>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów ?

gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Na stronie bah można zawierać zakłady kto zostanie królem strzelców LM. Na dzien dzisiejszy oferta wygląda tak:

Moim faworytem i zawodnikiem godnym ryzyka jest napastnik FC Porto: Lisandro Lopez. Cały zespół gra na tylko jednego zawodnika, a FC Porto czeka jeszcze moim zdaniem przynajmniej 3 spotkania (Atletico nie sprosta Smokom na ich terenie) w których zawodnik z Dragao dołoży przynajmniej parę trafień do 6 które aktualnie ma. Myślę, że po takim kursie warto postawić choćby jakąś symboliczną kwotę, gdyż w moim odczuciu typ na Lisandro jest bardzo prawdopodobny
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Moim faworytem i zawodnikiem godnym ryzyka jest napastnik FC Porto: Lisandro Lopez. Cały zespół gra na tylko jednego zawodnika, a FC Porto czeka jeszcze moim zdaniem przynajmniej 3 spotkania (Atletico nie sprosta Smokom na ich terenie) w których zawodnik z Dragao dołoży przynajmniej parę trafień do 6 które aktualnie ma. Myślę, że po takim kursie warto postawić choćby jakąś symboliczną kwotę, gdyż w moim odczuciu typ na Lisandro jest bardzo prawdopodobny
W zupełności się z Tobą zgadzam. We wczorajszym meczu Lisandro Lopez pokazał, że potrafi wykorzystywać nadarzające się okazje. A fakt, że cała gra ofensywna jest mu praktycznie podporządkowana, ma duże szanse na jeszcze kilka bramek, gdyż również uważam, po tym co wczoraj zobaczyłem, ze to Smoki awansują do 1/4.
Nie skreślałbym również najlepszego strzelca w historii europejskich pucharów - Raula. Nadal regularnie zdobywa bramki, a przy podobnym założeniu, że jego drużyna awansuje do kolejnej rundy, z pewnością kilka ich jeszcze zdobędzie. Tylko czemu nie ma go w ofercie?!
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
rockefellaz, sprostowanie. Wczoraj Lisandro strzelił 2 gole, więc ma ich już 6.
Belfast Boy, Raul ma aktualnie 3 trafienia, pewnie pojawi się w ofercie gdy trochę do tego dorobku dołoży. Bukmacherzy napewno gdy go uwzględnią również zaproponują bardzo wysoki kurs. Ja zagrałem 5 zł na Lisandro, a nóż widelec.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Aktualna klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów (pogrubieni Ci którzy jeszcze mogą powiększyć swój dorobek)
7- Gerrard (Liverpool), Klose (Bayern);
6- Lisandro Lopez (Porto), Messi (Barcelona);
5 - Benzema (Ol. Lyon), Del Piero (Juventus);
4 - Berbatov (Manchester), Henry (Barcelona), Llorente (Villarreal), Gilardino (Fiorentina), Jadson (Szachtar), Koevermans (PSV), Mantzios (Panathinaikos);
3 - Ribery (Bayern), Juninho (Ol. Lyon), Iaquinta (Juventus), Toni (Bayern), Karagounis (Panathinaikos), Rossi (Villarreal), Adebayor (Arsenal), Agüero (Atletico), Brighi (Roma), Krkić (Barcelona), Maxi Rodriguez (Atletico), Niang (Marsylia), Raul (Real Madryt), Rooney (Manchester), van Nistelrooy (Real Madryt), van Persie (Arsenal), Vucinić (Roma), Drogba (Chelsea);

W moim odczuciu rywalizacja rozstrzygnie się pomiędzy Klose i Messim ale to zależy chociażby od losowana par ćwierćfinałowych...
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
lisandro nie zostanie królem strzelców bo porto zaraz zbierze baty w 1/4 i już sobie nie postrzela....
według mnie murowanym faworytem do korony króla strzelców w lm jest leo messi.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak dla mnie , to Steven Gerrard zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów w tym sezonie. Spisuje się coraz lepiej i to właśnie on prowadzi grę The Reds , a do tego jest bramkostrzelny , także moim typem pozostaje Anglik ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla mnie tez jednak leo , tu trzeba rowniez patrzec na to w jakim zespole kto gra bo wiadomo ze barca moze dojsc do finalu za tym idzie wiecej meczow dla lionela co do lisandro...obecnosc porto w tej fazie to i tak juz spory sukces i mysle ze teraz na kogo padna to nawet i bramki nie zdobeda moim zdaniem bedzie to zespol z wysp
 
peetie 0

peetie

Użytkownik
Mysle, ze w tej kwestii wazna role bedzie odgrywalo losowanie, przypomne, ze odbedzie sie 20 marca w szwajcarskim Nyonie i wtedy bedzie mozna troszke wiecej powiedziec o szansach poszczegolnych druzyn i ich najlepszych strzelcach.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Jak dla mnie to liczy sie tylko Messi i Gerrard.Obaj graja w mocnych ekipach no i to ktory zbobedziue krola strzelcow bedzie zalezalo tak jak pisaliscie od losowania.Jednak w moim odczuciu to niue wiem czemu ale Steven jest faworytem ale chce aby Messi zostal tym krolem strzelcow.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Messiemu już wystarczy tych tytułów , a Steven w końcu musi zostać wyróżniony za swoją grę na najwyższym poziomie przez tyle lat , więc najlepiej , aby to on zdobył ten tytuł :jezora: Przed Messim jest świetlana przyszłość , bo jest bardzo młody ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
hhe ale gadasz jakie tytuły messi ?? on ma 22 lata dopiero fakt młody , zdobył jedynie złoto na Igrzyskach i to jest dla Ciebie że starczy mu tych tytułów ?? gerrard miał już okazje śmigać z nie jednym Pucharem , on już jako piłkarz się dorobił wielu tytułow
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
hhe ale gadasz jakie tytuły messi ?? on ma 22 lata dopiero fakt młody , zdobył jedynie złoto na Igrzyskach i to jest dla Ciebie że starczy mu tych tytułów ?? gerrard miał już okazje śmigać z nie jednym Pucharem , on już jako piłkarz się dorobił wielu tytułow
tak , ale tych indywidualnych to za wiele chyba nie ma , w porównaniu z tymi klubowymi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
messi ani klubowych ani indywidualnych nie ma takich jak gerrard , mimo mlodego wieku to juz duzo zrobil dla livepoolu i rep angli
 
peetie 0

peetie

Użytkownik
Pamietajmy rowniez o tym, ze Leo zdobyl z Barcelona tytul Klubowego Mistrza Europy w 2006 roku. Niestety nie mogl zagrac w finale, bo w meczu 1/8 finału z Chelsea na Camp Nou, Messi doznał poważnej kontuzji, ktora uniemozliwila mu gre do konca sezonu.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
hhe ale gadasz jakie tytuły messi ?? on ma 22 lata dopiero fakt młody , zdobył jedynie złoto na Igrzyskach i to jest dla Ciebie że starczy mu tych tytułów ?? gerrard miał już okazje śmigać z nie jednym Pucharem , on już jako piłkarz się dorobił wielu tytułow
Konrad to jest żałosne ... :] Fakt to symbol Liverpoolu. Jest to świetny zawodnik. Szkoda , że Gerrard nie zdobył złota olimpijskiego , woli latać za pieniążkami w Liverpoolu w Premiership i Lidze Mistrzów. Olimpiada to najważniejsza impreza jaka może się odbyć. I wole mieć osobiście złoto olimpijskie niż wygrywać ligę mistrzów. I chwała Messiemu za to , że wywalczył te złoto ze swoją reprezentacją. Oglądasz Primera Division ? ? ? Masz taki kanał jak Canal + Sport ? :] Oglądałeś jakiś mecz Barcelony? Messi to niesamowity , nieobliczalny piłkarz i nie sądzę , że pomimo swojego wieku w jakikolwiek sposób odstępuje od &quot;Twojego&quot; Gerrarda. Jest w stanie uratować drużynę w każdym momencie i już nie raz tak zrobił. Kandydował już nie raz do zdobycia złotej piłki. Żałosne ....
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Jak Wy możecie porównywać Gerrarda i Messi&#39;ego naprzeciw siebie!!?? Przecież Ci dwaj piłkarze grają na innych pozycjach, spełniają inne funkcje w swoich ekipach i mają inny styl gry. Przestańcie, obaj są wybitni w swoich drużynach, ale na swoich pozycjach. Wkładają do gry od siebie to co mają najlepsze, Gerrard ma niebywały strzał z dystansu, wszystko widzi na boisku, dobrze egzekwuje stałe fragmenty gry, gra twardo. A Messi np. ma kapitalny drybling, świetnie gra na jeden kontakt, lubi przytrzymywać piłkę i jest niebywale wyszkolony technicznie, jego styl jest typowo południowoamerykański. A do tego porównujecie zdobyte trofea, dla jednego będzie ważniejsza Liga Mistrzów a dla drugiego Igrzyska Olimpijskie, to kto zdobył więcej pozostawmy piłkarzom, oni wiedzą co dla nich jest cenniejsze.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale wy chyba panowie nie jestescie w temacie bo ja nie kwestionowalem kto jest lepszy tylko rzepek napisał że Messiemu starczy już tytułów ! to mu napisałem o jakie tytułu mu chodzi bo IO i KMŚ to na pewno nie to co chciałby Messi. a Gerrard już miał okazje wznośić Puchar LM więc czytajcie dokładnie co napisałem bo napewno ich nie porównuje piłkarsko a tym bardziej nie napisałem z złoto IO jest ważniejsze od LM --&gt; też moge powiedzieć że to jest żałosne
:/
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No i już mamy pare 1/4 finał:

Barcelona - Bayern
Liverpool - Chelsea
Villareal - Arsenal
Manchester - FC Porto

a zatem jak widzimy bezpośredni pojedynek Messi - Klose, wielce prawdopodobne, że w tym dwumeczu obaj strzelą bramki, jednak sport jest brutalny i prawdopodobnie z zespołu, który awansuje do półfinału wyłoni się król strzelców tej edycji LM
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Nie wiesz o czym mówisz.
Klose nie zagra w tym dwumeczu.

Wydaje mi sie, że Gerrard zostanie królem strzlców. Choć będzie to cieżkie, bo z Chelsea raczej sobie nie postrzela a w półfinale też będzie ciężko.
Chciałbym, żeby Miro został królem strzelców, ale ta cholerna kontuzja...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
teraz to już mogę być mądry ???? ale już nie mam wątpliwości kto nim będzie , Messi , to co wczoraj sobie wyczyniał z Bayernem było genialne , gra z pierwszej i to wszystko sprawiło że zamotali razem z Eto i Henrym obronę Bayernu. Do finału i po finale myślę że jeszcze z 4 bramki dołoży no chyba że jakaś kontuzja ale nie życzę mu tego , już jeden finał stracił przez kontuzje , szkoda by było stracić drugi o ile Barca tam zajedzie a przy takiej grze szanse są wielkie
 
Do góry Bottom