>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
J 53

jaqbts

Użytkownik
Kupie karte doładowywującą Play płace troche więcej ponieważ u mnie nie ma kart Play(życie na wsi)a bardzo potrzebuje.Kontakt PW
uważajcie na tego goscia.. probowal mnie oszukac na doladowanie 50 lub 100, mowil ze za doladowanie 100 daje 220zl... ???? cale szczescie na innym forum jest o nim temat i wiedzialem ze chce mnie oszukac. wyslal jakas falszywa kopie dowodu, smiech na sali. pisze tutaj gdyz niektorzy nie wchodza w dzial oszusci, gdzie tez napisze i moga sie nabrac! Mam jego dane jakby kogos oszukal oraz prawdziwe zdjecie z innego forum, prosze nie dac sie nabrac!
 
R 0

renton

Użytkownik
Pożyczę 60 zł na moneybookers, oddam we wtorek 75, dzis dopiero zrobilem przelew a w weekend pograłbym w pokera. Co prawda nie mam jeszcze żadnych wymiennych tranzakcji na tym forum ale to dlatego że nigdy nie miałem takiej potrzeby ale jestem starym bywalcem tego forum i moze znajdzie sie ktos kto mi zaufa. Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub na GG, z góry dzieki
 
M 0

machozgr

Użytkownik
kart doladowujaca w zamian za kase na mb pilnne bardzo prosze pisac na pw i nie chce nikogo oszukac i w zamian oczekuje tego samego ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Kto mnie poratuje 10 zł. na MB ?? Oddaje 15 zł do tygodnia czasu. Mam już 1 ✅ wymiane na forum. Jakby ktoś był chętny to zapraszam na priv
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Sprzedam (ew pozycze) 300zl na moneybookers, wplata na konto bankowe w MBanku lub Lukas&#39;ie
Do 20zł + 2zł
Do 50zl + 5zł
Do 100zl +10zl
Do 200zl + 20zl
chetni na Priv i nie przekazujcie miedzy soba mojego gg (2985***) bo potem ludzie sie podszywaja i nie wiem kto jest kto...

Aktualne pozyczki:
Ted ✅
Mucios88 ✅
Pedros23
Kubusiek90
Madridreal - maile [email protected] [email protected] - podaje bo boje sie oszustwa a pozyczylem mu troche kasy...
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
[glow=darkred:a6b3dc1074]Sprzedam kwote 500 zl z konta Moneybookers wzamian za srodko na koncie bankowym.[/glow:a6b3dc1074]

Przyjmuje:
Mbank
Inteligo
Ing Bank

Minimalna wymiana:50 zl

Jako ze jestem nowy na forum wplacam pierwszy ale tylko osoba ktore maja jzu wymiany lub sa naprawde zaufane. I tak wlasciwie to prosilbym by tylko takie osoby do mnie pisaly.
Dorzucam bonus.

Prosze pisac na pw lub gg: 6158996
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Zwracam sie do was z prośbą kolejnej pożyczki. Chodzi o to że jestem na wygrywającym miejscu w pewnym konkursie. I musze wpłacić do Betsson 40 złotych, aby orzymać nagrode. Oddaje do tygodnia czasu zwrotem na MB. Co do kwoty oddawanej sie jeszcze dogadamy. Mam już udane wymiany pieniężne na tym forum. Jak ktoś może mi pomóc prosze o kontakt na priv.

Pozdro
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
Kupie okolo 450 zl na MB wzamian tak jak wczesniej wplacam na konta :

Inteligo
Mbank

Wplacam pierwszy ale prosze o pisanie osob tylko naprawde powaznych ktorym zalezy na wymianie. Wszystkie inne przypadki poprostu mnie nie oszukają !!

Potrzebuje kupic gdyz konto Moneybookers nie mam na swoje dane a dziadka a nie chce robic przelew z mojego konta bankowego na jego MB bo to podobno niedozwolone.
615
Prosze pisac na pw lub gg:6158996
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Sprzedam na Moneybookers 78 zł. Wpłata 80 zł na mBank. Wpłacam jako drugi! Możliwość wystawienia aukcji na allegro.

Może i jestem na forum tylko 4 miesiące i mam mało postów, ale można mi zaufać.

Pisać na gg i we wstępie pisać, że w sprawie kupna na mb.
 
kubusiek90 0

kubusiek90

Użytkownik
Mam prośbe nie mogę wysyłać prv a muszę uregulować sprawe z kwiatkiem nie mam teraz kompa niech ktos mu powie że jak będe mieć nowego to wszystko ureguluje pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom