>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto kontroluje bukmacherów?

S 1

stres

Użytkownik
Mam pytanie, kto czuwa nad tym abyśmy nie byli oszukiwani przez Buków? Czy EGBA tym sie zajmuje? (Nie odpowiadają na moje maile-wiec nie wiem czy zajmują się klientami, czy ich zadaniem jest tylko promowanie firm bukmacherskich). Do jakiej organizacji można zaskarżyć przekręty bukmacherów?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie napisałeś na dokładnie kogo chcesz się skarżyć. Na jakiego buka. Ale najlepiej zacząć od SBR. A jak nic nie da to do tego podmiotu który wydał licencje bukowi.
 
S 1

stres

Użytkownik
zagralem zaklad live w trakcie meczu lech-nancy przy stanie 1:1 na to ze lech bedzie wygrywal do przerwy. zaraz po zlozeniu zakladu padl gol. zaklad byl uznany, byl w zakladce &quot;w trakcie&quot;. zaklad byl za 50 zl przy kursie 4.25 (lub podobnym). gdyby byl przegrany na bank pieniedze by mi wcielo, ale ze zostal on wygrany expekt zwrocil mi 50 zl i zaklad wcielo. zostal on nawet usuniety z historii zakladow (wiec traktuja jakoby nawet nigdy takiego zakladu nie bylo, gdyz jak anulowano wczesniej jakies zaklady to zawsze one byly w sekcji &quot;historia&quot;. -----widac jak straszzny kant probuja zrobic. co moge na to poradzic? ... nawet kit wciskaja z tlumaczeniem tego. najpier odpisali ze zaklad zlozony po rozpoczeciu spotkania zostal- ztym ze to zaklad live, a istota tych zakladow jest granie w trakcie spotkania. potem ze zaklad byl za dluugo dostepny--- a to gowno prawda bo caly czas sledzilem to na zywo i bylo odrazu blokowane. caly czas inne bajki. na pytanie dlaczego nie ma zakladu w historii zakladow---wogole mi nie odpowiadaja. CO PORADZIC?
EXPEKT ---NIE POLECAM!
Chcialem skarzyc expekt.com za ten przekret... ale po kilku dniach walki chyba mi sie udalo... nie wiem tylko czyja to zasluga-byc moze EGBA mi pomogla.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cyrk ze strony Expekt jednak nie masz zadnych dowodów na nich, będą sie trzymać że zakład był postawiony po fakcie i tyle z tego będzie
 
U 0

untraceable

Użytkownik
heh panowie/panie nie myslicie chyba ze oni potrzebuja oszukiwac,mysle ze wystarczajacy $ ottrzymuja za prowadzenie takich firm,

stres miałes juz taki przypadek wczesniej,tzn zostałes naciagniety badz tez w inny sposób oszukany??
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
dlatego ja powtarzam i powtarzać bedę do końca moich dni. BET-AT-HOME

Żadnych przekrętów,żadnych usuwanych zakładów, żadnych blokad kont. Może i słaby live ale jak wygrasz to nie musisz sie martwić zamknięciem konta ani innymi cyrkami jak w expekt albo bwin itd. W BET-AT-HOME ZASADA JEST PROSTA WYGRYWASZ=WYPŁACASZ I NIE MA STRESU. Bet-at-home jako jeden z nielicznych bukmacherów jest uczciwy w 100%
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Popieram chciałem grać w innych bukach bo niekiedy mała oferta na zakłądy inne jak 1X2 ale już 2 rok gram w BAH co prawda przegrałem bardzo dużo kasy ale buk uczciwy bardzo uczciwy nie robi wałków jak kolega wyżej napisał Wygrywasz=Wypłacasz
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
bet365 tez jest wporzadku, raz nawet na live zlapalem gola jak padal perfidnie a i tak nie bylo problemu nigdy, gram tam od zawsze obrot duzy a nigdy nie mialem zadnej niemilej akcji
ale jaki buk jest jaki to temat na inny temat ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
raz sie naciałem w bet365. Zasada była prosta wpłacam 100zł i dostaje 100zł ale musze obrócić to 3 albo 5 razy, po kursie 2.0 Ok obracam i okazało sie,że kurs 2.0 musi być w sionglu nie mogą być kombinacyjne zakłady. Przed wpłata dostałem nawet od nich maila dot. promocji i napisali,żebym pamiętał o kursie 2.0 ale moim zdaniem powinni jasno i klarownie napisać,że chodzi o kurs 2.0 w singlach bo niby skad miałem wiedzieć,że aż takie trudne wymagania mają, a ja głupi nie dopytałem i 100zł w plecy. Ponadto Poprosiłem o regulamin tej promocji Pani Anna. B na live chacie stwierdziała,że jest to stara promocja i już nie mają regulaminu powiedziała,że teraz jest nowa promocja wpłacasz 100zł dostajesz drugie 100zł i można to obrócić po kursie 2.0 W ZAKŁADACH KOMBINACYJNYCH.Chamstwo
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
dlatego ja powtarzam i powtarzać bedę do końca moich dni. BET-AT-HOME

Żadnych przekrętów,żadnych usuwanych zakładów, żadnych blokad kont. Może i słaby live ale jak wygrasz to nie musisz sie martwić zamknięciem konta ani innymi cyrkami jak w expekt albo bwin itd. W BET-AT-HOME ZASADA JEST PROSTA WYGRYWASZ=WYPŁACASZ I NIE MA STRESU. Bet-at-home jako jeden z nielicznych bukmacherów jest uczciwy w 100%
Słowa w 500 % trafne !! kolega zapomniał dodać i szybkiej !!!! i miłej obsłudze klienta !!!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
raz sie naciałem w bet365. Zasada była prosta wpłacam 100zł i dostaje 100zł ale musze obrócić to 3 albo 5 razy, po kursie 2.0 Ok obracam i okazało sie,że kurs 2.0 musi być w sionglu nie mogą być kombinacyjne zakłady. Przed wpłata dostałem nawet od nich maila dot. promocji i napisali,żebym pamiętał o kursie 2.0 ale moim zdaniem powinni jasno i klarownie napisać,że chodzi o kurs 2.0 w singlach bo niby skad miałem wiedzieć,że aż takie trudne wymagania mają, a ja głupi nie dopytałem i 100zł w plecy. Ponadto Poprosiłem o regulamin tej promocji Pani Anna. B na live chacie stwierdziała,że jest to stara promocja i już nie mają regulaminu powiedziała,że teraz jest nowa promocja wpłacasz 100zł dostajesz drugie 100zł i można to obrócić po kursie 2.0 W ZAKŁADACH KOMBINACYJNYCH.Chamstwo
z tego co ja sie orientuje to nie chodzilo o granie kursu &gt;2,0 w singlach tylko o to ze kazde zdarzenie na kuponie ako musi miec kurs powyzej 2, wiec jak np grales dubla 2,1 + 1,7 to juz nie byl zaliczany do obrotu promo
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
W sumie na jedno wychodzi al;e problem polegał na tym,że mnie nie poinformowali,że chodzi o kurs 2.0 dla jednego zdarzenia i nie można grać kilka meczy po kursie 1,3+1,2+1,35 co by dawało kurs ogólny ponad 2.0. A co więcej nawet regulaminu promocji nie mogłem zobaczyć to już było chamstwo.
 
Do góry Bottom