>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kurs wymiany na Moneybookers

T 9

theart

Użytkownik
Witam.

Wie ktoś jaki oni mają kurs wymiany? To jakiś kosmos, przed chwilą wpłacam 200Euro i chcą mi ściągnąć z konta 898zl! Co to ma być? Nawet licząc po najniższym kursie wychodzi 865zł! Wie ktoś o co biega?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kiedyś za czasów moneybookers były hurtowe kursy wymiany walut, szło zrobić interes na dolarze... Odkąd zmieni nazwę i ja nie umiem znaleźć interesujących mnie przeliczeń.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Już znalazłem:
Skrill &gt; Dla klienta &gt; więcej &gt; odbieranie płatności (w ponad 40 walutach) &gt; hurtowe kursy wymiay walut obcych (na samym dole). ;) I gwiazdka 2,49% pobierają...
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
Ja mam odwrotną sytuację, w bukmacherze mam pieniądze w euro, a konto w moneybookers w pln, chciałbym wypłacić z firmy bukmacherskiej. I moje pytanie gdzie się bardzie opłaca wypłacić pieniądze na kartę debetówkę mastercard w mbanku czy do moneybookers? Gdzie mogę znaleźć te hurtowe ceny mooneybookers i jakie opłaty są w wypadku wypłaty na kartę?
 
T 9

theart

Użytkownik
To wypłatę też kąsają? Ten cały moneybookers to banda krwiopijców, warto więc przetransferować niż wypłacać albo mieć konto bankowe w EUR/USD.
 
simons 646

simons

Forum VIP
To wypłatę też kąsają? Ten cały moneybookers to banda krwiopijców, warto więc przetransferować niż wypłacać albo mieć konto bankowe w EUR/USD.
Nie rozumiem dlaczego wiekszosc ludzi w Polsce przy jakiejkolwiek prowizji pisza typu &quot;krwiopijcy , złodzieje&quot;. Myslalem ze wszyscy procz Ciebie pracuja za darmo ? ???? Taka prowizja to jedno ze zrodel ich dochodu, nie pasuje to nie musisz korzystac. A jak przesada to zaloz biznes o podobnym profilu i tez kasuj ????
Najlpeiej chyab sie postarac o VIP silver i problem z glowy ... chyba ze ktos chce wyplacac na konto bankowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Poziomy Skrill VIP - Wymogi transakcyjne
Poziom Bronze - Dokonaj transakcji na ponad 12 000 euro w ciągu 6 miesięcy (początkowy poziom Skrill VIP)
Poziom Silver - Dokonaj transakcji na ponad 30 000 euro w ciągu 6 miesięcy
Poziom Gold - Dokonaj transakcji na ponad 90 000 euro w ciągu 6 miesięcy
Poziom Diamond - Dokonaj transakcji na ponad 180 000 euro w ciągu 6 miesięcy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak, chyba najlepsza rzecz w programie VIP, darmowe wyplaty z bankomatu i darmowa karta
Ale 30 tys Euro to jest kupa szmalu i to jeszcze w 6 miesięcy...Czy nawet te 12 tys...To jest 48 tys zł. Tyle, że jeszcze pytanie co znaczy tranzakcje ? Wpłacanie wypłacanie ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
liczą się tylko wpłaty i tylko do ich partnerów (liste partnerow mozna znalezc na stronie lub na forum ???? ).
Kupa kasy czy nie ... jedni graja za 1 pln inni za 1k zakład ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
A jak ma wyglądać ? ????
Przeliczą Ci EUR na USD i dorzucą do tego 2,5% prowizji. Wszystko masz w temacie
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czyli powiedzcie mi jak mam u buka teraz 2000EUR a konto MB w USD to jak będzie wyglądać wypłata?
2000 Euros =
2 370.71 U.S. dollars

Dostaniesz mniej wiecej 2370 dolarów na konto. Czego nie rozumiesz? Przeliczenie waulty następuje automatycznie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ty sprawdzasz czasem daty postów??? Na pewno koledze TheArt niezwykle przydała się ta informacja teraz. 2,5 roku po fakcie :)
 
Do góry Bottom