>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupon na Euro 2016 za większą kasę

C 0

cycinho9292

Użytkownik
Witam.
Myślę nad kuponem z 3-4 typami na euro 2016 za ciut większą kasę
(do ok 3000zł)
Moje typy:
1. Polska zajmie miejsce w grupie 1-3 kurs 1,17
2. Austria zajmie miejsce w grupie 1-3 kurs 1,15
3. Anglia zajmie miejsce w grupie 1-2 kurs 1,20
4. Hiszpania-Czechy typ 1x kurs 1,14 lub Niemcy-Ukraina 1x kurs 1,12
AKO 1,84
ewentualna wygrana za każde 1000zł to 1619zł
Warto coś takiego zagrać?
Co myślicie o tych typach?
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Ja na razie tylko dlugoterminowo brak awansu Czech,Albanii i awans Austrii, w calorocznym daje to Ako ok 3.10, a taki scenariusz sie wydaje dosyc prawdopodobny.
 
C 0

cycinho9292

Użytkownik
Ja na razie tylko dlugoterminowo brak awansu Czech,Albanii i awans Austrii, w calorocznym daje to Ako ok 3.10, a taki scenariusz sie wydaje dosyc prawdopodobny.
Dość ciekawe typy.
Niby Czesi słabą ekipe mają ale kto wie może z 3miejsca uda im sie awansować ???? ciężki typ.
Albania raczej bez awansu.
Austria trudno powiedzieć miejsce 1-3 w grupie raczej pewne ale czy z awansem;p Trochę mnie martwią bezpośrednie mecze Austrii i Węgier. Austria ma straszny bilans z nimi:/
 
mce 10

mce

Użytkownik
Panowie, to jest impreza międzynarodowa. Najmocniejsze ekipy już zagrają na poważnie, nie tak jak w eliminacjach co niektórzy lub w towarzyskich. Pamiętacie MŚ2014? albo Euro2012? Większych niespodzianek w grupach nie było. Ci co mieli wygrywać - to wygrywali. Wiadomo, zdarzy się jakiś spadek formy jednej czy dwóch reprezentacji na takim turnieju ale biorąc pod uwagę niektórych rywali (poziom obydwóch Irlandii czy Albanii) to te mistrzostwa europy mogą być słabe dla bukmacherów. Natomiast dobre dla obstawiających ???? ))
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Patrząc na wczorajszą gre bez jakiegos wiekszego zaangażowania indywidualnie każdego zawodnika (Kapustka gonił tylko za piłką) to myśle że ten sen Ci sie spełni bo irlandczycy wyjdą bojowo nastawieni jak wyspiarze a my jak zawsze - high live jestesmy we francji a mecz to tam uj.....
 
Do góry Bottom