>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra MŚ 2014 w Brazylii?

M 0

mgrzegorz12

Użytkownik
Niemcy zawsze zachodzą daleko, ale finały bądź półfinały im już nie specjalnie wychodzą. Ja obstawiam po cichu na Oranje i licze że nie &quot;spartolą&quot; turnieju. Skład mają wyrównany.
A co do Brazylii to są faworytem nr 1 dla mnie. Zespół nie opiera się na gwiazdach lecz na zespole i mogą każdemu sprawić niemiłą niepodziankę. I grają u Siebie więc mają dodatkowe wsprarcie
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem faworytem jest Brazylia. Mają wszystko co potrzeba by myślec o wygranej. Jedynym problemem może okazac się gigantyczna presja ze strony całego kraju. Ale czy już w Pucharze Konfederacji nie grali pod wielką presją? Oczywiście ranga turnieju nieporównywalnie mniejsza, ale w Brazylii już ten turniej był wielkim wydarzeniem. Z drugiej jednak strony Brazylia wygrała Puchar Konfederacji także w 2005 i 2009 roku. Czy przełożyło się to na wynik na Mundialu? Absolutnie nie. Dlatego mogę powiedziec, że są najpoważniejszym kandydatem, bo mówienie o faworytach jest w tym roku wyjątkowo trudne.
Sądzę również, iż Holandia po raz kolejny (jak na Euro) nie zabrnie daleko. Wielką zagadką wydają się Hiszpanie. Czy znajdą motywację, czy dalej potrafią grac kosmiczny futbol? Anglicy według mnie nie wyjdą nawet z grupy, Niemcy jak zwykle skończą na podium (mam nadzieję że nie na najwyższym stopniu). I liczę na 3 miejsce dla Urugwaju ????
 
C 0

cudlacz

Użytkownik
Ja osobiście stawiam na Argentynę. Mam nadzieję że Messi będzie w formie, a reszta kolegów również zagra na poziomie. Brazylia, Hiszpania i oczywiście Niemcy to najgroźniejsi rywale. Nie liczę na żadną niespodziankę z Afryki czy Azji.
 
M 0

monit

Użytkownik
Moim zdaniem wygra znowu Hiszpania. W tamtym roku grali w finale pucharu konfederacji - zgoda, przegrali z Brazylią 3:0, ale nie było Xabiego Alonso, na prawej obronie biegał Arbeloa z którego Neymar zrobił wiatrak, teraz pewnie zagra Carvajal. Ramos i Alba również są w świetnej formie w tym sezonie. Jak Xavi i Iniesta zmotyują się do biegania, a Costa dołoży gole to nie ma na nich mocnych, a pojedyńczy wyskok Brazyli nie robi na mnie wrazenia.
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Mój głos poszedł na Włochy i życzę im z całego serca wygranej , kiedy jak nie teraz. Piękne zwieńczenie kariery dla Pirlo , Buffona dla których będą to raczej ostatnie Mistrzostwa. Hiszpania to maksymalnie 1/4 finału...
 
S 0

sz7

Użytkownik
Brazylia? :zoltakartka:
Hiszpania? ????

To nie będzie turniej faworytów. Patrząc na drabinkę turnieju mogę śmiało stwierdzić że Brazylia odpadnie już w 1/8 finału po pojedynku z Hiszpanią. Moim faworytem są oczywiście Niemcy, którzy w ostatnich latach byli bardzo blisko sukcesu ale jednak zawsze coś stawało im na przeszkodzie. Na MŚ 2014 ciężko znaleźć drużynę, która mogłaby odprawić z kwitkiem naszych zachodnich sąsiadów a pamiętajmy o tym jak wielki skład ma ta drużyna. Serce ciągnie za Italią, Włosi mają szansę na półfinały. Mówicie że Brazylia ma świetny skład - doprawdy? Neymar jest dla mnie przecietnym piłkarzem, największym atutem Canarinhos jest w tej chwili defensywa a jak wiemy Kanarki bronić się nie będą. Dante, David Luiz, Thiago Silva - w moment można wyliczyć trzech klasowych defensorów z Kraju Kawy. Napastnicy? Pożal się Boże Neymar, Hulk, Fred... Z czym do ludzi... Hiszpanom zaszkodzi coraz mocniej widoczny podział na zawodników Barcelony, Realu i Atletico. Zgrzyty w szatni mogą spowodować rozbicie się tiki-taki. Niemcy natomiast mają wszystko : Neur w bramce, Lahm, Hummels, Schmelzer, Durm, Badstuber w obronie, Ozil, Schweinsteiger, Goetze, Khedira w pomocy, Gomez, Muller, Kiessling w ataku... Nawet jeśli kogoś wykluczy kontuzja w mig można znaleźć mu zastępcę.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Neur w bramce, Lahm, Hummels, Schmelzer, Durm, Badstuber w obronie, Ozil, Schweinsteiger, Goetze, Khedira w pomocy, Gomez, Muller, Kiessling
Szybciej trafisz 6 w lotka, niż Niemcy wyjdą w jakimkolwiek meczu w takim składzie na tych mistrzostwach ???? (już nawet jak sobie wybierzesz 11 z tej 13)
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
I ja dodam coś od siebie. Tegoroczne mistrzostwa będą cięższe do typowania niż myślałem. Przede wszystkim dużą rolę odgrywa tu miejsce rozgrywek, które wyrówna trochę szansę pomiędzy Europejczykami a drużynami z Ameryki Południowej.
Zwięźle postaram się wypisać moje przeczucia przed turniejem.

Patrząc na kursy rzuca mi się w oczy kurs na Włochów (@28). Porównując go z np. kursem na Belgię (@15) dostrzegam value. Jestem świadomy jaką kadrą w tym roku będą dysponować Belgowie, jednak uważam, że to złote pokolenie, w którymś momencie się spali. Będzie to pierwszy turniej kiedy oczy dużej ilości osób będą zwrócone właśnie na nich. Uważam, że mimo wielkiego potencjału mają małe szanse na wygranie turnieju. Natomiast Włosi jak wszystkim wiadomo to turniejowa ekipa, są bardzo doświadczeni, zgrani oraz nie ciąży na nich większa presja. Wiadomo, że jeśli mieliby nie wyjść z grupy wszyscy byliby we Włoszech byliby, jednak o to jestem spokojny. Uważam, że ostatnimi czasy zawodząca Anglia jest jak najbardziej do ogrania, bardziej obawiałbym się tutaj Urugwaju, jednak oni też hegemonem nie są i 3 punkty są do wyjęcia. Squadra Azzurra zawsze są dobrze przygotowani taktycznie. Jeżeli od początku ten turniej się będzie układać a kluczowych zawodników będą omijać kontuzje będą mogli namieszać. Nie twierdzę, że oni muszą to wygrać, w piłce wszystko jest możliwe, ale kurs o wartości 28 na Włochów to duża promocja, przynajmniej porównując to z Belgami.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brazylia? :zoltakartka:
Hiszpania? ????
To nie będzie turniej faworytów. Patrząc na drabinkę turnieju mogę śmiało stwierdzić że Brazylia odpadnie już w 1/8 finału po pojedynku z Hiszpanią. Moim faworytem są oczywiście Niemcy, którzy w ostatnich latach byli bardzo blisko sukcesu ale jednak zawsze coś stawało im na przeszkodzie. Na MŚ 2014 ciężko znaleźć drużynę, która mogłaby odprawić z kwitkiem naszych zachodnich sąsiadów a pamiętajmy o tym jak wielki skład ma ta drużyna. Serce ciągnie za Italią, Włosi mają szansę na półfinały. Mówicie że Brazylia ma świetny skład - doprawdy? Neymar jest dla mnie przecietnym piłkarzem, największym atutem Canarinhos jest w tej chwili defensywa a jak wiemy Kanarki bronić się nie będą. Dante, David Luiz, Thiago Silva - w moment można wyliczyć trzech klasowych defensorów z Kraju Kawy. Napastnicy? Pożal się Boże Neymar, Hulk, Fred... Z czym do ludzi... Hiszpanom zaszkodzi coraz mocniej widoczny podział na zawodników Barcelony, Realu i Atletico. Zgrzyty w szatni mogą spowodować rozbicie się tiki-taki. Niemcy natomiast mają wszystko : Neur w bramce, Lahm, Hummels, Schmelzer, Durm, Badstuber w obronie, Ozil, Schweinsteiger, Goetze, Khedira w pomocy, Gomez, Muller, Kiessling w ataku... Nawet jeśli kogoś wykluczy kontuzja w mig można znaleźć mu zastępcę.
Uwielbiam czytać takie posty. Żenada. Rozumiem nowy jesteś, ale po pierwsze rok temu Stefan Kiesslig ZREZYGNOWAŁ z ubiegania się o miejsce w kadrze Niemiec, ponieważ strzelał sporo goli, ale nie przekładało się to na powołania do reprezentacji. Siłą tej reprezentacji było to, że wcześniej grali w rodzimej lidze a im więcej transferów tym forma zawodników leci na pysk, siada zgranie. Przykład to transfer Mario Gomeza do Fiorentiny. Pierwsze dwa, trzy mecze napawały optymizmem, ale potem kontuzja i po niej granie piachu. Nawet jeśli wykuruje się na mundial to jego dyspozycja moim zdaniem będzie kiepska. Poza tym inny klimat, inna liga też komplikują sytuację. Ciekawe kogo powoła w napadzie trener, ale jak dla mnie Niemcy to solidna ekipa, ale do czasu, coś nie idzie i wszystko się sypie. To samo z Khedrią.Mogą uczestniczyć w imprezie, ale raczej z marnym skutkiem. Nie wyjdą z grupy ???? .
http://www.google.pl/url?sa=t&amp;rct=j&amp;q=&amp;esrc=s&amp;source=web&amp;cd=2&amp;cad=rja&amp;uact=8&amp;ved=0CDIQFjAB&amp;url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FStefan_Kie%25C3%259Fling&amp;ei=VvZnU5u4JMa50QXk9YF4&amp;usg=AFQjCNF7fsZ9uJa0kRY3kV1nKs_FdpLghw&amp;bvm=bv.65788261,d.d2k
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja mam taki pomysł: jak by pograć Hiszpanię, Brazylię i Francję odpowiednimi stawkami ? Myślę, że jeden z tych 3 zespołów może wygrać. Krótko dlaczego - Hiszpania, relatywnie najbardziej zgrana paczka. W zasadzie można zagrać połową Barcelony i Realu i mimo, że Barcelona nie zachwyca, a Real bez Ronaldo czy Bale to nie Real, ale pozostali gracze są bardzo zgrani, a wobec olbrzymiego niezgrania reszty reprezentacji to może być spory atut. Brazylia - Neymar, świetne wyniki w towarzyskich, własny klimat, kraj i stadiony... I Francja - dla mnie czarny koń po kursie 20. Riberry, Benzema - klasowi gracze, coś mi mówi, że mogą sprawić niespodziankę. Reszta zespołów nie ma w mojej opinii szansy na zwycięstwo. Nigdy nie gram długoterminówek, ale tu zrobię wyjątek. Zresztą co to za długoterminówka na miesiąc.
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Wiadomo, że jeszcze trochę czasu jest, ale zagrałem w bet-at-home, że Chile zdobędą mistrza (kurs 40). Turniej rozgrywany w Ameryce to dlaczegoż by nie? ???? // każdy widział, że Chile ma niesamowity potencjał i mogą tutaj namieszać, grupe mają ciężką, ale powinni bić się o awans jak równy z równym. // pograłem także, że królem strzelców zostanie Sanchez - 65 kurs też warty ryzyka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy, Holandia po @ 28 pograne i Hiszpania po @ 8.
Zdecydowane value jak na Włochów dla mnie.
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak można grać na Włochy. Większość składu to liga włoska, która nie zdobyła absolutnie nic w tym sezonie. Juventus nawet odpadł z LE z beznadziejną dla mnie Benficą. Wyróżniającą postacią może być Balotellii. To wszystko. Włochy wg mnie max to 1/4 finału. Holandia to od razu RVP, Robben, no już szybciej, ale jednak nie finał moim zdaniem. Przed stawianiem na Włochy przestrzegam, jedyny atut to zgranie, ale z takimi grajkami nie wystarczy na zdobycie MŚ.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Cały klucz do sukcesu leży w tym by zgranie podstawowej jedenastki czy nawet całej kadry był na jak najwyższym poziomie przede wszystkim przerastającym każdego najbliższego przeciwnika. Pokazało to choćby ME w 2012 jak Włosi rozegrali cały turniej, wyniki bez szału ale 1 porażka dopiero w finale. Teraz każdy z nich obecnych jest o te 4 lata starszy co niekoniecznie będzie na plus na egzotycznym terenie w Brazylii, gdzie drużyny z poza europy mogą zajechać drużyny tego typu jak Włochy właśnie.
Tak samo rozliczanie każdej z osobna reprezentacji na podstawie tego jakie i ile drużyn grało w Lidze Mistrzów czy ilu piłkarzy gra w tej a w tej lidze w europie jest kompletnie bez sensu. Na podstawie takich wyliczeń wychodzi mi, że Niemcy są średniakiem i wyjście z grupy to maks ich osiagnięć, bo w końcu Bayern to Robben i Ribery, Borussia to wiadomo Lewandowski itd.
Z kolei Argentyna i Portugalia to pewne ekipy na finał, takie indywidualności z Messim i Ronaldo na czele nie mają prawa odpaść wcześniej. Logiczne nie? ;)

Wysoki kurs czy to Włochów czy to Anglików polega na tym, że są razem w grupie a przedziela ich i na pewno przedzieli w miejscach 1-2 Urugwaj. Inna sprawa to 2 zespół z grupy D a wiec Urugwaj-Anglia-Włochy-Kostaryka po 1/8 trafia w ćwierćfinale na gospodarzy a wiadomo takiej ścieżki większość woli uniknąć.
Zrobiłem sobie takową rozpiskę z dosyć przymrużeniem oka, aby na własne oczy widzieć mniej więcej drabinkę najlepszych drużyn i o to takie półfinały mi wyszły:
Brazylia/Włochy vs Francja/Niemcy
Hiszpania - Argentyna
Rzuciłem okiem zaraz na tabelkę kursów w pierwszym lepszym buku była to Fortuna i na przykład takie kursy jak:
Argentyna 1-4 kurs 1,75(Totomix daje 1,90)
Hiszpania 1-4 kurs 2,20(2,40 Toto, 2,50 STS)
I ta Hiszpania biorąc oczywiście pod uwagę, że wyjdzie z 1 miejsca w grupie i znajdzie się właśnie przed półfinałem czyli przed najtrudniejszymi meczami przed sobą. Hiszpanii nikomu nie trzeba przedstawiać w końcu jakby nie patrząc to najsilniejsza reprezentacja z Europy a ścieżkę do półfinału jakiejś arcytrudnej nie mają.
Mecze grupowe to mecz otwarcia z bezbarwną Holandią (zakładam 3 punkty) następnie Chile (1 punkt) i ostatnie spotkanie z Australią (3 punkty) następnie 1/16 to będzie Meksyk lub Chorwacja i ostatni mecz a więc najważniejszy w tym typie i to będzie zwycięzca grupy D a więc Urugwaj, który sam ogra w 1/16 Grecję.
Tak więc mecz Hiszpania - Urugwaj ( choć niespodzianka może być i w tym miejscu będzie Anglia bądź Włochy) będzie meczem o 1-4 tych Mistrzostw czyli o półfinał, ot taki właśnie rozpisałem sobie scenariusz na najważniejszy bet tej imprezy. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 46

rozga

Użytkownik
Też jestem zdania,że Włosi niczego wielkiego nie ugrają na tym turnieju.Drużyna Italii prawdopodobnie będzie oparta na zawodnikach którzy dotarli do finału Euro12.Od tego czasu jednak trochę się zmieniło.Większość tych graczy ten sezon miała średni albo słaby.Pirlo,mózg zespołu,po Euro obniżył loty i nie gra niczego wielkiego.Ile znaczył 2 lata temu dla swojej ekipy,niech przypomni fakt,iż gdyby Włochy pokonały Hiszpanię,to prawdopodobnie zostałby zawodnikiem turnieju.Był liderem zespołu.Kto ogląda Serie A,ten widzi,że lata robią swoje i osobiście nie widzę by ten 35-latek wystrzelił z formą.Jeśli obrona będzie oparta na graczach Juve(Barzagli,Chiellini,Bonucci),to będą mieć duży problem z wyjściem z grupy.Ktoś powie-Przecież Juve ma świetne statystyki.Tracą co sezon tylko 20,20-parę bramek w lidze.Tylko tak.Jak oceniać ligę,której zwycięzca zdobywa mistrzostwo z rekordową liczbą 102pkt,ogromną przewagą nad kolejnymi rywalami,a gdy dochodzi do starcia z ekipami z kontynentu(Galata,RealM,Nordsjaeland,Benfica),to nie daje on rady.
O ile jeszcze granie na Italię mogę zrozumieć,to pisanie o Holandii jako potencjalnym zwycięzcy/finalisty MŚ wywołuje u mnie uśmiech.Spójrzcie czym dysponowali 4 lata temu,a czym teraz.Gdzie Rzym,gdzie Krym.O ile środek pola nie jest zły,a atak wygląda super,to formacja defensywna nie napawa optymizmem.Mnóstwo nowych twarzy i dobrze,bo zmiany są potrzebne,ale teraz to nie wypali.Przynajmniej jeszcze nie teraz.
No i najważniejsze.Radzę się wstrzymać z obstawianiem mistrza świata póki co,bo sporo czasu jeszcze zostało,a kontuzja może się trafić każdemu.Tym lepszym i tym gorszym.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Włochy, Holandia po @ 28 pograne i Hiszpania po @ 8.
Zdecydowane value jak na Włochów dla mnie.
Popieram Holandia !!!
Holendrzy lubią się rewanżować za poprzednie mistrzostwa zespołom z którymi odpadały.W RPA zrewanżowali się Brazylii a teraz w Brazylii czuję że to samo mogą zrobić z Holandią.
Hiszpanie swoje pierwsze mecze w ostatnich turniejach grali słabo
2010 rok porażka ze Szwajcarią
2012 remis z Włochami
2014 porażka z Holandią ???? TAK chce tego!
Jeśli Holandia wyjdzie z pierwszego miejsca a stanie się tak na 90% jeśli wygrają swój pierwszy mecz to drabinka może okazać się w zasięgu Holendrów.
Druga sprawa jeśli Holandia wyjdzie z pierwszego miejsca to praktycznie będzie oznaczało pojedynek Brazylia - Hiszpania w 1/8 finału czyli ktoś z mocnych będzie się musiał pakować a co za tym idzie odpadnie jeden z kandydatów do wygrania mistrzostw.
PS : Na Brazylię nie postawił bym złamanego grosza że wygrają mistrza bo jak pokazuje historia gospodarze nie mają wcale z tym łatwo....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak samo rozliczanie każdej z osobna reprezentacji na podstawie tego jakie i ile drużyn grało w Lidze Mistrzów czy ilu piłkarzy gra w tej a w tej lidze w europie jest kompletnie bez sensu. Na podstawie takich wyliczeń wychodzi mi, że Niemcy są średniakiem i wyjście z grupy to maks ich osiagnięć
Bo Niemcy będą średniakami i to będzie maks ich osiągnięć. Dla mnie ocena reprezentacji to w pewnym uproszczeniu 50% zgranie i 50% zawodnicy w tym indywidualności. Np w meczach kwalifikacyjnych Ronaldo bardzo dużo robił, czy Messi. Wg mnie najważniejsza analiza bukmacherska powinna dotyczyć stopnia zgrania, głównie ilości piłkarzy znającej się z klubu, bo nie wierzę w zgranie na tygodniowym zgrupowaniu (wiadomo automatyzmy, gra na pamięć itd) i tu króluje Hiszpania, potem ocena zawodników. Zobaczmy jak daleko zaszła Ukraina złożona praktycznie z samej ligi. Oczywiście samo zgranie nie wystarczy dlatego nie gram na Włochy, potrzeba jeszcze zawodników, a tych możemy ocenić w jakim klubie grają i jak daleko taki klub zaszedł. No bo jak inaczej zweryfikować zawodników ?
 
Do góry Bottom