>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Kupię] - monety. Nie masz kasy na buka?, może sie dogadamy!

Status
Zamknięty.
sioux 0

sioux

Użytkownik
Witam, mam propozycje dla grajacych u buków. Otóż ostatnimi czasy sam gram mniej, ale chętnie pomogę graczom narzekającym na brak gotówki (wiem jak to jest). Mam propozycje dla takich userów, jako że zbieram monety, chętnie odkupie je od Was. Oczywiście rozumiem iż nie każdy posiada kolekcje srebrnych czy złotych monet carskich etc..., ale chetnie odkupie tzw 2 zł okolicznościowe. Wychodzą one od 1995 roku, przedtawiaja zwierzatka, królow itp. Czasami mozna je dostac w sklepie, gdyz sa w obiegu i nie kazdy wie iz ich wartosc kolekcjonerska czasem jest duzo wyższa niz obiegowa. Preferuje wieksza ilosc, ale egzemplarze do roku 2000 sa troszke droższe wiec mozemy ponegocjowac. Pieniązki moge przelac na dowolne konto: Wasze, buka itp. Oczywiśćie skupuje tez inne monety, ale nie skupuje zlomu tzn niskich nominalow bo mam tego w domu kilka kilo a wartosc kolekcjonerska zadna. W razie zainteresowania pisac na PW. Pozdrawiam.
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Heh no czesc Marcin, właśnie sie zastanawiałem co sie stało z moim postem. Poprawiłem i jest juz w temacie Kupie zamiast skupuje jesli o to chodzilo. pozdro.
 
S 0

shaftin

Użytkownik
Mam do sprzedania 3 monety, NOC ŚWIĘTOJAŃSKA - 20 zł , GIERYMSKI 20 zł oraz WYSPIAŃSKI 20 zł.
Również jakieś monety w stylu Świstak (2złote) , Dudek (2 złote)
Napisz co Cię interesuje, ja zobacze czy to mam ;)
Najlepiej na maila [email protected]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom