>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem w sezonie 2006/2007

Status
Zamknięty.
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Kowboju nie wiem gdzie tam upchałeś Kogutów, oni będą walczyć co najwyżej o puchar UEFA
Hmm to wg mnie bardzo nierówna drużyna, podobnie jak Arsenal. Pomiędzy nimi rozstrzygnie się walka o 4 miejsce, no chyba, że rewelacyjną formę utrzyma Portsmouth, ale przeważnie te &quot;rewelacje&quot; dostają zadyszki na półmetku rozgrywek...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jeżeli Manchester United teraz nie zdobedzie tytułu to im sie to szybko nie uda ???? Wygrali na wyjezdzie gładki z Boltonem i Blacburn teraz wygrali z Boro... Maja swietna forme teraz tylko pytanie czy ja utrzymaja bo przewage punktowa nad Chelsea juz maja! A w niedziele Chelsea gra z Arsenalem....

UNITED
chelsea
arsenal
liverpool
 
D 0

darek

Forum VIP
A w niedziele Chelsea gra z Arsenalem....
1:1. ????

ManU ma 8 pkt. przewagi nad Chelsea. [Mają mecz zaległy]
Tylko, że teraz jest ten ciężki okres - mecze co 3-4 dni. Chelsea ma zdecydowanie lepszą i dłuższą ławkę rezerwowych. Zobaczymy jak pójdzie MU.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Mam nadzieję że tym razem Manchester zdobędzie mistrza, ale przyznam że z każda kolejką będzie to coraz trudniejsze. W każdym meczu grają na 100%, często muszą gonić wynik, a to nie służy zawodnikom. Jeśli jednak w przerwie kupią 2 mocnych zawodników, to pbez problemu sobie poradzą. Licze na nich ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Są dwie możliwości: :mrgreen:
Manchester United
lub
Chelsea Londyn
Kciuki trzymam oczywiście za ekipe Alexa Fergusona
⚽ ⚽ ⚽
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Napewno Manchaster United maja dobry skład i chłopaków głodnych sukcesów życzę im tego ;)
8 kolejek pezd koncem seoznu :roll: :roll: .

Takie zakłady to sie obstawia na poczatku seoznu i kilka kolejek po rozpoczeciu.

To jak obstawiac ze Polska wygra z Azerbedjzanem przy stanie 5-0.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdanie mwygra Chelsea Londyn i dogoni w końcu Manchaster United
&quot;Nadzieja matką głupich&quot; ;-)

Niema szans by czelsi dogonila Man Utd. Nie w tym sezonie i watpie by w kolejnych, bo grajace pieniadze wyczerpaly limit szczescia :mrgreen:
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Chelsea nie ma szans na zdobycie pucharu po meczu MU z Romą ???? Według mnie tytuł może juz zdobyć tylko jedna ekipa angielska ,Szkoda tylko ze Arsenal tak nisko i Liverpool który miażdży w lidze mistrzów !!
 
W 2

wislak

Forum VIP
ManU - Lpool... taki bedzie finał
Chelsea swoja fatalną grą pokazala ze nie nadaje sie do czołówki, a Manu.... w cweircfinale LM 7-1... miodeczek! dla mnie to gl faworyt do wygrania, a pojedynek ze znienawidzonym odwiecznym rywalem na pewno doda smaczku! Final w Glasgow?? jak tak to kibice nie mają za daleko ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
O czym ta rozmowa chłopaki??To nie temat do rozmów o lidze mistrzów :jezora: Bardzo mnie cieszy że w półfinale LM znajdą się aż 4 zespoły angielskie ???? ManU trafi na Bayern albo Milan, a Chelsea zagra z Liverpoolem.Zapowiada się wspaniały mecz chciałbym tam być :mrgreen: Jeśli chodzi o Premiership to drżę o to, czy Czerwone Diabły dowiozą do końca prowadzenie.

Angielska piłka najlepsza na świecie!!
 
R 0

rogaczo

Użytkownik
Po ostatniej wpadce chelsea jestem pewny, że Czerwone Diabły zgarną puchar mistrza Angli,5 pkt. przewaga gdzie Chelsea musi zmierzyć sie jeszcze z Arsenalem to gwarancja sukcesu.
A dodając, że MU straciło szanse na finał Ligi Mistrzów jestem pewny, że włożą wszelkie starania aby dowieźć prowadzenie do końca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom