>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie mistrzem NBA 2006/07?

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Cytat:
Zagłosuję na Suns bo zaimponowali mi 15 wygranymi z rzędu ????


nie wiem czy wiesz ale pozniej wygrali 17 jeszcze :p
Tak mi sie w głowę wbiło 15 i napisałem. Ale sobie przypominam, sam nawet o tym na forum pisałem ????
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
Teraz jest ciekawa walka o mistrza ligi bo wade ma wybity bark na kilka centymetrow, uwazam ze miami nie wygralja play offow.
Heat są przez cały sezon trapieni kontuzjami czołowych graczy. Z tego względu mają na koncie 26 zwycięstw oraz 27 porażek i plasują się na ósmym miejscu w Konferencji Wschodniej. (onet.pl)
W tej sytuacji Dallas staj przed szansa.Trwa świetna passa koszykarzy Dallas Mavericks, którzy są aktualnymi wicemistrzami NBA. &quot;Mavs&quot; odnieśli już 46. zwycięstwo w lidze NBA i 11. z rzędu. Tym razem pokonali oni przed własną publicznością Denver Nuggets 115:95.
Nowitzki Terry i spolka powinny stanac na wysokosci zadania i pokazac ze sa najlepsi.
A co so Suns ktorzy wygrali 43 mecz w lidze a Amare Stoudemire rzucil 43 pkt. mial 16 zbiorek rowniez imponuje.

Tak wiec Mavs i Suns sa przed szansa sdobycia mistrzostwa.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Co do Miami to narzekałem że grają na młodziutkiego lidera a teraz grają nawet bez niego.
Dzisiaj zagrają cieżki mecz z Knicks. Możliwe że obrońcy tytułu nawet nie dostaną się do PO a jeśli by się dostali z ostatniego miejsca, na którym plasują się teraz to zostaną zmiażdżeni przez Dallas w pierwszej rundzie którzy najprawdopodobniej wyjdą z pierwszego miejsca.
Zaczęli sezon od przegranej z Sixers i tak poszło dalej. Potem kontuzja Shaqa, teraz Wade&#39;a. może nastąpi jakieś &quot;odrodzenie&quot; ale w to wątpie. Jeśli chodzi o tytuł mistrza spośród drużyn podanych w ankeicie to miami odpada jako jedna z pierwszych drużyn.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Chlopie a znasz zasady NBA?
Przeciez najpierw sie gra w konferencjach, a Ty tu o liderze zachodu mowisz :-?
 
W 2

wislak

Forum VIP
Co do Miami to narzekałem że grają na młodziutkiego lidera a teraz grają nawet bez niego.
Dzisiaj zagrają cieżki mecz z Knicks. Możliwe że obrońcy tytułu nawet nie dostaną się do PO a jeśli by się dostali z ostatniego miejsca, na którym plasują się teraz to zostaną zmiażdżeni przez Dallas w pierwszej rundzie którzy najprawdopodobniej wyjdą z pierwszego miejsca.
Zaczęli sezon od przegranej z Sixers i tak poszło dalej. Potem kontuzja Shaqa, teraz Wade&#39;a. może nastąpi jakieś &quot;odrodzenie&quot; ale w to wątpie. Jeśli chodzi o tytuł mistrza spośród drużyn podanych w ankeicie to miami odpada jako jedna z pierwszych drużyn.
Jak juz to na Detroit, albo WW trafią :]
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dallas , San Antonio, Detroit

Stawiam na te TEAMY bo oprócz dobrej gry potrafią fenomenalnie bronić ... a co do Phoenix to ... w PO gra się bardzo underowo można powiedzieć . Gra sięwięcej obroną więc nie liczę na to, ze Phoenix daleko zajdzie. Zależy też od tego na kogo będa trafiali ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom