kursów z jednego, przykładowego meczu ligi walijskiej z poprzedniej kolejki:
http://www.betexplorer.com/soccer/wales/welsh-1st-league-2010-2011/matchdetails.php?matchid=6648424
tu to samo dla jednego z meczów ostatniej przed zimową przerwą kolejki w 1.lidze Austrii:
http://www.betexplorer.com/soccer/austria/austrian-2nd-league-2010-2011/matchdetails.php?matchid=6644341
a tu dla ligi węgierskiej:
http://www.betexplorer.com/soccer/hungary/hungarian-1st-soproni-liga-2010-2011/matchdetails.php?matchid=6654007

Sam więc widzisz, że te ligi są bogato reprezentowane w ofertach firm bukmacherskich... a ponadto google nie boli ????
Pzdr.
edi8
.
 
Do góry Bottom