>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

kupię, sprzedam, wymienie

Status
Zamknięty.
K 0

krecik2000

Użytkownik
ponawiam moją ofertę. mam na wymianę 70zl ma MB.
Przyjmuję wpłaty na mBank.
Mam za sobą kilka udanych wymian (kob22, COSMIC_GATE i kolega kob22 ale z innego forum). Przeprowadziłem też dwie pożyczki - jedna w 95% zakończona z Dindek, oraz druga jesr &#39;w trakcie&#39; z użytkownikiem PISAK - oczywiście byłem pożyczającym.

zainteresowani niech piszą na priv

p.s.
przy transakcji z zaufanymi osobami, tj. z długim stażem na forum i &#39;pozytywami&#39; mogę wpłacić kasę jako pierwszy

-----
nieaktualne.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Kupię 100zł :!:

Chciałbym wpłacić pieniądze do Unibet i zgarnąć bonus 100% wpłaty. W betsson mam na koncie 200zł (+28,28zł). Jeżeli ktoś pożyczyłby mi teraz te 100zł, ja zlecam wypłatę z betsson i wpłacam pieniądze na Twoje konto. Posiadam rachunek bankowy w mBanku. Czas spłaty powiedzmy 10dni, bo własnie teraz złożyłem wniosek o przyznanie nowej listy haseł do robienia przelewów... zapomniałem, ze ostatnio wykorzystałem nr49 i trzeba zamówić nową listę. Czekam do jutra na kontakt, jeśli nikt się nie odezwie będę musiał wypłacać kase, tylko dłużej to dla mnie potrwa. Liczę, że ktoś dobry się znajdzie ???? Oddam 100zl + 10zł ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Kupie kase na MB.
Platne przez mbank.

Ok 50-100zl

Pisac na PW jak cos

mam za soba juz udane transakcje wiec nie bac sie ;)
 
M 0

mkiller

Użytkownik
sprzedam telefon Siemens CXT 70, pelny zestaw (ładowarka, bateria, aparat, pudełko, karta gwarancyjna) pisac pw lub na gg 6457480

moge wystawic aukcje na allegro dla bezpieczenstwa i calej transakcji dokonamy przez allegro :wink: zachecam!!
 
B 0

bb

Użytkownik
Pożyczam 30zł od użytkownika malutki_194 i zobowiązuje się zwrócić całą sumę do wtorku do godziny 22.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Ja kase będe miał dopiero za tydzień więc,jeżeli jeszcze będzie ci potrzebna to odezwij się ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Kupie 50zl na Mb
place przez mbank

mam juz pare pozytywow wiec mozecie pisac na priv ????


edit NIEAKTUALNE
 
R 18

rcsade

Użytkownik
Witam.
Posiadam srodki na mb, wymienie na mbank. Zainteresowanych zapraszam na priv badz gg: 5069024. (jestem na niewidocznym)


Uzytkownikom ze stazem, wiarygodnym moge wplacic pierwszy.
 
D 0

denas

Użytkownik
Pozyczę 15zł na Moneybookers,oddaje 20 najpozniej za 1,5 tygodnia!
Bardzo mi zalezy na zagraniu jutrzejszej ligi mistrzow,a czekam az dojdzie kase na bah bo wyslalem przekazem.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Witam,
Pożyczę 100zł na Moneybookers. Oddaje 110zł - jutro wykonuje przelew przez poczte lub przekaz pocztowy (niestety mBank chyba mnie olewa, ponad tydzień temu zamówiłem listę z hasłami jednorazowymi, a oni mi ich nie wysłali :/). Kasa powinna być na Twoim koncie w max 3 dni - tyle mniej więcej idą przelewy z poczty.
Proszę pisać na gg 1253085 (niewidoczny), email lub pw
Pozdrawiam
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ile założysz jeszcze takich tematów?
Pierwsze założyłem ten temat, ale później, żeby wiadomośc była lepiej widoczna założyłem osobny. A w czym Ci to przeszkadza ? Po co piszesz zbedne wiadomości ? Jak chcesz o coś zapytac to pisz na PW. Niepotrzebnie robisz offtop.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom