>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem w sezonie 2006/2007

Status
Zamknięty.
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Dosyć łatwa ospowiedź. Chelsea ma najsilniejszą, najszerszą, najlepszą kadrę i najlepszego trenera. MU ładnie wystartował, ale wątpię, czy starczu mu sił na cały sezon. Ferguson to już nie ten sam trener co kiedyś. Liverpool ma za bardzo europejską drużynę. Arsenal nie jest też ekipą na mistrza.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Moim zdaniem Manchester United albo Arsenal :wink: maja duże szanse i zapewne sie Chelsea wlączy w walke jednak stawiałbym na Manchester United :)
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
liczę na Czerwone Diabły :] chociaż realnie będzie potrzeba sporo farta co by szpital się nie stworzył na Old Trafford, bo będzie bida ???? Chelska ma szerszą ławkę

wiele wyjaśnią spotkania Chelsea - MU, MU - Arsenal, Arsenal - Chelsea ; Liverpool z Rafa Benitezem (pseudonim &quot;parówa&quot;) i jego przydupasem Reiną ... to dno ;)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Prawda jest taka że mistrzostwo Angli zarezerwowane jest dla Chelsea do końca &quot;Ery Abramovicza&quot;. Chelsea ma największy budżet, najlepszych piłkarzy, najlepszego trenera, najszerszą ławke itd. Nikt z nimi nie ma szans i dlatego mój głos oddałem na Chelsea
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Jesli Chelsea jeszcze bardziej sie rozkreci to naprawde w lidze nie bedzie na nia mocnych (no moze poza Manchesterem). Mysle ze to miedzy tymi 2 druzynami roztrzygnie sie walka o mistrzostwo, namieszac moze rowniez Liverpool. Arsenal raczej bez szans bo niestety juz na poczatku w meczach ze sredniakami ligowymi zaprezentowal sie naprawde fatalnie.
 
M 0

mareczek

Użytkownik
Jeśli Chelsea nie zdobedzie mistrza to bedzie rzeczywiscie to wielka nie spodzianka, teraz po tych wzmocnieniach jeszcze bardziej w to wierze, Scheva i Ballack napewno w tym pomogą ????
 
acmkowal 0

acmkowal

Użytkownik
Moim zdaniem bedzie tak:
1.Manchester United
2.Chelsea
3.Everton
4.Arsenal

Chodz wolał bym zeby był na 1 miejscu Arsenal ????
 
fudi 0

fudi

Użytkownik
B.duze szanse ma Man Utd i na ową drużynę zagłosowałem w ankiecie. wcześniej wspomniany Manchester bardzo ładzie zaczą tegoroczne rozgrywki i to im w tym roku kibicuje jak już od paru lat!
 
W 2

wislak

Forum VIP
licze ze MU wkoncu przerwie dominacje Chelsea! ale te dwa kluby na pewno beda ostro walczyc! nikt inny sie nie liczy- to moge powiedziec w ciemno po pierwsszych kolejkach
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
W tym sezonie walka będzie trwała do ostatnich meczy , ponieważ już na stracie Chelsea zanotowała przegraną , a znowu teraz MU ,na 2 mecze zdobył 1 pkt.
Co do innych drużyn to zagrożeniem będzie Everton - świetni snajperzy i zawsze mają sporo sytuacji w meczach
 
kry19 0

kry19

Użytkownik
1. Manchester United
2. Chelsea
3.Tottenham
4. Portsmouth

Arsenal będzie poza czwórką, w tym sezonie jest słaby 6-7 miejsce
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ja oczywiście jestem całym sercem za Chelsea ???? Teraz nadchodzi wg mnie, decydujący moment rozgrywek. Mecze praktycznie co 3 dni i tutaj CFC będzie w uprzywilejowanej pozycji, bo chyba nikt nie zaprzeczy, że mistrz Anglii ma zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych niż Manchester. Po drugie, ManU nie ma łatwego terminarza. Zobaczcie z kim grali do tej pory u siebie: Portsmouth, Tottenham, Arsenal, Liverpool i Chelsea. Z pewnością najbardziej ich boli remis z Chelsea, bo była szansa na odskoczenie najgroźniejszemu rywalowi. Jeszcze na koniec. Chelsea zajmuje drugie miejsce, ale wbrew pozorom zrobiła &quot;progres&quot; w porównaniu do zeszłego sezonu ????

vs Barcelona (1:2; 1:1) / 06-07 (1:0; 2:2)
vs Manchester U (0:1) / 06-07 (1:1)
vs Middlesbrough (0:3) / 06-07 (1:2) ????

Końcowa klasyfikacja:

1) Chelsea
2) ManU
3) Liverpool
4) Tottenham
 
D 0

darek

Forum VIP
Powiem tak... Arsenal niestety odpadł w walce o tytuł. Iskierka nadziei jest... ale z meczu na mecz gaśnie. Z wielkimi zespołami Arsenal wygrywa [ManU, Tottenham, Liverpool] zaś z słabszymi, którzy grają defensywnie przegrywa bądź remisuje. Coś jest nie tak, wydaje mi się, że problemem jest zbyt młody, niedoświadczony zespół.

W grze zostały dwa zespoły, Chelsea i ManU. Tak jak napisał kowboj, teraz jest decydujący moment, mecze co 3 dni, LM itd.
Chelsea z długą i mocną ławką ma większe szanse, wydaje mi się również, że MU mają co raz większe problemy z wygrywaniem meczów.

Mój typ na mistrza to po raz kolejny Chelsea.

1. Chelsea
2. ManU
3. Arsenal
4. Pool

Kowboju nie wiem gdzie tam upchałeś Kogutów, oni będą walczyć co najwyżej o puchar UEFA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom