>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto jest aktualnie w najlepszej formie na forum

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam..zkladam ten temat poniewaz chce aby kazdy sie wypowiedzial wg niego kto w obecnej chwili z typerow jest w najlepszej formie. Podajemy z kazdego działu. Ilość typerów dozwolona.

Ja zaczne : Almighty, Elit_Typer
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dokładnie piątek udany , sobota już nie mam nadzieję że Niedziela znów będzie udana ????
Jak dla mnie Alex , almighty oraz vice verca no i Filip and Fox :]
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie bo JA :!::!: Zapraszam to mojego tematu ????
zal mi cie.Chyba wpadles w łądne samouwielbienie...boze.
Troche skromnosci.Ale tylko prawdziwi typerzy taka ceche posiadaja , bo znaja swoja wartosc!! zapamietaj te słowa.

sory za OT
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nie bo JA :!::!: Zapraszam to mojego tematu ????
zal mi cie.Chyba wpadles w łądne samouwielbienie...boze.
Troche skromnosci.Ale tylko prawdziwi typerzy taka ceche posiadaja , bo znaja swoja wartosc!! zapamietaj te słowa.

sory za OT
no troche przesadzil, ale niezle mu idzie, fajnie gra u/o w kosza, lubie zagladac do jego tematu
a co do typerow w najwyzszej formie, to do duetu Alex76 i Filip_r2, nikt nie ma startu ;)
 
C 0

cr7

Użytkownik
Miałem przerwe wiec nie wiem za bardzo jak innym idzie. Może ktos sie wypowie kto aktualnie najlepiej typuje ???? :?:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam..zkladam ten temat poniewaz chce aby kazdy sie wypowiedzial wg niego kto w obecnej chwili z typerow jest w najlepszej formie. Podajemy z kazdego działu. Ilość typerów dozwolona.
Ja zaczne : Almighty, Elit_Typer
Niezły smalec... znaczy żart co do Elit_ Typera... Ale to moja opinia. Temat odświeżony to tak mi się napisało...
 
Do góry Bottom