>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kursy

neo2006 0

neo2006

Użytkownik
mam pytanie. w BAH zauwazylem ze gdy juz postawilem dany mecz przy danym kursie pozniej jezeli kurs zostanie obnizony to mi tez obnizaja ale jesli zostanie podwyzszony to juz nie.jakies oszustwo. u innych kukow tez tak jest? w BAW tez?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
nie :p ja gram aktualnie na gamebookers i jak stawiam kurs 1,50 to bez znaczenia czy pozniej sie kurs podniesie czy zmaleje jesli wygram wyplacaj mi po takim kursie po jakim postawilem :p
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
neo zakładasz się na dany kurs i żaden buk nie ma prawa obniżyć ci kursu. Prawdopodobnie źle zapamiętałeś kurs bo to niemożliwe. Jak takie coś ci zrobią w jakimkolwiek buku to zabieraj kasę i odejdz z tamtąd albo pisz do nich dlaczego. A swoją drogą to nie zauważyłem czy w BAW są takie praktyki ale przyglądne się temu.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
gralem jakis czas w baw ale nei spotkalem sie z tym, chociaz 2 razy zdarzylo mi sie ze zmniejszyli mi wygrana z kuponu bo powiedzieli ze przy zakladach typu &quot;Double chance&quot; noze sei zmienic sposob naliczania wygranej, nie rozumiem o co im chodzi bo sposob naliczania jest prosty i trudno tam cos zmajstrowac, ale im sie udalo, zlikwidowalem przez to u nich konto bo mimo ze to byly doslownie grosze to chodzi o zasade, nikt nie bedzie mnie robil w balona, nawet na kilka groszy, a tym bardziej buk... ????
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja gram w baw od roku i nigdy mi sie nie przytrafiło coś takiego że zmniejszyli mi wygraną albo coś :p Te kursy to jakaś pomyłka chyba ????
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
raczej to nie pomylka .za pierwszym razem bylem podejrzliwy,ale pomyslalem ze pewnie sie pomylilem. nastepnym razem zapisalem kursy i okazalo sie ze sie nie pomylilem.obnizaja , ale nie podwyzszaja.. dlatego tez juz u nich nie gram. teraz gram w baw,gb, unib, ex . nie zauwazylem naradzie zeby stosowali takich praktych.
 
Do góry Bottom