>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kupon

S 0

shecklerewka

Użytkownik
dzisiaj w totku poszedłem do totka,aby odebrać pieniądze w wygranego kuponu i puścić nowy.Pani pomyliła się i zamiast nowego kuponu dała mi stary wygrany.Czy w takiej sytuacji odda mi pieniądze za kupon?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
dzisiaj w totku poszedłem do totka,aby odebrać pieniądze w wygranego kuponu i puścić nowy.Pani pomyliła się i zamiast nowego kuponu dała mi stary wygrany.Czy w takiej sytuacji odda mi pieniądze za kupon?
Dała Ci wygrany kupon i narzekasz??:grin: A tak poważnie, to teraz ona ma większy problem od Ciebie, bo je rozliczają z tego...
Podbij do Niej i powiedz, że pomyliła kupony, bo pewnie Twój zagrany jest odłożony w wygranych, więc poszuka i będzie ok.
Ew.jest inne rozwiązanie : W totolotku można odbierać wygrane w różnych punktach, to idź do innego i wypłać kasę po raz 2., jeśli się tak da...:razz:
 
S 0

shecklerewka

Użytkownik
no za bardzo nie mam jak pójść najwyżej w środę,ale w tedy będzie za późno pewnie.. można np inna osoba odebrać kasę wygraną?na kuponie są numery i ten nr referencyjny czy one nie są zapisane w komputerze ze wygrana byłą wypłacona?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Na pewno są zapisane że kupon został wypłacony. Muszą prowadzić jakąś ewidencję w systemie
Tak jak pisze kolega Obserwator (M) to Pani będzie miała problem ponieważ wydała pieniądze a nie posiada kuponu. Poprostu podbij do totolotka i powiedz jaka jest sprawa.
 
Do góry Bottom