>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
W 0

wania

Użytkownik
Witam co wy sobie jakies jaja robicie nie znam tamtego numeru nie siedze na 2 numerach chcialbym zebys to odowodnil chociaz nie wiem jak to zrobisz.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
[center:4c41c77fd0] Witam! Potrzebuje pożyczyć sie 45zł na Moneybookers! [/center:4c41c77fd0]

Powód: Mam konto w Expekcie i chciałem przenieść się do Unibetu.
Unibet akceptuje płatności elektroniczne tylko Moneybookers...
Żeby móc wypłacić pieniądze na Moneybookers z Expektu musze najpierw dokonać z mojego konta Money depozytu... a ja im wpłacałem przez Neteller...
:sad:

Bardzo prosze o pomoc, mam już troche postów napisanych, na forum też już jestem sporo czasu... mam nadzieje że ktoś mi zaufa i pomoże...

[center:4c41c77fd0] Oddaje 50zł [/center:4c41c77fd0]
Oddam odrazu jak tylko wypłace kase z Expektu, na MB. Jeszcze raz prosze o zaufanie.
Przy transakcji, moge podać swój numer telefonu, albo coś...


Kontat: Gadu-Gadu 8897667
Proszę o pomoc wszystkich, łącznie z administracją i moderatorami. :p
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Witam! Potrzebuje pożyczyć fundusze na Moneybookers! ! !

Przyczyna:Posiadam środki na Bet-at-home które chciałbym wypłacić na Moneybookers. Ale jest jedno ale...
Mianowicie depozytu dokoknywałem poprzez przelew bankowy a żeby móc wypłacić z BAH na MB potrzebuje zrobić depozyt z MB na BAH.
Minimalna kwota przelewu z MB do BAH wynosi 10zł!
i właśnie o taką kwote proszę by ktoś pożyczył mi gdyż akutualnie nie posiadam środków na MB...

Kase oddaje zaraz po tym jak tylko wpłace je do BAH i BAH zaksięguje wypłate na MB ....



Jestem zaufanym użytkownikiem , który na forum jest od 2005 roku, szkoda by mi było dla 10zł psuć tą całą reputacje... W razie jakichkolwiek wachań moge podać wszelkie dane kontaktowe... np. nr.telefonu

GG: 4883896

O pomoc proszę wszystkich łącznie z administracją i moderatorami...
Jeżeli ktoś chce zarobić moge oddać 12zł ...

PS:BananeQ wybacz że troche pomogłem sobie twoim wzorem ale jest on przekonywujacy i myśle ze nie masz nic przeciwko ;-)

CZEKAM NA OFERTY :!: :!: :!: :!:
 
L 0

lowca_wampirow

Użytkownik
Hello !

Chcialbym , Pozyczyc No o Ile ktos ma Troche Smieszna Kwote , Konkretnie chodzi mi o 5 Pln / 10 Pln Lub 15 Pln ( Obojetnie na MoneyBookers Badz na Mbank )

▶ Kiedy Oddam ?

Najprawdopodobniej Jutro

▶ Co Bedziesz z Tego Mial ?

Oddam Ci to co Mi Pozyczyles , Dorzuce Jeszcze 5 - 10 PLN bo jestem w Potrzebie

▶ Z Czego Ci Oddam ?

Wplacilem z Poczty Srodki na BAH ( W Srode 10 PLN , w Czwartek 10 PLN i w Piatek 50 PLN ) Wyslalem Skany 3 Wplat ale Zostaly mi zaksiegowane tylko 2 Pierwsze Wplaty , trzeciej nie zaksieguja dopoki nie dojdzie 10 PLN z Srody na Ich konto w Banku )

▶ Jaka Masz Pewnosc Ze Ci Oddam ?

Moje Slowo , na tym forum Uczestnicze w Konkursie &quot; Typy Dnia &quot; Do tej pory podalem 2 Typy oba okazaly sie Poprawne i jestem w Konkursie na PLUSIE ✅ 245 PLN
Pierwsz Typ PLUS 105 PLN
2 Typ w Konkursie PLUS 140 PLN
Podalem Tez 3 Typ , ale zostal on nie podliczony ( zly Typ ) Poniewaz Konkurs Skokow Zostal rozgrywany w innym dniu
Po co Mialbym Sobie , utrudniac ? Jesli Bym nie oddal Dostal Bym BANA a co za tym idzie nie dokonczylbym konkursu gdzie tak dobrze mi idzie

▶ Cos Jeszcze ?

Tak , Moge wysac Ci skan Dowodu Wplaty , dowod i Potiwedzenie ze Wplacilem Srodki Pieniezne ( Konkretnie 50 Pln ) Czyli ta sume ktora nie zostala zaksiegowana na Koncie

▶ Kontakt

Prosze Pisac na Priv-a

POZDRAWIAM I LICZE NA OFERTY :spokodfhgfh:
 
F 0

fan_mu

Użytkownik
Uwaga!!!!! Mam do sprzedania karty Simplus o wartości 10zł,30zł i 50zł!!!! oczekuje za nie jedynie(za Simplus 10-6zł!!! za Simplus 30-21zł a za Simplus 50-41zł )wplata tylko przez Moneybookers!!!! jestem uczciwy mam salon komórkowy w swoim miescie!!!!

Transakcja ze mną wygląda tak:

-jeżeli jestes zainteresowany to piszesz do mnie na PW lub na gg (228218)
-ja schodze na dół do swojego sklepu(mieszkam nad swoim sklepem-prowadze naprawe telefonów komórkowych!!) wydrukowuje CI paragon do Simplusa (załóżmy ze piszesz do mnie o 10.01.2007 r. o 20:20 to na paragonie bedzie widniala data 10.01.2007 r. wydrukowana o godz.20:40 !!!
-potem pierwszy wysylam Ci skan paragonu uzupelniającego (oczywiscie z zamazanym kode doladowujacym) ty sparawdzasz czy zgadza Ci sie godzina i data wystawienia paragonu i jezeli tak to wplacasz mi na Moneybookers 6zł a ja CI wysyłam skan paragonu oczywscie juz bez zadnego zamazania!!!!!
-potem sobie dziekujemy i jestes szczesliwy!!!


[center:35e23058bf]UWAGA!!!!![/center:35e23058bf]

Ja jestem naprawde uczciwym człowiekiem! a nie jak co nie któzy na tym forum ... ????
 
F 0

fan_mu

Użytkownik
prosze pisac na GG!!! albo na PW !!! mam karty tylko z plusa !!! bo tylko je mi sie opłaca sprzedac! bo one mnie kosztuja tylko 6zł!!!a nie tak jak w sklepach 10 zł!! jeszcze raz prosze piszcie na gg lub PW!!!!
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Kupie kase na Moneybookers. Najlepiej około 60 złoty moge wpłacic na konto albo dac osobiście. Tranzakcja moze się również odbyc przez allegro bo tam mam więcej pozytywów i można mi zaufac a tu na forum jestem nowy więc się nie zdziwie jak ktoś nie bedzie chciał mi zaufac.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
bardzo potrzebuje 50 euro na moneybookers PILNE!! najchetniej przed 14 dzisejszego dnia...
Place mbank lub ING...
kontakt gg 4336455 kupuje tylko od osob z duzym stazem
chyba ze wplacisz pierwszy...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Tak jak juz pisałem wyżej mogę wymienic komuś kaskę w moneybookers w zamian wpłata mi na mbank-temat aktualny
 
M 0

morfeusz

Użytkownik
KUPIĘ KASĘ NA KONCIE W MB, do 100zł. Dla bezpieczeństwa proponuję serwis Allegro. Płacę doładowaniami we wszystkich sieciach, ponieważ zależy mi na czasie. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom