>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kurs 100 zł czy jest pewniakiem !!!!! Proszę o jakąkolwiek odpowiedź !!!!!

M 127

mruwus

Użytkownik
Witam ! Zauważyłem, że jest do obstawienia u mnie akurat na iforbet.pl pewne zdarzenie o kursie 100 zł. Jest tylko jedna odpowiedź na TAK i czy to jest pewniak . Według mnie jest to błąd bukmachera pierwszy raz z tym się spotkałem , więc pytam poważnie czy warto jakąś większą kasę postawić na to zdażnie bo i tak jest jedna odpowiedź. Kto mi rzetelnie odpowie na to pytanie to wyślę link dokładnie do typu bukmacherskiego , który też będzie mógł obstawić i coś wygrać. Typ jest za 100 zł , przypominam.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cześć, jeżeli wg Ciebie ten kurs to typowy błąd bukmachera, to regulamin buka zastrzega sobie możliwość unieważnienia zakładu w momencie gdy zostanie zauważony "oczywisty błąd".

Zagrać można, bo w najgorszym wypadku będziesz miał po prostu zwrot, nic nie stracisz, być może wygrasz, ale jest duże prawdopodobieństwo, że to nie przejdzie.

Edit: wiem o jakim typie mowa. To w sumie nie jest żaden pewniak, po prostu jest tak wysoka szansa powodzenia typu "Nie", że iForbet uznał ze nie ma sensu wystawiać na to kursu 🙂. Mógłby wprawdzie wystawić 1.01, ale takiego obowiązku oczywiście nie ma.
Tak więc jeśli postawisz pieniądze na "Tak", to szanse wejścia są niższe niż 1%.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 127

mruwus

Użytkownik
Jak Pan postawi ten zakład , skoro wie jakie to spotkanie.
Post automatycznie złączony:

Dziękuję za wcześniejszą odpowiedź mam nadzieję , że zwrotu nie będzie a pan gra te spotkanie z trenerem.
Post automatycznie złączony:

Brak na razie żetelnej odpowiedzi a dużo można zgarnąć .
 
Ostatnia edycja:
B 1,2K

betbuilder

Użytkownik
Źle to rozumiesz, jeżeli jakiś bukmacher wystawiłby zakład : Czy jutro na Warszawę spadnie meteoryt ? z kursem 1000000 i tylko opcją TAK do wyboru, to nie znaczy że zakład jest na 100% wygrany. Bo stawiając na to kasę zakładasz się z bukmacherem, że on faktycznie spadnie, jeżeli tak się nie stanie to zakład jest przegrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 127

mruwus

Użytkownik
Ten zakład nie spadnie kolego , bo nie ma drugiej opcji. Moim zdaniem to pewna 100 a wiesz o jaki zakład chodzi.
Post automatycznie złączony:

Czy podać panu ten link ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
To podaj ten zaklad a ja odpowiem tobie czy masz stawiac? , Podaj dokladnie zaklad.
Post automatycznie złączony:

Po awansie do Ekstraklasy Wojciech Stawowy podpisze z ŁKS-em nowy 10-letni kontrakt | niedziela, 31 stycznia 23:59
Tak - 100

to ten zaklad ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja pierdziuuuuu , to jest pewniak ! to ja w swoim temacie sie mecze, pisze analizy a tutaj taka pewka !!! wez ich nie sluchaj ....


Powiem tobie co zrobimy, mam pomysł...

Po swietach pujdziemy/pojedziemy do prezesa LKS-u , powiemy mu tak lekka kasa do zarobienia

Prezes musisz podpisać 10 letni kontrakt ze Stawowym ale za nim podpiszesz , postawimy kasę u buka kurs 100!!!

Stawiamy, ty podpisujesz na 10 lat a potem liczymy kase , miliony do zarobienia.

Prezes może cos płakać ze za długo 10 lat a jak go szybciej zwolnię to odszkodowanie będę musiał mu zapłacić.

A ty wtedy zabłyśniesz i powiesz mu sluchaj postawimy tyle ze bedzie i na odszkodowanie.

Powiesz mu tak jeszcze , Ty bedziesz zarobiony Prezes, Ja i GyGy , Statwowy dostanie kopa po miesiacu i tez bedzie zadowolony - tak przechytrzymy buka ! - Ksas leciutko nam wpada czuje to...
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
M 127

mruwus

Użytkownik
Ja pierdziuuuuu , to jest pewniak ! to ja w swoim temacie sie mecze, pisze analizy a tutaj taka pewka !!! wez ich nie sluchaj ....


Powiem tobie co zrobimy, mam pomysł...

Po swietach pujdziemy/pojedziemy do prezesa LKS-u , powiemy mu tak lekka kasa do zarobienia

Prezes musisz podpisać 10 letni kontrakt ze Stawowym ale za nim podpiszesz , postawimy kasę u buka kurs 100!!!

Stawiamy, ty podpisujesz na 10 lat a potem liczymy kase , miliony do zarobienia.

Prezes może cos płakać ze za długo 10 lat a jak go szybciej zwolnię to odszkodowanie będę musiał mu zapłacić.

A ty wtedy zabłyśniesz i powiesz mu sluchaj postawimy tyle ze bedzie i na odszkodowanie.

Powiesz mu tak jeszcze , Ty bedziesz zarobiony Prezes, Ja i GyGy , Statwowy dostanie kopa po miesiacu i tez bedzie zadowolony - tak przechytrzymy buka ! - Ksas leciutko nam wpada czuje to...
Nie pisz takich rzeczy przecież to lipa nie można nic ustawiać po prostu postaw ten mecz byku . Nie jest pan rzetelną osobą , że pisze takie rzeczy , wręcz głupoty a ja panu ten link wysłałem usuń ten post , żeby nie było dowodów. Nie stawiaj go nawet i nie strasz mnie.
Post automatycznie złączony:

To jak stawiasz czy nie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co ty piszesz to genialny pomysl to musi sie udac! - Podstawimy kogos, jakiegos proboszcza !

Edit: Postawilem 10 groszy - narazie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 127

mruwus

Użytkownik
Co ty piszesz to genialny pomysl to musi sie udac! - Podstawimy kogos, jakiegos proboszcza !
I tak zagram a za ile to mój pomysł.
Post automatycznie złączony:

Źle to rozumiesz, jeżeli jakiś bukmacher wystawiłby zakład : Czy jutro na Warszawę spadnie meteoryt ? z kursem 1000000 i tylko opcją TAK do wyboru, to nie znaczy że zakład jest na 100% wygrany. Bo stawiając na to kasę zakładasz się z bukmacherem, że on faktycznie spadnie, jeżeli tak się nie stanie to zakład jest przegrany.
Naoglądałeś się chyba za dużo apollo 13.
 
M 127

mruwus

Użytkownik
ja wiem jak działa forum tylko my to widzimy jak stawia pan czy nie dziękuję i tak za zainteresowanie moim wpisem .
Post automatycznie złączony:

Chciałem tylko rzetelne info na ten temat ....
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Jutro znaczy dzisiaj jeszcze wieksza ilosc osob zainteresuje sie pana wpisem, będą kulać sie ze śmiechu. :)- wesoło musi być idą święta.
 
Do góry Bottom