>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Pilnie pożycze 10 zł. na MB. Oddaje po około tygodniu jak zasile swoje konto w MB. Jeżeli ktoś jest chętny, prosze sie kierować na PW.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
potrzebuje 16 zl na MB koniecznie dzis! a jutro wysylam kase przekazem bankowym z jakims profitem ???? ! jak ktos chce to wysylam skan dowodu dla pewnosci ???? PW prosze ????
 
B 0

bb

Użytkownik
Darekaqq zasilił moje konto 5 PLN. Jutro dostaje pare groszy więcej. Inne osoby tak jak się z nimi umawiałem we wtorek. Pozdrawiam.
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Wymienię 132.94 PLN (tą kwotę posiadam na MB). Tylko osoby które miały na koncie podobne wymiany, wpłacam pierwszy. Mile widziana pomoc ze strony administracji forum.
 
F 0

figos17

Użytkownik
Sprzedam konto Martinpoker gdzie posiadam 40 euro za około 80 złotych.
Sprzedaje ponieważ nie umiem grac w pokera itak bym wszystko przegrał.
 
S 11

support75

Użytkownik
zamienie kod promocyjny do empik.com o wartości 15ZŁ na jakiś bon lub kase do MB!
PISZCIE NA PW!
Po co kupować ?
Kto jest zainteresowany niech łapie &quot;xn453of644&quot;*
U mnie za darmo! :mrgreen:
Strona http://www.empik.com/index.jsp

*) Po wpisaniu powyższego kodu w polu &quot;kupon rabatowy&quot; w oknie koszyka , koszt Twojego zamówienia zostanie pomniejszony o 15zł. Aby kod zadziałał w Twoim koszyku muszą być produkty o łącznej wartości co najmniej 60zł. Kod ważny jest do 22.07.2007r.

P.S. Jak by komus napisało ze kod nie ważny niech zagada na priv zapodam nastepny.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
zamienie kod promocyjny do empik.com o wartości 15ZŁ na jakiś bon lub kase do MB!
PISZCIE NA PW!
Po co kupować ?
Kto jest zainteresowany niech łapie &quot;xn453of644&quot;*
U mnie za darmo! :mrgreen:
Strona http://www.empik.com/index.jsp

*) Po wpisaniu powyższego kodu w polu &quot;kupon rabatowy&quot; w oknie koszyka , koszt Twojego zamówienia zostanie pomniejszony o 15zł. Aby kod zadziałał w Twoim koszyku muszą być produkty o łącznej wartości co najmniej 60zł. Kod ważny jest do 22.07.2007r.

P.S. Jak by komus napisało ze kod nie ważny niech zagada na priv zapodam nastepny.
Jakby ktoś chciał jeszcze a support75 już nie miał kodów to piszcie to wam moge podac ????
 
D 0

darkog

Użytkownik
Witam,
potrzebuje pilnie wymienić 10 funtów z moneybookers na neteller, pieniązki wysyłam jako drugi, sprawa jest bardzo pilna, zainteresowanych prosze o kontakt na priv,
dziękuje!
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Kupię 40zł na MB płacę przelewem przez pocztę w poniedziałek.Jeżeli ktoś zainteresowany pisać pw
Przelewam 45zł
zaufanym wpłace najpierw.Można zrobic aukcje na allegro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom