>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
CZAS PODLICZYĆ MIESIĄCE LIPIEC-SIERPIEŃ:
KUPONÓW ZAGRANYCH: 23
KUPONÓW TRAFIONYCH 17
KUPONÓW PRZEGRANYCH 6
Myślę ,że sporo osób grających ze mną przez te dwa miesiące jest na ogromnym plusie. Zachęcam do dalszego śledzenia moich typów. Mile widziany komentarze najlepiej pozytywne ,ale krytykę też przyjmuje na klatę, Jeśli chodzi o reputację to tak jak widzimy w sygnaturze motywacja kluczem do sukcesu,jeżeli nie sprawia wam to kłopotu to nie zapominajcie :grin: .
Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 127 Bukmacher Unibet
Dimitrov - Sugita (over 18.5 gema) kurs 1.29
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec typ 1X kurs 1.28 ✅
Górnik Łęczna - Stal Mielec typ 2X kurs 1.49 ✅
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 138 Bukmacher Unibet

Johnson - Berlocq (over 18.5 gema) kurs 1.32 ✅
Stal Mielec - Pogoń Siedlce typ 1X kurs 1.28 ⛔ (Stal wygrywała 2-0 a niestety przegrała 2-3)
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza typ 1X kurs 1.20 ✅
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 141 Bukmacher Unibet

Liverpool - Arsenal typ 2X kurs 1.76 ⛔

(Ten typ gram bardzo grubo ,ponieważ w drużynie Liverpoolu zabraknie czołowych zawodników takich jak: Lallana,Coutinho,Clyne.Ostatnio Arsenal przegrał swój mecz z Stoke ,myślę że ten mecz powinien pobudzić zespół z Londynu i przywieść z Liverpoolu nie tylko remis a odnieść zwycięstwo na pewno ich na to stać. Jeśli chodzi o skład i ławkę to według mnie Arsenal zdecydowanie przeważa dla bardziej lubiących ryzyko proponuje typ na Arsenal po kursie 3.55.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 142 Bukmacher Unibet

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin typ 2X kurs 1.95 ⛔

Kolejny mecz na który chciałbym zwrócić uwagę.Legia podejmuje na własnym stadionie Zagłębie. W Legii zabraknie kluczowych zawodników takich jak: Radovic,Czerwiński,Pazdan,Niezgoda,Guilherme prawdopodobnie też Sadiku i Nagy. Więc legia można powiedzieć że wyjdzie na ten mecz w bardzo ograniczonym składzie. W Zagłębiu zabraknie Bonecki,Madera,Mucha a tak to wszyscy zawodnicy są zwarci i gotowi do walki i zdobycia trzech punktów. W Zagłębie ma czym się pochwalić jeśli chodzi o zawodników: Nespor,Świerczok,Starzyński,Mazek,Polacek,Janus, Woźniak,Buksa,Todorovski,Matuszczyk,Pawłoski,nowy nabytek Tuszyński według mnie takim składem są w stanie minimum przywieźć z podrażnionej Legii wynikami w Pucharach Europejskich przynajmniej remis. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Do góry Bottom