>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra World Series 2008 ?

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Więc sezon już sie rqazcej na dobre rozkręcił mimo że jeszce All Star Gamu niebyło.

Więc podawajcie swych fawotytów do zwycięstwa.

Według mnie na zwycięsce należy upatrywać z tych zespołów

Detroit Tigers :]
Boston
Yankees
Minnesota
Dodgers
Mets

Jeszce ewentualnie Angelesi ale oni róznie grają , ale pewnie jak zwykle wygrają swą dywizje. Faworyta przede wszytkim trza upatrywać w American League , bo z National to chyba tylko Mets i Dodgers.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No jak dla mnie to rowniez glownym faworytem sa tutaj Red Sox, choc powalczyc jeszcze moga Yankesi ale to juz zobaczymy... :]
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Hmm... sezon sie rozkrecil.. Wiec mozna juz cos na ten temat powiedziec :grin:

Ja bym widzial zwyciezce wsrod tych druzyn:
▶ Arizona
▶ Boston RS
▶ Clewland
▶ LA Angels
▶ NY Mets


Mam watpliwosci czy podac NY Yankees... Bo chlopaki potrafia fajnie grac.. Ale tez zdarzaja im sie gorsze mecze (za czesto) ;-) Duze zastrzezenia mozna miec do obroncy tytulu.. ale moze jeszcze ST Luis zaskoczy ???? Ja na dzien dzisiejszy widze zwyciezce wlasnie wsrod tej piatki :spokodfhgfh:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie zaskoczy, dywizje wygraja Brewers.

Cardinals to slabiaki, nie wiem jakim cudem onie wygrali WS.
W tym roku nie bedzie PO.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Rok temu jeszce grali jako tako , w tym cienizna na całego - mowa o STL . Jakby Detroit było w takiej formie jak teraz to WS było by ich :]. Strata STL w dzikiej karcie do Aniolow i SD to 9.5 GB - 10 meczy jak na ta chwile - przepasc , juz takie Colorado czy Cubsy ich znaczaco wyprzedzaja.
 
A 0

ave-juve

Użytkownik
Na pewno Boston ma duże szanse bo w tym sezonie są bezkonkurencyjni choć ostatnio coś załamka formy. Nikt nie napisał San Diego Padres. Myślę, ze moga być cichymi faworytami do mistrzostwa. Tacy zawodnicy jak Jake Peavy, Greg Maddux, Justin Germano czy Chris Young moga poprowadzić Księży do mistrzostwa MLB. wśród głównych faworytów nie widzę Mets ani Twins. Dużo więcej osiagną Angels czy Dodgers.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
All-Star Break teraz , więc kto wg was zdobędzie World Series w tym roku ??.
W Ameryce wiele mówi się o CWS i Cubs , ale ja w zespół Cubs nie wierze za bardzo.
Faworyci do WS wg mnie jak narazie :
▶ Chicago White Sox
▶ LAA
▶ Phillies
▶ Mets
Jakoś nie wierze , że Boston to obroni.
 
munez 0

munez

Użytkownik
ja zdecydowanie na White Sox...kto jeszcze?oczywsicie obrońcy tytułu Red Sox.....i jeszcze zalapac moga sie Cubs do moich wybrańców ???? .WG mnie nikt inny nie powinien zdobyc WS w tym sezonie....chociaz jeszcze spro przed nami.....i niech dzieje sie wiele....niespodzianek tez ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja uwazam ze Cubs moga powalczyc jesli Harden nie zlapie kontuzji, oraz jesli Zambrano sie nie spali psychicznie. Phillies sa dla mnie powaznym kandytadem , Tampa troche postraszy ale nie pociagnie do WS , Red Sox oczywiscie beda mieszac ale watpie w obrone w tym roku. Nie zdziwie sie jak Mets namieszaja . :-D No i oczywiscie Angles
 
Baqu 782,4K

Baqu

Forum VIP
Boston Red Sux - odpadaja, wygrali rok temu 3/10

Tampa - straszne świerzaki, też wątpie 1/10

Chi. White Sox - mój team, fenomenalny sezon, bardzo bym chciał, aczkolwiek znam realia tego teamu 2/10

Minnesota - gdyby grali w NL pewnie byli by w finale 2/10

L.A. Angels - idealne połączenie pitcherów z miotaczami 5/10

Philadelphia, Mets, Floryda - kompletnie nie czuje tych teamów 1/10

Cubs - najmocniejsze zagrozenie dla AL 4/10

Milwaukee - jezeli zaczna grac na wyjezdach chociaz w polowie tak dobrze jak w domu maja szanse pokonac Cubbies 2/10
 
A 0

axel

Użytkownik
Boston popłynie z Angels w tym roku więc nie wygra
CWS za słabi
Yankeesi jak awansują to moga coś pograc bo Mussina całkiem przyzwoicie w tym sezonie, Pettitte nie piep****y jak w zeszlym roku a Ponson może zaskoczyć
Tampa - brak szans na awans
Tak mi sie wydaję ze bedzie w AL ale w tym roku World series wywalczą Cubs
z prostej przyczyny w NL jedyną konkurencją mogą byc dla nich Mets, może Phillies, ale wydaje mi sie że Phillies popłyna szybko w tym roku
Arizona po fenomenalnym począku sie wypaliła wiec tam moze awansować na zachodzie każdy, ale nie ma szans z ww. zespołami Milwaukee też ma minimalne szanse, ale chyba też na Cubs za słabi

Ja widze w tym roku finał Cubs vs. Angels lub ewentualnie Cubs vs. Yankees to drugie jest bardzo mało prawdopodobne, ale cóż to był by za finał:-D
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Playoffy rządzą się swoimi prawami , w zasadniczym można mieć najlepsze bilanse etc. , przychodzi co do czego - dno.
Mały konkurs [AVG w Postseason liczy sie odnowa , a te co podałem niżej są na kilkunastu AB , więc wyznacznik jest]
AVG. 000 - 0 HR , 0 RBI
AVG. 144 - 0 HR , 0 RBI
AVG. 333 - 0 HR , 0 RBI , 1R
Czyje to staty za ostatnie PlayOffy ?? :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom