>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nie strzela, nie wygryawa - prosta zasada!

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
trzeba generalnie wybadać, kiedy nie grać... moze w dalszej fazie gry, nie grać tych z góry tabeli (co mieli dwa mecze bez gola) z tymi z dołu...
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Sprawdźcie może jeszcze coś w stylu porównania średniej ilości bramek.
Przykład :
Chelsea vs Manchester
Średnia Chelsea jako GOSPODARZ : 2,5
Średnia Manchster jako GOŚĆ : 3,2
W związku z takim wynikiem puszczamy Manchester.
Kompletnie nie wiem jak to wychodzi w praktyce, po prostu przeglądając ten temat tak mi jakoś przyszło do głowy.
Przykładowe mecz na dziś (już trwa) :
Portimonense - Porto B
Średnia Portimonense : 1,4
Średnia Porto B : 2
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
ale żadna z nich nie miała serii 2 bez gola!

rozumiem, że rysujesz nowy sposób...
Nigdzie nie napisałem o żadnej serii ???? Tak jest to inny sposób, po prostu nie zakładam nowego tematu gdyż może się to okazać bezsensowne. Jest 57 minuta Porto B przegrywa 1-0.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ja postawiłem remisy w 4 meczach gdzie mieli serie 2 meczy bez gola, bo wychodzi, że to się najbardziej opłaca, jednak remisów nie było.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
no wiem, szkoda rutra.
policzyłem procent skuteczności przez średnią kursu to wyszło, że najbardziej opłaca się grać porażki, potem podpórki, potem azjany +1,5 i na koniec remisy.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Francuska Ligue 2 jest mniej optymistyczna od Championship i Serie B, bowiem:
14 porażek
14 remisów
18 zwycięstw (z czego 14 jednym golem)
o tyle obiecująca, że przy graniu azjanów (AH+1,5) powinno się wygrywać.
i tak samo jak w ligach wczesniej zbadanych większość zwycięstw u siebie z niżej notowanym zespołem, więc przekonuję się powoli do wyboru nie wszystkich spotkań, ale wybranych (gorzej wtedy z kursami moze być...)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W Ekstraklasie:
porażki 11
remisy 14
zwyciestwo 10 (w tym 6 jednym golem)
całkiem nieźle, ale przykłady zwyciestw akurat w większości zaskakujące! Mimo wszystko nie mam przekonania do polskiej ligi
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W Segunda Division:
porażki 23
remisy 13
zwycięstwa 20 (w tym 12 jedną bramką)
sporo porażek! ale nawet te z doły tabeli potrafiły w swoim meczu gromić, więc trudno ocenić kogo zagrać
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
podsumowując te 7 lig można otrzymać wyniki:
207 podpórek na 305 meczów czyli blisko 68% meczów, nie wiem jaki jest średni kurs, ale zakładając pesymistycznie 1,50 jest śmieszny zysk 0,02✅ na każdym typie.
269 handicapów (+1,5) na 305 meczów to ponad 88%, i zakładając średni kurs na poziomie 1,18 to zysk niecałych 0,04✅ na każdym typie. Problem w tym, że nie każdy mecz dostanie taki handi. Więc tam gdzie się nie da może po prostu grać czysta podpórkę, albo nawet DNB.
Na czystych remisach by się nie zarobiło, zaś na czystych porażkach zakładając bardzo pesymistycznie średni kurs 2,50 to otrzymuje się 0,05✅ na każdym kursie.
Trudno ocenić jeszcze jakby wyglądało łączenie AKO, ale ryzyko chyba jest duże...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
prześwietlając ponownie te same 7 lig ale pod kątem nie strzelenia gola w 3 kolejnych meczach mamy sumę:
40 porażek
36 remisów
29 porażek (z czego 17 jedną bramką)
bardzo fajnie prezentowała się statystyka dla Ekstrklasy, II bundesligi, potem dla SerieB i najwyższej greckiej, a słabiej wypadły Championship, Ligue2 i Segunda Division.
wobec
125 porażek
85 remisów
97 zwycięstw (z czego 61 jedną bramką)
gdy były to 2 mecze bez gola
po 3 kolejnych bez gola otrzymujemy skuteczność:
podrórek 72,40%
porażek (AH +1,5) 88,57%
po 2 kolejnych bez gola mieliśmy skuteczność:
podpórek 68,50%
porażek (AH +1,5) 88,27%
Czyli przy dłuższej niemocy strzeleckiej nieco trudniej do pozytywny wynik, ale to nie ma idealnego przełożenia na konkretne ligi, u niektórych drastycznie szanse dla nas rosną, w innych nieco spadają. Czy seria 4 meczów dałaby jeszcze lepszy rezultat? ciekawe, może się szarpnę by to sprawdzic...
Trzeba by zanalizować kilka sezonów, a dokładniej mieć podgląd czy przypadkiem nie przeplatało się to z meczami pucharowymi... Wówczas można chyba zupłenie realnie spojrzeć czy zagrać np. single na podpórkach...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
w holenderskiej Jupiler nie często są serie bez gola. Po dwóch bez gola otrzymujemy:
12 porażek
3 remisy
6 zwycięstw (w tym 4 jednym golem)
po serii 3 bez gola:
4 porażki
0 remisów
1 zwycięstwo jednym golem
tak było w poprzednim sezonie, generalnie zdecydowanie warto zagrywać na że bedzie BTS po dwóch meczach bez gola (jeśli nie jest to jakiś ligowy odpad), a nawet po jednym meczu bez gola w tej lidze smiało można stawiać na BTS! a kursy też niezłe, czesto powyżej 1,50
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zdumiewajace porówanie płynie z półmetka rozgrywek w Brazylii (Serie A i Serie B).
po dwóch meczach bez gola:
14 porażek
7 remisów
20 zwycięstw! (w tym 6 jedną bramką)
po 3 meczach bez gola:
9 porażek
1 remis
1 zwycięstwo jednym golem
tak jakby wynikało z tego, że jeśli po dwóch meczach w trzecim sie nie przełamiesz to swój czwarty niemal na pewno przegrasz...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Nieźle wygląda najwyższa liga portugalska na poprzedni sezon:
po 2 meczach bez gola:
12 porażek
10 remisów
8 zwycięstw (w tym 6 jednym golem)
po 3 meczach bez gola:
9 porażek
3 remisy
0 zwycięstw
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
bardzo podobnie kształtuje się to w najwyższej lidze Dżapońskiej na poprzedni sezon:
po 2 bez gola:
15 porażek
7 remisów
9 zwycięstw (w tym 6 jednym golem)
po 3 bez gola:
9 porażek
1 remis
0 wygranych
jak niemoc to niemoc i padaka!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
pod lupę biorę na dziś jeszcze pierwszą austriacką:
po 2 bez gola:
8 porażek
9 remisów
11 wygranych (w tym tylko 4 jednym golem)
po 3 bez gola:
6 porażek
3 remisy
2 zwycięstwa (w tym 1 jednym golem)
Porównując te 12 lig gdy zespół ma 2 mecze bez gola to procent zwycięstw jest następujący:
1. I grecka 16%
2. II bundesliga 25,5%
3. I portugalska 26,5%
4. Ekstraklasa 28,5%
4. II holenderska 28,5%
6. I japonska 29%
7. NChampionship 31%
8. Segunda Division 35,5%
9. SerieB 37%
10. II francuska 39%
10. I austriacka 39%
12. obecne rozgrywki brazylijskiej SerieA i B 49%
nadzwyczaj atrakcyjna jest liga grecka, bardzo wysoko ku mojemu zdziwieniu niemiecka i portugalska, niezle też polska. Ciekawe jak to się przełoży na kursy. Te powyżej 7go miejsca można chyba uznać za ryzykowne. o wiele lepiej w większosci przypadków prezentuje się statystyka dla kolejnych 3 meczów bez gola, może w wolnej chwili pokuszę się o podsumowanie.
 
Do góry Bottom